עזרה לגביי שידרוג מעבד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגביי שידרוג מעבד

ברק דדון
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

המפרט שלי מעבד I9 10900K לוח asus z490 maximus hero xii זיכרון 2X16GB G-SKIL 3600MHZ כרטיס מסך STRIX 3080 TI OC 1300W

השאלה שלי האם המעבד שלי יספיק לזמן הקרוב שהטכנולוגיה מתחדשת אני רוצה או לשדרג את המעבד שלי ל11900K האם כדאי האם זה יתן שיפור בביצועים משמעותי?

או שעדיף למכור את הלוח והמעבד ולקנות דור 12 ?

אשמח לייעוץ ועזרה מה כדאי ומה הכי מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10900 הינו מעבד עדיף על פני ה 11900 . זה לא שדרוג , זה שנמוך .

אם אתה משחק ב אז בכל  מקרה העומס על כרטיס המסך .

ולמרות שעושה רושם שאתה מחליף חומרה כל שבועיים וחצי, אז כפי שנאמר מעלי , חכה עוד חודש חודשיים לדור 13 או

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
ציטוט של A-10

בור בלי תחתית יואבקה ?

כאן , זה נאמר בהקשר ברור , שאין טעם להגיב לך ,אתה תמיד תאמר משהו נוסף  ,גם אם הוא חסר ערך לחלוטין . 

לחזק את דעתו של מישהו אחר זה דבר שונה , בעיקר כאשר אתה פונה למישהו שכפי שאפשר לראות האצבע שלו קלה על ה buy button.

מילא שאתה מציע למישהו עם בעיה זניחה בלפטופ להשבית אותו במקום לבצע פעולה פשוטה שרואים בסרטון,

אבל כשהוא בא ואומר תודה כי הוא ביצע את זה וזה עבד לו , אתה מקשקש על זה שהבעיה שלו שונה ולא ניתנת לפתרון ...

נ.ב. הדרך היחידה שלך להעמיד אותי על טעותי , היא לא להגיב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לראות ממהודעות שלי שאני לא משתמש באימוג'ים לעיתים קרובות, באמת ממש צחקתי שראיתי שהגבת, אין לי שום בעיה איתך ואני לא יודע מה יש פה מתחת לפני השטח עם יואב, אבל כמו שיואב כתב יש לך נטייה לתת את המילה האחרונה גם אם אין צורך.
אתה מוזמן לכתוב גם פה את המילה האחרונה, לי זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...