ראוטר פרטי לסיבים של בזק - הגדרות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ראוטר פרטי לסיבים של בזק - הגדרות

Recommended Posts

היי , 

אני מעוניין להתחבר לאינטרנט 1000MB של (סיב אופטי).

אבל .. אני לא מעוניין בראוטר שאותו הם מביאים. 

אני מעוניין לקנות ראוטר פרטי , כבר די נעול על rt ax82u .

ידוע לי שצריך לקנות בנפרד גם מתאם מדיה אליו יתחבר הסיב אופטי וכבל שיתחבר אל כניסת ה WAN בראוטר הפרטי.

השאלה העיקרית היא איך אני מגדיר אותו כדי שהוא יעבוד ? - אני כמעט בטוח שהטכנאי של לא ירצה להתעסק איתו כי זה לא ציוד שלהם.

קראתי קצת ברשת וראיתי שחלקם מגדירים את הראוטר כנתב כ- PPPoE או לחלופין באופציה שנקראת DYNAMIC IP

האמת , אין לי מושג מהן האופציות הללו , אשמח לקבל הסבר , וכמובן האם זה מסובך או שזו פעולה פשוטה ?

תודה.

קישור לראוטר :

https://www.bug.co.il/brand/asus/gaming/modem/router/rt/ax82u/wifi6?cq_src=google_ads&cq_cmp=10873639584&cq_con=108716986284&cq_term=&cq_med=&cq_plac=&cq_net=u&cq_pos=&cq_plt=gp&gclid=Cj0KCQjw9YWDBhDyARIsADt6sGZlSs-kwDCHGa0mvKxS4tElt6MiaB3zLp2DbsDU8bI9pRXVYoDYyGcaAjipEALw_wcB

מתאם מדיה :

https://www.amazon.com/TP-Link-Ethernet-Converter-Supporting-MC220L/dp/B003CFATL0

נערך על-ידי KF
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

אם אתה הולך על ראוטר בסדר גודל הזה מבחינת מחיר

לך על Synology RT2600ac

זה ליגה אחרת

אוכל חיבור של סיב עד 1 גיגה בלי להזיע ועוד נותן לך ים ים ים פיצ'רים

תצפה באיזה סקירה ביוטיוב, תראה מה מדובר

נערך על-ידי techmeout
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר