רכישת nod32 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת nod32

טוליפ מאק
 Share

Recommended Posts

טוליפ מאק

אהלן , ברשותי מחשב נייח בו מותקן windows10 גירסה 2004 . מחשב משמש אותי להקלטות מוזיקאליות , עריכת וידאו ,עניינים משרדיים ,ענייני הפרטיים .רוצה לקנות nod32 מebay ואינני יודעת איזה יתאים כי יש כול כך הרבה אפשרויות. מישהו פה מבין בזה ויכול בבקשה ליעץ לי?

חשוב לציין שזה צריך להיות nod שניתן להפעיל בארץ.

בנוסף יש כאלו שאומרים שהאנטיוירוס של מיקרוסופט (זה שכבר מותקן במחשב) מספיק לצרכים אלו ואשמח לשמוע מה אתם אומרים בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגירסה הרגילה תספיק - ANTI VIRUS.

ה SECURITY נותן לך עוד כמה פיצ'רים, פיירוואל מובנה בתוכנה שלהם, מעקב על הWIFI, איזה מכשירים התחברו ומתי (ברמה של מחשב נייד\נייח\סוג פלאפון) קניות מאובטחות דרכם, ועוד כמה פיצ'רים של הגנה דרכם, לדעתי מיותר.

לגבי תאימות בארץ, ככל הידוע לי הסיריאלים עובדים בכל מקום ללא תלות גיאוגרפית, אבל שווה לודא.

אם אינך רוצה לשלם, יש להם באתר אפשרות סריקה שנקראת eset nod32 online scanner.

בדיוק כמו הסריקה של האנטי וירוס הרגיל שלהם, אלא שזה לוקח הרבה יותר זמן, אפשר לבדוק גם .

מה שיחסר לך מהתוכנה הוא הגנה מפני אתרים זדוניים, סריקות מהירות יותר, אפשרות לבחון קבצים בנפרד וכו'.

ציטוט של טוליפ מאק

בנוסף יש כאלו שאומרים שהאנטיוירוס של מיקרוסופט (זה שכבר מותקן במחשב) מספיק לצרכים אלו ואשמח לשמוע מה אתם אומרים בבקשה?

הטענה הזו נטענת לרוב, מנסיוני טיפלתי בהמון מחשבים שהיו קן צרעות של וירוסים\מאלוור וכו' ולדיפנדר לא היה מושג מזה.

דיי תלותי בסוג השימוש שלך, ורמת האמינות של האתרים בהם אתה גולש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...