ASUS GeForce4 Ti4600 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS GeForce4 Ti4600

bah10

Recommended Posts

קיבלתי את הכרטיס מסך הזה, התקנתי את הדרייברים והכל טוב ויפה, אבל יש לי בעיה מוזרה.

במשחקים המסך כהה מידי, אני רואה את הכל קצת חשוך.

בכרטיס מסך הקודם GeForce2 הייתה לי את אותה הבעיה.

כל פעם שהייתי משחק הייתי מעלה את בהירות המסך ל80% (כשקיבלתי את המסך הוא היה על 50%) כדי לראות כמו שצריך

השאלה היא האם אפשר לתקן את זה דרך האפשרויות של התצוגה או רק ע"י העלאת הבהירות במסך או בכלל דרך אחרת?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הכרטיס מסך הזה, התקנתי את הדרייברים והכל טוב ויפה, אבל יש לי בעיה מוזרה.

במשחקים המסך כהה מידי, אני רואה את הכל קצת חשוך.

בכרטיס מסך הקודם GeForce2 הייתה לי את אותה הבעיה.

כל פעם שהייתי משחק הייתי מעלה את בהירות המסך ל80% (כשקיבלתי את המסך הוא היה על 50%) כדי לראות כמו שצריך

השאלה היא האם אפשר לתקן את זה דרך האפשרויות של התצוגה או רק ע"י העלאת הבהירות במסך או בכלל דרך אחרת?

תודה

מה המצב? הנה הפתרון:

לך להגדרות תצוגה ---> מאפיינים---> הגדרות ---> מתקדם ---> תיקון צבעים (תרגם לאנגלית אם אתה מתקשה).

שם שחק עם הבהירות , שמור את ההגדרות (אתה יכול לשמור את ברירת המחדל בשם אחד, ואת המצב הבהיר יותר, בשם שני - כך אני עושה).

זהו. גם אצלי זה ככה (GF2), אז לפני שאני משחק במשחק תלת-מימד, אני משנה את ההגדרות.

יש גם תוכנה/ות שעושה את זה, אבל אני מעדיף כך.

בהצלחה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

המסכים של מאג הם די חשוכים... אז ההצעה שהועלתה כאן ע"י E.T והמשחק עם הבהירות במסך עצמו, הם הפתרונות היחידים.

אם בא לך לקחת סיכון, תמיד ניתן לפתוח את המסך ולשחק מאחורה עם שני ברגים ששולטים על הבהירות והזום (OVERLAY) ולמצוא את הכיוונון שנוח לך, שים לב רק כשאתה עושה זאת שהמסך ייפעל וגם הניגודיות (Contrast) וגם הבהירות (Brightness) יעמדו על 100 אחוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...