מחשב נייח לתלת מימד ואנימציה, תקציב 10-12 אלף. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח לתלת מימד ואנימציה, תקציב 10-12 אלף.

Aviad Chai
 Share

Recommended Posts

טוב

יש מעין בעיה ....

אני לא מספיק בקיא  כדי להכריע בוודאות

אם זה קריטי או לא, אבל ....

כרטיס המסך במפרט מגיע עם מים .....

יעני, כמו מעבד.

עכשיו, המעבד הזה אכן מחייב מים, בייחוד ביישומי תלת,

כך שלא ממש יש ברירה.

האם זה מחויב המציאות שגם כרטיס מסך יהיה עם בלוק / מים ?

אני בכלל לא בטוח.

אז שמתי בלית ברירה מפרט עם ה - INNO, שזו תוספת של 600 ש"ח.

https://tms.co.il/builds/336438

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגעתי לנחלה כנראה, החלטתי לרדת בחזרה ל-I7 13700K כדי לא להתפרע עם העלייה במחיר, החלפתי ספק לאחד יותר זול... והוספתי 500GB מאותו הדגם של ה-1T שבחרת לי....

ובא לציון גואל? https://tms.co.il/builds/336457

אני לא יודע מה השם שלך, אבל תודה רבה על כל העזרה לא מובן מאליו בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Aviad Chai

ובא לציון גואל? https://tms.co.il/builds/336457

אהההה

כמעט

העניין הוא, שלא מזמן, ספקי כח של גיגהבייט עלו לכותרות  בגלל שעלו באש !

אז עם כל הצער, החזרתי את הספק הקודם ...  :)

https://tms.co.il/builds/336466

נראה לי זהו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אני רוכש תמיד מ-TMS, אבל המחשב הזה זו נפילה רצינית. 10,800 והוא קורס מכל פיפס. דיברתי איתם הם אמרו לעדכן , לעלות עם וינדוס 11 ואוברקלוק ל5600 בזכרונות. אבל המחשב הזה פשוט לא מצליח להריץ תלת, הוא קורס בכל פעם מחדש. סופר מאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Aviad Chai

אני רוכש תמיד מ-TMS, אבל המחשב הזה זו נפילה רצינית. 10,800 והוא קורס מכל פיפס. דיברתי איתם הם אמרו לעדכן BIOS, לעלות עם וינדוס 11 ואוברקלוק ל5600 בזכרונות. אבל המחשב הזה פשוט לא מצליח להריץ תלת, הוא קורס בכל פעם מחדש. סופר מאכזב.

מה זאת אומרת אמרו ....?

קח / תשלח את המחשב שעדיין באחריות ושיפתרו את הבעיה !

ואני לא רוצה להשתמש במילים יותר חריפות.

אתה לקוח שלא קיבל מתנה אלא שילם ממיטב כספו.

אתה לא צריך להתעסק עם " החיית "  מחשב בתקופת האחריות !

בשביל זה יש חנות שמכרה לך מערכת שלמה ומורכבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Aviad Chai

אני רוכש תמיד מ-TMS, אבל המחשב הזה זו נפילה רצינית. 10,800 והוא קורס מכל פיפס. דיברתי איתם הם אמרו לעדכן BIOS, לעלות עם וינדוס 11 ואוברקלוק ל5600 בזכרונות. אבל המחשב הזה פשוט לא מצליח להריץ תלת, הוא קורס בכל פעם מחדש. סופר מאכזב.

@Kirill-TMS -

תפסיקו לחרטט את הלקוח ותטפלו

בבעיה של המחשב שנקנה אצלכם.

אני לא אנסה לקבוע באוויר מה הבעיה,

אבל, מילא היה איטי, נו, צריך לבדוק.

כאשר המחשב קורס, זו בעיה שאתם צריכים לפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם A-10
לך לחנות ותבקש מחשב עובד! אחרי בדיקות מאמץ! של כמה שעות...
בנוסף לזה, תעדכן מהר ל-WIN11 (הסברתי בפורום למה אני לא ממליץ על WIN10) שמערכת WIN10 לא מותאמת מספיק למעבדי דור 12-13 של .
לגבי הזיכרונות, למה לעשות אוברקלוק? בתוכנות מקצועיות לעבודה לא עושים אוברקלוק! זה תחביב אתה צריך יציבות למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Aviad Chai

הי אביעד אם תצטרך סיוע במימוש אחריות ובבדיקה אתה יותר ממוזמן לפנות אלינו ונשמח לסייע:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

מסכים עם A-10
לך לחנות ותבקש מחשב עובד! אחרי בדיקות מאמץ! של כמה שעות...
בנוסף לזה, תעדכן מהר ל-WIN11 (הסברתי בפורום למה אני לא ממליץ על WIN10) שמערכת WIN10 לא מותאמת מספיק למעבדי דור 12-13 של אינטל.
לגבי הזיכרונות, למה לעשות אוברקלוק? בתוכנות מקצועיות לעבודה לא עושים אוברקלוק! אוברקלוק זה תחביב אתה צריך יציבות למחשב.

מסכים איתך בעינין של WIN11,רואים זאת גם באופן חד משמעי שלקוחות חוזרים עם תקלות עקב התקנה של WIN10 (כנראה שאין ממש אופצית בחירה אצל מיקרוסופט)
בנוגע לזיכרונות - אני די בטוח שהמליצו ללקוח על מוד XMP,במהות שלו זה אובר קלוק,אבל זה די סטנדרט וידוע שעושים את זה בכל הרכבה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

הי אביעד אם תצטרך סיוע במימוש אחריות ובבדיקה אתה יותר ממוזמן לפנות אלינו ונשמח לסייע:)

רועי = TMS -

תגדיל ראש.

תפנו ( כחנות ) לבן אדם ותסדירו את הסוגיה.

ככה תצאו גדולים .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן כולם, מעדכן שTMS פנו אלי בתשובה למייל ששלחתי ושלחתי את המחשב למעבדה... תודה על העזרה. על המחשב הותקן WIN 10 ושודרג ל-11. שדרגתי גם את הלוח אם MS DOS ואת הזכרונות ל-5600 לפי מה שאמרו שוב אני לא איזה מדופלם אני מתעסק בתלת מימד אין לי מושג בכל המושגים האלה. שלחתי את המחשב למעבדה כדי להיות בראש רגוע. אין לי מושג מה זה XMP ומה כן סטנדרטי/לא. אתם פה המבינים בסופו של דבר.

אבל וואלה מחשב עם כרטיס של 1060 היה פי 2 יותר מהיר בעבודת תלת. אז ברור שייש פה משהו מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

מסכים איתך בעינין של WIN11,רואים זאת גם באופן חד משמעי שלקוחות חוזרים עם תקלות עקב התקנה של WIN10 (כנראה שאין ממש אופצית בחירה אצל מיקרוסופט)
בנוגע לזיכרונות - אני די בטוח שהמליצו ללקוח על מוד XMP,במהות שלו זה אובר קלוק,אבל זה די סטנדרט וידוע שעושים את זה בכל הרכבה:)

מאה אחוז קיריל, המחשב אצלכם שלחתי אותו למעבדה. מקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...