מעבד R5 3600 משומש - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד R5 3600 משומש

iveco
 Share

Recommended Posts

ציטוט של iveco

כל דבר חדש גם אם באריזה שאתה קונה בחנות ויוצא ממנה אוטומטית הערך נוחת ב 50 אחוז אם לא יותר מקרר , כורסא , ספה , חלקי מחשב , מחשב וכו' ככה זה השוק

חוץ מזה יש הרבה קצ'  בכל מה שקשור ל " חדש באריזה " בעיה לפתוח מעבד BOX של מחשב להשתמש בו לנקות לסדר יפה באריזה ולסגור כאילו חדש ? אני בטוח שיש אנשים מוכשרים שיכולים לעשות את זה יש את המדבקה ביטחון מעבד אפשר להדביק אותה מחדש עם הרבה כישרון ורצון .

.

קודם כל לרוב יש לך אופציה של להחזיר לחנות בשניה שאתה יוצא עם עלות של 5% או 100 ש"ח כנמוך, אז איך בדיוק ברגע שאתה יוצא, המחיר נחתך ב-50%? (כמובן שזה תלוי בסוג המוצר, יש כאלה שזה לא חל עליהם).

אני אוהב את האנשים שחיים בסרט שמצאו להם איזה פראייר לעשות עליו קופה.

אני יכול לומר לך שמכרתי בבערך 80% מהשווי וגם זה בעקבות העליה החדה מאוד בשערי החליפין שהעלו את המחיר בשקלים (נרכש מחו"ל).

היו שתי הצעות של 80% (אחת רחוקה מדי מבחינת מיקום. למה מישהו שגר במרחק של איזה 200 ק"מ מתקשר?) ועוד לא מעט הצעות של 70%.

נ.ב.

האנשים הכי מעצבנים הם החופרים ששואלים אותך מלא שאלות ואז דופקים לך מחיר לא קשור. מה אתם מבלבלים את המוח במלא שאלות אם המחיר לא מתאים לכם?

או הזויים שירשמו, אני סוגר איתך עכשיו על XXX כשהמחיר ממש ממש נמוך. רציתי יום אחד לענות למישהו שאני מוכן לסגור איתו עכשיו על מחיר כפול ממה שרכשתי.

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R5 3600 זה מעבד טוב אני מתלבט מה לעשות לקנות אותו משומש או להשקיע עוד 150 שקל ולקנות R5 5500 למרות שהוא ברמה של ה 3600 במשחקים +- אבל ל 5500 יש אחריות ל 3 שנים

ה 3600 הוא דור 2 של רייזן וה 5500 הוא דור 3 הכי מצחיק שה 3600 תומך PCIE4 וה 5500 תומך PCIE3 בפועל בבנצמרקים אין הבדל הם זהים בביצועים 

מעבד כזה 200-250 + חדש 200 שקל A320 = עולה 400-450 שידרוג סבבה לגמרי מ H110 + i3 7100

להוסיף כרטיס מסך 1060GTX ב 200 שקל במקום HD5770 והשידרוג סבבה לגמרי , סה"כ 650 שקל .

דרך אגב לאחי יש GTS 450 אם אני קונה ביד 2 עוד כרטיס GTS 450 ב 20 שקל ושם את שניהם ב זה יכול לשדרג משהו ?

הבעיה שהכבל מתאם הזה עולה ים כסף :( יש לי אחד בבית נקווה שהוא תקין .

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

דרך אגב לאחי יש GTS 450 אם אני קונה ביד 2 עוד כרטיס GTS 450 ב 20 שקל ושם את שניהם ב SLI זה יכול לשדרג משהו ?

0+0=0.

ציטוט של iveco

אבל ל 5500 יש אחריות ל 3 שנים

למעבדים יש את אחוזי הכשל הכי נמוכים מבין חלקי המחשב . 

ציטוט של iveco

PCIE4

לא רלוונטי ללוחות הזולים שאתה לוקח.

לא רלוונטי לכרטיסי מסך בסיסיים ובינוניים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pcie3 = up to 16Gbps

pcie4 = up to 32Gbps

הכרטיס הכי חזק 4090 יש לו מהירות תעבורה של 21gbps

אז בפועל pcie4 פשוט לא רלוונטי , יקח הרבה עד שכרטיסים יגיעו ל 32 גיגה ביט תעבורה 

השאלה אם בנאדם לוקח כרטיס 4090GTX ושם אותו ב PCIE3 הנפילה תהיה גדולה ? במקום 21 גיגה ביט הוא יקבל 16 ?

בחיים האמיתיים מרגישים את ההבדל או שההבדל קטן עד לא מורגש ?

image.png.21f60a11954cc52a3579cc4d738d812d.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.techpowerup.com/review/nvidia-geforce-gtx-1080-pci-express-scaling/

https://www.techpowerup.com/review/nvidia-gtx-980-pci-express-scaling/

שניהם יותר חזקים ממה שאתה מפנטז לקנות  ( 1060 ) 

עומס על ערוץ התקשורת בין המעבד לכרטיס המסך אינו קשור באופן ישיר לכמות ה FPS או עוצמת הכרטיס . 

אני לא יודע להגדיר בצורה ברורה מתי יש עומס יתר על התקשורת בין המעבד לכרטיס המסך עם כרטיסים חזקים , ככל הנראה זה קורה כאשר המעבד מהווה את צוואר הבקבוק .

בכרטיסים חלשים זה יכול לקרות כאשר נדרש יותר VRAM ממה שיש בכרטיס.

כך או כך , כל כרטיס שעולה פחות מ 3000 ש"ח  יסתדר מצויין עם pcie3x16 . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחיד שהגיב להודעות שלי זה מישהו עם GTX 560 שזה מפלצת WATT והיא ברמה של 1030GT הוא רוצה 80 שקל הצעתי לו 35 והוא עדיין לא מרוצה אנחנו במו"מ :( אני לא מוציא יותר מ 45 שקל לפח אשפ...הזה עדיף מ HD5770 אבל עדיין פח .

y2_1_08729_20230318162430.jpeg

image.png.14f6f3437b04cf1980eca71e79b02f5c.png

הבדל בביצועים 36 % לטובת ה 560GTX 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...