בדיקת מאמץ לאחר הרכבה- עד כמה חיוני? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקת מאמץ לאחר הרכבה- עד כמה חיוני?

sheff2k2
 Share

Recommended Posts

בעבר קניתי מחשבים בחנות, שאף מחשב לא יוצא ממנה, לפני שהוא עובר בדיקת מאמץ של 48(או אפילו 72, לא בטוח) שעות. 

עכשיו נוח לי יותר לקנות בחנות אחרת, שעושה את הבדיקה הזו בתשלום נוסף(אין לי בעיה לשלם את זה, זה לא העניין). 2 שאלות:

1) עד כמה זה נפוץ/סביר, שרכיב חומרה כלשהו מגיע עם פגם, שלא היו עולים עליו ללא בדיקת המאמץ?

2) האם בדיקת מאמץ ארוכה כשלעצמה לא יכולה לגרום לנזק? בואו ניקח את זה לקיצון, להמחשה: אף אחד לא ימהר לקנות כרטיס מסך, שהיה חלק מכריית , בגלל המאמץ העצום. האם 48 שעות של 100% מאמץ לא יכולים לגרום לנזק..?

נערך על-ידי sheff2k2
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2- לא , בדיקת מאמץ בודקת את המכשיר במסגרת מה שהוא אמור לעבוד.   היא לא יוצרות שום נזק גם לא אחרי 48 יום רצופים .

כל עוד אין כוונת זדון או טמטום מוחלט , כרטיס יכול לעבוד בכרייה 24/7  במשך חודשים  רבים והדבר הראשון שיתקלקל זה המאוורר. 

OC לא פוגע ברכיבים כל עוד לא הוגדר לספק לרכיב מתח\ זרם עודף מעבר להגדרות יצרן .

אולי רק מקרה קיצון מכוון  שמישהו יגדיר למעבד של 4גה"ץ לנסות לעלות ב 7 .  עוד לא פגשתי את הדביל שינסה בשביל לדווח על תוצאות .

1- מספיק נפוץ כדי שגם אם אתה רוכש את המחשב במקום שלא בדיקות , תבצע בעצמך .

גם לא חסרים בפורום סיפורים על צלעות שלא הודקו כהלכה , גריז טרמי שנשכח  ושאר טעויות אנוש  וזה עוד לפני חלקים DOA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מי עושה מה .

יש את פלונטר, startpc ו tms  , אתה יכול לבדוק איתם אם הם עושים בדיקה לאחר הרכבה. 

אני יודע שהתמחור שלהם אטרקטיבי  ושהם מבינים עניין . תמיד כדאי להגיד שחשוב לך שזה יתבצע על מנת להימנע מטרטור .

ציטוט של sheff2k2

עכשיו נוח לי יותר לקנות בחנות אחרת, שעושה את הבדיקה הזו בתשלום נוסף(אין לי בעיה לשלם את זה, זה לא העניין).

אם אתה נזקק לשירותי המעבדה כאשר יש בעיות , עדיף לקנות קל"ב אם זאת חנות עם מוניטין טוב.

אם מדובר ברשת גדולה עם הרבה סניפים אז זה פחות רלוונטי אבל אם מדובר בחנות מקומית , הייתי מצפה שהם יעשו את זה ביוזמתם בכל מקרה כחלק מהשירות והרצון שלא יהיה מצב שלקוח חוזר עם בעיה  , שהרי אמרתי, מוניטין טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...