בעייה בכרטיס מסך או ברשת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בכרטיס מסך או ברשת

tal hw king

Recommended Posts

שלום דבר ראשון זה רק אני או שלעוד אנשים הדריברים החדשים של הכרטיס מסך עושה בעיות? פרסמתי פה בעבר שיש לי בעייה כזו אבל הצלחתי להתגבר עליה אבל מיד לאחר שהתקנתי את הדריברים החדשים (4.6) כול המסך השתגע! והוא לא הצליח להתגבר על הבעייה, אבל מחקתי את הדריברים והתקנתי את הדריבר הישן והטוב מהסידי!

ואז זה הסתדר......

אבל אז באתי לשחק אנריל ברשת והמסך עושה לי בעיות. קודם כול ה FPS שלי ירד לרמה כזו נמוכה שזה לא היה נורמאלי, כאילו שאני משחק עם מחשב שלא סוחב את המשחק! כאשר שחקתי עם עצמי (לא ברשת) אז הוא עבד יופי!

בפעם הראשונה הוא כיבה לי את המסך אחריי שהו נתקע! בפעם השניה בכלל לא הראה לי תמונה רק מסך טורקיז כזה שהופיע עליו צורה מוזרה שנעלמה אחריי איזה דקה בערך אחריי התענה ארוכההההההההה כמעט ללא סוף! (אני כבר היתי עצבני על הטעינה!)

ואז המסך נכבה לי. הצלחתי איך שהוא להדליק אותו אבל הוא הראה לי מן פסים כאלו מן הכלאה של שלג ופסים משהו שממש קשה לי לתאר עשיתי רסטרט (דרך הכפתור בכונן כי לא ראיתי כלום!)

אני ממש רוצה לשחק ברשת עד כה יצא לי לשחק רק כמה מרוצים בנד פור ספיד וזהו! כול השאר המחשב פשוט נתקע ברגע שאני לוחץ על האינטרנט באנריל עוד יכולתי לבחור שרת ולהתחבר אליו אבל גם זה לא עזר.

קיצר קניתי מחשב חדש כדיי שלא יהיו לי בעיות ואיך שהוא (ורק לי זה קורא) תמיד זה נדפק לי ואני מקבל רכיב דפוק זה כבר ממש מעצבן אותי

מידע שימושי:

GIGABIYT RADEON 9800PRO

ATHLON 64 3000+

ABIT MAX3

512 3200

אנשים אני על סף התמוטטות עצבים פה אז בבקשה!

אני רוצה להימנע לשלוח את המחשב כי אני יודע שאני יקבל אותו מפורמט בסוף וזה ממש מרתיח אותי

אז בבקשה בבקשה

HELP!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה?!

ואיי לא הצלחתי להבין כלום מכל הבלאגן שרשמת! , בלי פסיקים בכלל ועד כמה שזה מעצבן אותך...

אתה יכול לתת תגובה רק עם השאלה שלך? ובלי דברים שמעצבנים אותך ועוד דברים לא רלונטיים? כי לא הצלחתי להבין מה אתה רוצה...

ממה שהתאמצתי להבין איכשהו...ככה - אולי זאת בעיית חום או משהו? , תוכניות כבדות שפועלות ברקע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקנתי! (הייתי צריך ללכת אז ממש מיהרתי)

לא ידוע לי על בעייה של חום כול המאווררים פועלים כמו שצריך! (זה בדקתי)

לא היו תוכנות כבדות למעשה עשיתי לטוויקינג ב- כך שכול תוכנות השירות לא פעלו סגרתי את הכול!

בבקשה עזרה!

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא ברשת אבל לא יודע מה הבעיה (דרך אגב זה לא קורה רק לך שאני קניתי את המחשב שלי שבועיים הוא לא עבד טוב {התקינו לי WIN איזה 8 פעמים בסוף החלפתי לוח}

הבעיה מאוד מוזרה נראה לי שהיא כשורה לכרטיס מסך תנסה לראות אם הוא חם יכול להיות שבגלל התחממות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור מה קורה.

1. כשאתה מתחבר לאינטרנט וגולש באינטרנט סתם, למשך שעה שעתיים יש לך בעיה במחשב?

2. כשאתה משחק במשחקים, בלי להתחבר לרשת, כל משחק לאו דווקא UT האם יש לך בעיות?

3. האם יש לך בעיות במשחקים אחרים כאשר אתה מנסה לשחק דרך הרשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון סליחה שלא יצא לי לענות (היו כמה בעיות שלא קשורות לפורום)

בהקשר לבעייה:

אני גולש ומוריד כרגיל הפירוול עושה לי כמה בעיות אבל זה היה לפני הפאיר וואל

זה קרה גם כאשר אני משחק בלי שום קשר לרשת= לא קשור לרשת

בקשר לבעית החום אז זה הדבר הראשון שעלה לי בראש...........אבל אני עדיין לא מצאתי תוכנת בדיקה שתגיד לי כמה מעלות ניסית את הAIDA ואת הEVEREST כלום לא מזהים לי חישנים!

יש דרך שבה אני אדעם אם הכרטיס שלי מתחמם יותר מדיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...