תוכן טוליפ מאק - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

טוליפ מאק

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  23
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי טוליפ מאק

 1. היי חברים , התקנתי cubase במחשב שלא הצליח לעמוד בעומס וקרס. קניתי מחשב חדש בו הקיובייס כבר מותקן אבל אי אפשר להפעילו כי הרשיון הוא חד פעמי. אז פניתי לסטיינברג ,החברה שמכרה לי את התוכנה. הם ביקשו ממני להתקין מחדש את קיובייס. וכאן אני שואלת שאלה, האם אני צריכה למחוק את ההתקנה הקודמת של קיובייס? ואם כן כיצד אני מווןדאת שמחקתי הכול. לדעתי התיקים של תוכנה מפוזרים בכמה דרייברים? יום נעים
 2. היי נפוליאון , מבינה מדברייך שרישום כמשתמש רגיל כרוך בלא מעט אי נוחות ומניחה שבחרת להישאר כאדמינסטרטור. מתסכל אותי שמיקרוסופט לא מוכנים ללכת איתי צעד קדימה כשאני מבקשת משהו פחות סטנדרטי. יש מן כזה " תעזבי אותך משטויות שאת לא צריכה להתעסק בהם וכו"... פניתי אליהם גם בנוגע לעדכון ידני של הjava והוריד אותי מזה. בשבועות האחרונים מגבה הכול בשלושה מקומות שונים ואז אתחיל להתעסק עם התקנת software שמתאים לצרכיי המקצועיים. תודה על הצעתך להתחיל להנות מהמחשב:) יום טוב
 3. היי חברים , ראיתי איזשהי הרצאה באינטרנט על זה שבטוח יותר להיות רשום כחשבון מסוג סטנדרטי מאשר סוג חשבון מנהל כלל(administratoe) שההרשאות כסטנדרט(standart) הן כמעט זהות ושבמקרה שבאמת צריך איזשהי הרשאת מנהל יהיה לי קוד לביצוע הפעולה . אבל כשניסיתי להחליף בpanel control סוג חשבון לא התאפשר. שיחת טלפון עם מיקרוסופט היבהירה לי שהחלפה לחשבון סטנדרטי אינה מומלצת ושיכולה להביא למצב של פירמוט מחשב היה ואחסם לעשות פעולות של מנהלת כללית עם קוד. מישהו יכול להגיב על כך בבקשה?
 4. היי , אני מבינה מכם שהeset מיותר היות שהמובנה עושה את העבודה. יש בינכם שאמרו שיש תוכנות נוספות שאפשר הסתייע בהן כשיש משהו חשוד ספציפי. דיברתי היום עם מיקרוסופט שהוסיפו שהתקנת eset עלולה להיות בעייתית לwindows 10 ולהצטלב עם הוראות הפעלה שונות וכך להאט את פעולת הwindows
 5. אוקיי רשמתי לי. תודה רבה על העצה. תוכלי בבקשה להתיחס לשאלותיי הנוספות כדי שאקח החלטה?
 6. אהלן חברים , קולגה הפנה אותי לebay לרכישת eset nod32 כדי שיהיה אנטיוירוס יותר חזק מהאנטיוירוס המובנה בwindows 10 גירסא 4 . ואז ניתקלתי בשני דברים : 1)שרכישה מebay אינה חוקית 2)שיכול להיות שהnod32 יעשה לי בעיות במחשב כשיצטלב עם האנטיוירוס הקיים תוכלו בבקשה לתת טעמכם בנושא?
 7. אוי נפוליאון , תגובה הכי לא לעניין
 8. אהלן, מישהו כאן עבד עם shotcut ויכול לספר על זה קצת? בנוסף האם ההורדה של התוכנה החינמית הזאת בטוחה?
 9. אהלן, מישהו כאן עבד עם shotcut ויכול לספר על זה קצת? בנוסף האם ההורדה של התוכנה החינמית הזאת בטוחה?
 10. אהלן, מישהו יכול ליעץ לי בבקשה על shotcut? האם הורדת התוכנה חוקית? האם האתר ממנו מורידים את התוכנה בעל פוטנציאל לוירוסים .
 11. אהלן , ברשותי מחשב נייח בו מותקן windows10 גירסה 2004 . מחשב משמש אותי להקלטות מוזיקאליות , עריכת וידאו ,עניינים משרדיים ,ענייני הפרטיים .רוצה לקנות nod32 מebay ואינני יודעת איזה יתאים כי יש כול כך הרבה אפשרויות. מישהו פה מבין בזה ויכול בבקשה ליעץ לי? חשוב לציין שזה צריך להיות nod שניתן להפעיל בארץ. בנוסף יש כאלו שאומרים שהאנטיוירוס של מיקרוסופט (זה שכבר מותקן במחשב) מספיק לצרכים אלו ואשמח לשמוע מה אתם אומרים בבקשה?
 12. אהלן , ברשותי מחשב נייח בו מותקן windows10 גירסה 2004 . מחשב משמש אותי להקלטות מוזיקאליות , עריכת וידאו ,עניינים משרדיים ,ענייני הפרטיים .רוצה לקנות nod32 מebay ואינני יודעת איזה יתאים כי יש כול כך הרבה אפשרויות. מישהו פה מבין בזה ויכול בבקשה ליעץ לי? חשוב לציין שזה צריך להיות nod שניתן להפעיל בארץ. בנוסף יש כאלו שאומרים שהאנטיוירוס של מיקרוסופט (זה שכבר מותקן במחשב) מספיק לצרכים אלו ואשמח לשמוע מה אתם אומרים בבקשה?
 13. עשיתי הסרה אוטומטית דרך האנטיוירוס של windows10. זה מספיק? קוראת עכשיו על להריץ tronscript מה אתה אומר על זה? הוירוסים שהאנטיוירוס מצא: trojan: win32/bitrep.a Softwerbundler: win32/winoptimizer Hacktool:win32/autukms.e!msr
 14. היי , קניתי מחשב להקמת סטודיו למוזיקה בבית .בהארדיסקים הישנים של המחשב הקודם קבצי אודיאו וידאו ותמונות שאני מעוניינת לשמור/ להעביר להארדיסק החדש . אז חיברתי את ההארדיסקים הישנים למחשב החדש והאנטי וירוס זיהה מספר איומים ווירוסים. מצ"ב קבצים של מה שמצא. אני היסרתי את כול אלה ועדיין לא העברתי שום דבר להארדיסקים החדשים אבל כן התחלתי למחוק /למיין /לסדר בתוך ההארדיסקים הישנים. נשאלת השאלה: האם אחרי שהיסרתי את הוירוסים האלה אני מוגנת ? האם עצם העובדה ש "שיחקתי" עם התוכן (תמונות וידאו אודיאו) טרם הסרת האיומים הינה סיבה לדאגה? מה הייתם ממליצים לעשות בשלב זה ? אני רוצה לשמור את ההארדיסקים הישנים כדי שיהיה לי עוד מקום איחסון. האם זה בסדר ? מישהו כאן אמר לי שצריך לפרמט אותם אחרי שהעברתי את כול החומר לשרת או לדיסק חיצוני. מה אתם אומרים?
 15. מצ"ב עוד וירוס שהוא מצא. עשיתי את כול הפעולות שאמרת. סרקתי הוא מצא שני איומים וניקה אותם. אחכ ניתקתי את ההארדיסקים ועידכנתי את האנטי וירוס להכי עדכני ושוב חיברתי הארדיסקים ואז הוא מצא לי את הוירוס שצירפתי כאן. אני מבינה ממך שזה השלב להעביר את הוידאו תמונות מסמכים להארדיסקים חיצוניים או לשרת ואז לפרמט את הכוננים הנגועים?! אלא אם כן יש להתנהל אחרת בשל הוירוסים שנמצאו?
 16. היי , ביצעתי סריקה . מצ"ב קובץ עם איומים שמצא יש לך מושג מה זה אומר?
 17. שוב תודה על תשובתך המפורטת. לענות על שאלתך הראשונה כן. אני מעוניינת לחבר הארדיסקים ישנים למחשב חדש. בהארדיסקים הישנים תוכן חשוב שצריך למיין ולסדר. למעט cubase שצריך לעבור לכונן החדש. כשחיברתי את ההארדיסקים הישנים עלו כול מני הודעות וירוס מוזרות. לא מצליחה למצוא את ההודעות על הוירוס בשום מקום .המחשב היום לא "הודיע " שום דבר בנוגע.יש דרך לאתר את ההודעות האלה? בנוגע לcubase האם אני יכולה להעביר לחדש את מה שכבר הורדתי לישן או שיש להתקין מהאינטרנט מחדש? בנוגע למחיקת תוכנות windows7 וprogrames האם יש אפשרות לעשות זאת באופן עצמאי?ואם הן נשארות על ההארדיסק הישנים הן מזיקות באיזשהו אופן? בנוגע להצעת הפירמוט אינני מבינה איך היא תקפה למחשב חדש. האם הצעתך לפרמט אותם טרם חיבורם למחשב החדש? ולראות שהבנתי ממש נכון מסמכים תמונות וידאו ואודיו אישיים אינם יכולים לשאת וירוסים? הייתי קודם כול שמחה לדעת שאכן ההארדיסקים הישנים מהווים איזשהו איום על המחשב החדש. ואם יש איום מאיפה הוא מגיע כדי לשקול הצעתך ברצינות.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר