מחשב גיימינג נייח מבוסס RTX 3080 - עד 10,000 (לא כולל GPU) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג נייח מבוסס RTX 3080 - עד 10,000 (לא כולל GPU)

civilizedAustin
 Share

Recommended Posts

היי חברים,

יש ברשותי כרטיס RTX 3080 ישירות מ-.

אני מעוניין לבנות מחשב גיימינג עם תקציב שלא כולל כרטיס גרפי

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

10,000 עם אפשרות לחרוג במידת הצורך

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

בעיקר משחקים, וסימולטורים (Microsoft Flightsim 2020; DCS World)

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

כרטיס מסך - 3080

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

7/10

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

הרכבת מחשב, ללא מערכת הפעלה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

עדיפות למשלוח או איסוף בחיפה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?

ברגע שאסגר על מפרט

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

לא

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר)

מוניטור, VR Rift S (מתחבר לכרטיס מסך + USB)

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך לחכות טיפה שיגיעו לוחות שתואמים לDDR4 ולירידת מחירים שתגיע מAMD כנראה בקרוב מאד.

כרגע לקנות דור 12 עולה משמעותית יותר ממה שזה צריך לעלות כי אתה חייב לוח אולטרה יקר וזיכרון אולטרה יקר שלא נותן כמעט כלום מעבר לזה שהטכנולוגיה של ליבות קטנות וגדולות עדיין מגיעה עם כמה בעיות שייפתרו כנראה בקרוב.
מצד שני כנראה תוריד את המחירים של סדרת 5000 וגם עוד חודשיים אמורה לצאת עם סדרת חדשה אז אני אישית הייתי מחכה טיפה עם הקנייה.

ובנימה שונה אם השקט חשוב לך הייתי כבר עכשיו מזמין פדים טרמיים לכרטיס מסך כי אחרת בזמן משחק הכרטיס יעשה הרבה רעש ו\או יוריד ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

הייתי ממליץ לך לחכות טיפה שיגיעו לוחות Z690 שתואמים לDDR4 ולירידת מחירים שתגיע מAMD כנראה בקרוב מאד.

תודה על התגובה המהירה! :)

למה אתה מתכוון כשאתה אומר "שיגיעו לוחות Z690 שתואמים לDDR4"? מחיפוש בחנויות אני כן מוצא לוחות כאלה.

לגבי הורדת המחירים של , מדובר על סדר גודל של ימים, שבועות או יותר?

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהסתכלתי לא ראיתי, יכול להיות שכבר יש.
קשה לי להגיד אם\מתי המחירים יירדו, אבל נראה לי מאד לא סביר שהם יישארו אותו דבר עם התחרות עכשיו מאינטאל ועם זה שעוד חודשיים הם אמורים גם להוציא סדרת חדשה.

אם אתה לא לחוץ על קנייה הייתי מחכה טיפה שיגיע עוד תואם לארץ ל1700 ועוד לוחות שאולי יהיו יותר סבירים במחיר.
אם לא אז תגיד ואפשר להרכיב משהו, אבל אני אישית הייתי מחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי קונה משהו בסגנון הזה ומקסימום מוסיף איחסון:
image.thumb.png.c05bb34f8fd26a2bf2da533a3840fb58.png

זה הרבה מתחת לתקציב שלך, אבל גם אם תוציא עוד 4000 שקל על המחשב ההבדל בביצועים יהיה במקרה הטוב אחוזים בודדים(ולרוב 0) ולדעתי עדיף לך כבר לשמור את ה4000 ולהחליף כרטיס מסך מוקדם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן, לא צריך שום שינוי במפרט, אבל אתה יכול לרדת לקירור 240מ"מ.

שים לב שיש במפרט רק 1T של איחסון אז הייתי מוסיף עוד בכל מקרה כתלות בשימושים(אם זה רק משחקים ולא סרטים וכאלה אז תחליף לכונן 2T לדעתי, או תוסיף עוד אחד של 1T) אם אתה מתכנן להוריד סרטים וכאלה אז גם מספיק.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...