NVIDIA LED Visualizer פתאום לא עובד על MSI 1070 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA LED Visualizer פתאום לא עובד על MSI 1070

ha
 Share

Recommended Posts

קניתי MSI1070 משומש לפני כשנתיים למערכת בבניה, דבר ראשון אחרי התקנת הדריוורים שמתי את ה LED Visualizer כדי לכבות את הלדים המציקים שמפוזרים עם הכרטיס.

מפה לשם, בניתי את המערכת שוב ושוב (האצה, , החלפת דיסקים ובקרי RAID) עם התקנת WIN 10 מחדש. ניסיתי השבוע הקמת מערכת סופית (בתקווה...😏), הכל פחות או יותר עובד חוץ מהכיבוי לדים.

חיפשתי ברשת וגיליתי שאני לא היחידי שמתלונן על כך, אלא מה, הפתרון המוצע הוא שימוש ב NVIDIA LED Visualizer אלא שהוא פשוט לא עובד. התוכנה מותקנת ועולה אבל לא מכבה את הלדים הדפוקים!

מישהו יודע איך פותרים את זה?

-תוכנת LED Visualizer מעודכנת שעובדת? אני לא מצליח למצוא שום דבר כזה ואני חורש את הפורומים כבר כמה ימים. 

-לא אכפת לי להתקין את הדריוורים מלפני שנתיים, אני מוכן לוותר על על כל הדברים החדשים כדי שאוכל לכבות את הלדים (המארז הנוכחי בשימוש עם המערכת הוא עם דלת שקופה, מה שהופך את הכיבוי לקריטי). אני לא מצליח למצוא ולהתקין אותם.

-החלפת כרטיס? (אני עד כדי כך נואש) אני כמעט ולא משחק ומשתמש בו בעיקר לעריכת והמרת ווידאו בין פורמטים/קודקים שונים. אם אין ברירה אשמח להמלצה על כרטיס ברמה דומה שאפשר להשיג כמשומש שאפשר לכבות בו את הלדים המזורגגים...

נערך על-ידי ha
שגיאת כתיב
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• ha changed the title to NVIDIA LED Visualizer פתאום לא עובד על MSI 1070
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

נמאס לי, אפילו עם דלת סגורה האור המחורבן הזה זולג מתחת לסף הדלת ואני חושב לישם את האופצייה האחרונה...

ראיתי ביד 2 מספר כרטיסי 3070 במחיר שאני יכול לעמוד בו (כאלפייה) והייתי שמח לדע כמה דברים.

-האם ה 3070 הוא תואם משופר של ה 1070? הכוונה היא שמה שאני מריץ עליו כרגע (המרת ווידאו באמצעות כרטיס מסך) לא ידפק.

-האם ישנו דגם נטול לדים או שניתן לכבות בו (רצוי לתמיד) את הלדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...