בעיה בחומרה או חומרה חלשה ? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחומרה או חומרה חלשה ?

iveco
 Share

Recommended Posts

8GB 1333

סתם לידע כללי :

אם אני מפעיל משחק והכרטיס מסך חלש אז המעבד עובד חזק יותר כדי לתמוך בו ? אולי זאת הסיבה שהמעבד עובד 70-100 אחוז ? אם אני אשים למשל GTX1650 המעבד יצטרך פחות להתאמץ והמעבד של הכרטיס מסך יהיה דומיננטי ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בקצרה ולא הכי מדוייק בעולם.

המעבד מגדיר לכרטיס מסך מה לרנדר וכרטיס המסך מרנדר, אם המעבד חזק מאוד והכרטיס חלש, ז"א שהמעבד מצליח בקלות להגדיר לכרטיס מסך מה לרנדר אבל הכרטיס לא עומד בקצב, בכל מקרה את פעולת הרינדור הכרטיס מסך, לצורך העניין גם אם תשים 7 עבודת הרנדור תתבצע ע"י הכרטיס מסך. מקרה הפוך זה מעבד חלש וכרטיס חזק, הכרטיס אומר למעבד, תן לי עבודה יא מיקרוב, משעמם לי.

נערך על-ידי none77
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לאיזה אתר שעושה בדיקה צוואר בקבוק והוא רשם לי שה I7 3770 חלש מדי בשביל GTX1650 זה הגיוני ?  דווקא ראיתי סירטונים ביוטיוב שזה אחלה מעבד למשחקים עד היום .

עוד משהו ...

על הנייר ה 1030GT וה 560GTX אמורים להיות אותם ביצועים בול אבל בצפיה ביוטיוב ראיתי שה 1030GT נותן ביצועים טובים יותר משמעותית אולי בגלל שיש לכרטיס 2GB ול 560 יש רק 1GB , אם ה 560 זז לאט חנוק ב MAFIA 2020 גם ה 1030GT יהיה חנוק מת נכון ? הכרטיס עולה 400 שקל בערך פלוס מינוס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור 0-15 %  אחוז צוואר בקבוק מעבד / כרטיס מסך זה בסדר סביר לא ביג דיל , אז למעבד שלי אני צריך 1050 / 1050TI או 1650GTX 

נ.ב. 

יכול להיות כזה הבדל במאמץ של ה GPU של הכרטיס מסך בין רזולוציה 800X600 ל 1920X1080 ? 

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר MAFIA 2020 אמור לעבוד טוב אני עובד על רזולוציה הכי נמוכה שיש במשחק 1280X720 , למה זה עובד לאט ? בקושי זז ?

image.png.568e5e70798be35661ca4f78bf498405.png

הכרטיס מסך מסרס את המעבד פחות מ 4 אחוז !

image.png.17c8287429432c4c2a5296321e0fbc86.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iveco, רשמו לך כאן שהחומרה לא מתאימה.

זה שתראה 50 סרטונים ביוטיוב או תריץ 20 בדיקות לא יהפוך את החומרה שלך לטובה יותר.

תקנה חומרה מתאימה או שאל תשחק.

אני לא מבין את השיקולים שלך. אתה תשקיע 100 שעות בכל הבדיקות האלה. תשקיע חצי מזה בעבודה זמנית וגם תחסוך זמן וגם יהיו לך מוצרים טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו ואוו ....  כמה זמן לא ראיתי חפירות כאלו ועוד על מה חחח

אתה מנסה לגרום לסובארו ג'סטי לנסוע כמו למבורגיני????

כולם בגדול ענו לך אותו הדבר  - תקנה חומרה עדכנית או אל תשחק!!!

ואתה עדיין מתעקש לא מבין למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...