מפרט למחשב נייח לגיימינג עד 6000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב נייח לגיימינג עד 6000 ש"ח

NRT
 Share

Recommended Posts

@yoavke@A-10 מעריך את העזרה.
הרכבתי את המפרט הבא: https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=281264

1. לגבי הלוח אם - בחרתי אותו לאחר המלצה חמה של Hardware Unboxed. זה לא חובה בכלל אבל הייתי מעדיף לוח אם עם (מה שנקרא wifi). האם יש לכם המלצה על לוח שכולל את הפיצ'ר הזה ויש לו VRM's נורמלים? (ולא ייקר את החבילה יותר מדי).
2. לגבי קירור למעבד - אין תכנון לאוברקלוק ועדיין האם מה שבחרתי זה אוברקיל ואפשר להסתפק ב https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=SE-214-XT-ARGB בלי להיות לחוצים?

3. לגבי הספק כוח - מעדיף משהו מודולרי ולהוריד את כמות הכבלים במארז. האם יש ספק מודולרי אחר שאתם חושבים שעדיף לקחת?

הערות על כל דבר אחר גם יתקבלו בברכה. תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור -

בעומס מלא של עריכה \ רינדור ה 13600K יכול גם לקחת 210 וואט בלי OC.

עם הורדת PL , גם בלי OC ידני  אלא רק טורבו בוסט, אתה מגיע גם ל 250  . כאמור זה פחות רלוונטי לעומס של משחקים .

במשחקים הוא צורך חצי מזה. 

שני גופי הקירור שהצעת הם גופי של 180. בNH-U14S גם יכול להיות שאתה צריך להוסיף 50 ש"ח למתאם 1700 .

אז מבין שניהם , אני הייתי מסתדר עם הזול יותר , אבל רק אחרי שהייתי מוצא איזה מבחן בשביל לוודא שהוא לא רועש.

הלוח מעולה, אם אתה רוצה לוח עם WIFI בפלונטר אתה צריך להוסיף 230 ש"ח ל

ASUS - TUF--B660M-PLUS-WIFI-D4 

אפשרות נוספת זה כרטיס הרחבה 

https://www.amazon.com/3000Mbps-Wireless-Generation-802-11ac-ax210ngw/dp/B08VWRW7X7/

זאת דוגמא מאמזון , עדיף לקנות מעלי אקספרס עם אנטנה שהולכת עם חוטים .

זה דופק קליטה כשהאנטנות הן מאחורי המחשב.

אבל זה עדין יותר מ 100 ש"ח. 

Screenshot 2023-01-16 215551.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק כח.

מה שבחרת הוא ספק פחות איכותי ממה שאתה חושב.

על מחשב כזה אתה  רוצה לקחת ספק ברמה יותר גבוהה.

antec HCG gold זה סדרה מעולה. ( לא bronze ! ) 

למחשב הזה 650 זה בערך המינימום המומלץ כאשר אם אתה לקוח ספק שהוא לא מהליגה הבכירה , עדיף 750 .

תוסיף לזה שכבר מעכשיו אתה מתכנן להחליף כרטיס מסך , לא יודע אם שמת לב, אבל צריכת החשמל שלהם עולה.

אז אתה כנראה רוצה את ה hcg 750, אבל הוא יקר...

עכשיו תיכנס לפלונטר ובצע חיפוש ל 'HCG'  (בחלון חיפוש למעלה ) ותגלה שהם מוכרים קומבוים של והספקים האלה במחיר מאוד משתלם!

אז תצטרך לבחור מארז אחר , אבל אפשר למצוא את ה 750 + מארז טוב במחיר שווה לספק שאתה בחרת + המארז שבחרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות שאני מבין את הגישה שלך לסוגיית המעבד\ שדרוג עתידי, אני לא רואה את הדברים כמוך.

אם אתה מאמין שהמסך ישודרג ל qhd/4k אז המעבד פחות חשוב.

מצורף מבחן אקראי - יכול להיות שבאחרים הגרף קצת שונה - 

אותו אתר, אותן הגדרות אותן מערכות בדיקה  מבחן אחד בודק והשני כרטיס מסך .

qhd ultra, ואני יודע שULTRA זה עומס יתר בלי תמורה  .

אם תצליב נתונים תבין שבהגדרות הנ"ל , בשביל להצדיק מעבד יותר חזק מ 12400 , אתה צריך כרטיס יותר חזק מ 3090ti או 4070ti או 6950XT. 

wdl 13900.jpg

4090 wdl.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...