אני לא מבין מה החנות שלחה, מבקש עזרה מחשב נייד לנובו - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מבין מה החנות שלחה, מבקש עזרה מחשב נייד לנובו

chenk
 Share

Recommended Posts

שלום, 

לפני כמה חודשים הזמנתי מחנות ששמה נייד, הדגם הוא

Lenovo carbon gen 9 20xw004yiv. לדעבוני גיליתי שהם שלחו לי דגם לא נכון, ובעצם דור 8: 

Carbon gen 8th 20u90002iv. 

אחרי ריב ממושך בטלפון הם הסכימו להחליף לי את המכשיר, אמרו שכרגע יש להם gen 10 בלבד. דיברנו על דגם 

Gen10 21bc0093iv, אבל במקומו הגיע

21cb000gus, המחשב הוא מסך טאץ, והוא כבד בצורה משמעותית מהמחשב דור 8 שקיבלתי, ממש לא 1.13 ק"ג, יותר בכיוון של מאק פרו שזה מעל 2 ק"ג, הם טוענים שמה שמפורסם באתר זה 1.13 קג ללא הסוללה. לפיכך לא הסכמתי לקבל את המחשב ונשארתי עם הדור 8, בעיקר בגלל המידות שלו, הוא יותר דק ומשמעותית ויותר קל. אני מחפש באינטרנט עדות למחשב  שבהיותו יותר מגושם והרבה יותר כבד ואני לא מוצא, איך זה ייתכן שהמחשב הרגיש בהרבה יותר כבד? מישהן יכול לעשות לי סדר פה בדברים? 

המון תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Starting at 1.12 kg (2.48 lbs)

זה המידע היחיד שקיים לגבי המחשבים האלה.

זה שזה ללא סוללה זה קשקוש אבל זה כן יכול להיות עם קטנה ועם כל מיני דברים מינימאליים.

כך או כך , התחושה שלך , ללא גיבויי מספרי , היא חסרת ערך  לדיון . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעלת את המחשב החדש? אם לא הפעלת, תשלח לכם מכתב עם התראה לפני הגשת תביעה קטנה ובו בקשה לביטול העסקה עקב כך שסופק לך מוצר אחר ממה שהזמנת ושהוא אינו עונה לצרכיך.

האם הרכישה היתה פיזית או רכישה מרחוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...