GTX 560 ביצועים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 560 ביצועים

iveco
 Share

Recommended Posts

אני יודע שה 560 ישן הוא תומך DX12 שזה כבר משהו השאלה אם אני ארגיש הבדל בביצועים בינו לבין HD5770 או שחבל על ה 50 שקל ? ה 5770 חלש מאוד אני רוצה לשדרג :

image.png.42c17e011b91c1940704951a2567d4d0.png

image.png.8787e75a510190b5fd9c4b52290f0497.png

image.png.4e92ce9bec65a888938f1defacada40e.png

הבנצמרק הוא מהאתר הזה NVIDIA GeForce GTX 560 Specs | TechPowerUp GPU Database

השאלה אם האתר אמין ?

הייתה לי עוד מחשבה לקחת עוד 5770 בנוסף ל 5770 שיש לי ולחבר אותם ב CROSSFIRE אני בספק אם יהיה הבדל בביצועים אני יודע שלפעמים יש נפילה בביצועים יותר גם ב .

ל 1030 יש 384 ליבות ול 560 יש 336 ה HD5770 לא תומך בטכנולוגיה PhysX 

עוד חשש שה 560 הדרייבר נתמך עד 2018 :

image.png.3dfc9f09fe37e4ff3fb5fc8299fea825.png

image.png.324d7b30f37c60204664a38eb218a849.png

יש משמעות לזה שאין ל 560 דרייבר מעודכן אחרי 2018 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשמעות היחידה היא זו שהכרטיס הוא זבל גם כשהיה חדש

אני אומר עזוב אותך משטויות, קנה מחשב מטורף 486 וכרטיס מטורף של 8800GT תוכל להריץ את כל המשחקים המטורפים כמו דום 2 או משחק האסטרטגיה המטורף DUNE 2!

וכל זה על מערכת ההפעלה החדשה WIN95

בהצלחה😜

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במו"מ על 980TI הצעתי 250-300 והבחור רוצה 400 נכון לעכשיו הוא לא ענה לי , החיסרון היחיד של הכרטיס שהוא בולע חשמל ברמה מטורפת :

image.png.442586f5788bf030fa120fad4176c45f.png

ה A2000 קריר משמעותית ואותם ביצועים 

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

אני במו"מ על 980TI הצעתי 250-300 והבחור רוצה 400 נכון לעכשיו הוא לא ענה לי , החיסרון היחיד של הכרטיס שהוא בולע חשמל ברמה מטורפת :

image.png.442586f5788bf030fa120fad4176c45f.png

ה A2000 קריר משמעותית ואותם ביצועים 

מה המפרט המלא שלך? אתה מחפש להחליף רק כרטיס מסך כדי לשפר ביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש i7 7700 במחיר שפוי בנוסף כרטיס מסך 980/980TI ומעלה יש לי כרגע מעבד איי 3 7100 הוא מרגיש חלש כל פעולה שאני עושה במחשב ה LOAD קופץ ל 60-70 אחוז ומעלה ויש סוג של לאגים פריזים קטנים במאמץ אני אוהב להפעיל מלא תוכנות וטאבים במקביל ויש לי H110 .

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה מעוניין לשפר ביצועים במשחקים מבלי לקנות מחשב חדש.

יכול להיות שמה שגורם לאיטיות זה העובדה שה הנוכחי שלך תפוס ברובו ו\או יכול להיות שיש איזשהו process שרץ ברקע ואתה לא מודע אליו והוא טוחן לך את המעבד.
אתה יכול לפתוח Task manager ולראות מה יכול לגרום לאיטיות הזאת.
אם ה SSD של samsung מהיר יותר מה הייתי מתקין אותו בלי לחשוב פעמיים.

אם אתה מנסה לשפר ביצועים במשחקים אז הכרטיס מסך הוא כנראה צוואר הבקבוק שלך. אתה יכול לוודא את זה ע"י בדיקה של הניצולת של המעבד והכרטיס מסך בזמן משחק (הכרטיס מסך צריך להיות על 100% והמעבד על פחות מ 100%), בהנחה וזה המצב אתה צריך לראות איזה יש לך (דגם מדויק)? לפי הכוח של הספק תוכל לדעת באיזה כרטיס מסך הוא יכול לתמוך ואז תהיה חכם יותר לגבי ההחלטה שלך לקנות כרטיס מסך יד שניה.

נערך על-ידי NRT
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים בכרום או EDGE אני מנסה להזיז טאב לסדר אותם ויש קצת פריז זה פריזים קטנים זה לא שהמחשב נתקע הבעיה שעל הנייר הכול תקין טמפרטורה אני מפעיל תוכנות של מאמץ הכול עובד חלק אבל יש תקיעות קטנות כאלה מעצבנות כאילו המעבד או חלק אחר נמצא במאמץ וזה יוצר פריז קטן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NRT

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה מעוניין לשפר ביצועים במשחקים מבלי לקנות מחשב חדש.

יכול להיות שמה שגורם לאיטיות זה העובדה שה SSD הנוכחי שלך תפוס ברובו ו\או יכול להיות שיש איזשהו process שרץ ברקע ואתה לא מודע אליו והוא טוחן לך את המעבד.
אתה יכול לפתוח Task manager ולראות מה יכול לגרום לאיטיות הזאת.
אם ה SSD של samsung מהיר יותר מה Patriot הייתי מתקין אותו בלי לחשוב פעמיים.

אם אתה מנסה לשפר ביצועים במשחקים אז הכרטיס מסך הוא כנראה צוואר הבקבוק שלך. אתה יכול לוודא את זה ע"י בדיקה של הניצולת של המעבד והכרטיס מסך בזמן משחק (הכרטיס מסך צריך להיות על 100% והמעבד על פחות מ 100%), בהנחה וזה המצב אתה צריך לראות איזה ספק כוח יש לך (דגם מדויק)? לפי הכוח של הספק תוכל לדעת באיזה כרטיס מסך הוא יכול לתמוך ואז תהיה חכם יותר לגבי ההחלטה שלך לקנות כרטיס מסך יד שניה.

זה לא הולך להתכנס לשום מקום. הוא כבר חודשים על גבי חודשים דן בנושא ומתלבט אם לקנות כרטיס מסך ב-50 ש"ח במקום 70 ש"ח וכו'. לדוגמה, זה דיון מלפני שנה:

אתם תמשיכו לדון ואז עוד כמה שבועות, שוב יפתח דיון על מעבד/כרטיס מסך/משהו אחר.

החברה כאן עזרו לו כבר 10 פעמים, אבל הציפיה היא לרכוש פרארי במחיר של קורקינט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני מסתכל על המנהל משימות לראות אם יש משהו מיוחד הכול רגיל אבל מרגישים כאילו המעבד נתקע קצת , התקיעות האלה אני רגיל אליהם בכמה מחשבים אולי בגלל שאני משתמש במעבדים LOW END כאלה מעולם לא עבדתי עם I7 ומעלה  ...

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

זה לא הולך להתכנס לשום מקום. הוא כבר חודשים על גבי חודשים דן בנושא ומתלבט אם לקנות כרטיס מסך ב-50 ש"ח במקום 70 ש"ח וכו'. לדוגמה, זה דיון מלפני שנה:

שמתי לב שהוא לא מתייחס למה שאני כותב ולכן בלי קשר תכננתי לא להגיב יותר עד שתהיה תגובה עם תוכן.
תודה על ה heads-up!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...