hercules 3d prophet fdx 8500 le - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hercules 3d prophet fdx 8500 le

6kwar

Recommended Posts

יש לי שאלה שלא הבנתי??

הרי אם הכרטיס הזה כל כך טוב(ראיתי מדגמים שהוא מנצי את הGE3 TI500 וזה מוזר לי מאוד) אבל ניכנסתי לזיגזג וראיתי שהוא 950 ומתחתיו יש את ה ATI 7500 והוא עולה 1200 אז אני ממש לא מבין:

אם הוא כזה מצוין אז למה המחיר שלו כל כך זול(אני לא מתלונן שכל המחירים של הכרטסים יהו יותר זולים) אבל איך ה ATI 7500 עובד אותו במחיר.

ואיזה מערכת חומרתית או צריך

אני יודע שזה יספיק אבל אני רוצה לשמוע עצות:

xp 1800

giga byte 7vrxp kt333

256 pc266

ואת הכרטיס מסך

וראיתי שמישהו כתב הודעה שהמחשקים קופצים לו ויש לו מערכת PIII 800

אז מה אתם אומרים נלך עליו (אין לי הרבה כסף בשביל לקנות את הgeforce 4 ti 4200-4600 מאיפה אני יביא 2800 שקל)

מה אתם אומרים נשקיע עוד קצת או נלך עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וראיתי שמישהו כתב הודעה שהמחשקים קופצים לו ויש לו מערכת

PIII 800

אז מה אתם אומרים נלך עליו (אין לי הרבה כסף בשביל לקנות את הgeforce 4 ti 4200-4600 מאיפה אני יביא 2800 שקל)

מה אתם אומרים נשקיע עוד קצת או נלך עליו

בקשר למשחקים קופצים זה תלוי גם ואפילו בעיקר בכרטיס המסך ולא במעבד.

אני עכשיוו קונה מחשב חדש לאחי בערך אותו מפרט שאתה תיארת כאן ואני הולך על ה 8500 LE שמעתי עליו רק טובות ואני מקווה לא להתאכזב. מקסימום אם עוד שנתיים הכרטיס לא יהיה חזק מספיק כדי להריץ את המשחקים תמיד אפשר לשדרג כרטיס מסך. אני חושב שזו הבחירה הנבונה היום. למה הוא עולה פחות מה - 7500? לא יודע אולי כי זו גרסה מוחלשת? אולי ה 7500 היה עם כל מיני פיצרים?

נ.ב. איזה כיף זה חופשת מגן לאנגלית. מה באמת יש ללמוד לאנגלית? לקרוא כתבות חומרה באנגלית בארבע בבוקר זה פצצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהב כרטיסים מבוססים ATI, זה לא התחום החזק שהם-מה שגורם לכרטיס לא להציג את היכולות האמיתיות שלו.

האמת? גם אני כרגע מתלבט בין הכרטיס הזה לבין הGainWardGF3 TI500 TVJUMBO שהוא בעצם TI200 אבל עם 128DDR, מה אתם אומרים? איזה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אין לי הרבה כסף בשביל לקנות את הgeforce 4 ti 4200-4600 מאיפה אני יביא 2800 שקל)

ה4200 אמור לעלות באיזור ה199$ לכרטיס עם 128DDR ו179$ לכרטיס עם 64...

שניהם כרגע נותנים את אותם ביצועים.

אבל הגרסת 128MB תתפוס יתרון כשיצאו המשחקים החדשים עם מנוע גראפי משופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה של מחיר, שניהם עולים לי אותו הדבר...

השאלה היא איזה משניהם עדיף? הגיין--וארד יגיע עם OC וקירור (צלעות, המאוורר חזק מספיק) לרמה של הG3 TI500 לפחות..

אז השאלה- איזה משניהם עדיף עדין עומדת בעינה ;D, ללא יחס של מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם כרגע נותנים את אותם ביצועים.

אבל הגרסת 128MB תתפוס יתרון כשיצאו המשחקים החדשים עם מנוע גראפי משופר.

הגירסת 128M תיתן יתרון אפסי, כאשר יהיו משחקים שבאמת יצטרכו 128M הכרטיס כבר יהיה מיושן ואז בכל מקרה תאלץ להחליף(כל geforc5 mx הכי עלוב יתן לti 200 בראש חזק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגירסת 128M תיתן יתרון אפסי, כאשר יהיו משחקים שבאמת יצטרכו 128M הכרטיס כבר יהיה מיושן ואז בכל מקרה תאלץ להחליף(כל geforc5 mx הכי עלוב יתן לti 200 בראש חזק).

עדיין, היא תריץ משחקים בצורה הרבה יותר טובה מהגרסא של ה64 כשיהיו משחקים שיצרכו 64 ויותר :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, היא תריץ משחקים בצורה הרבה יותר טובה מהגרסא של ה64 כשיהיו משחקים שיצרכו 64 ויותר :saint:

ניראה כאילו את תקעו על ה GF Ti500, אז פשוט תיקח אותו... 8)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...