פונטים גדולים ב POST (מסך מרוח ימינה) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פונטים גדולים ב POST (מסך מרוח ימינה)

y_i_c

Recommended Posts

יש לי בעיה מוזרה כשאני מאתחל את המחשב (שאז הרזולוציה היא 600/480 בקצב רענון של 60 הרץ) וגם קצת כשוינדוס עולה (זה עם הסמן הירוק או הכול  שזז ימינה שמאלה)

הבעיה נעלמת כשוינדוס עולה, אבל כשאני משנה לרזולוציה הרשומה לעיל זה חוזר , נראה שהבעיה בכרטיס מסך כי זה קורה גם בפוסט...

ניסיתי להתקין מחדש את  הדריוורים אבל לא עזר

מדובר במחשב P4 2.6GHZ-C , עם כרטיס מסך של גיגהבייט ראדון 9600 פרו ו 512 מגה (לוח גיגהבייט 8IPE800-L)

קרה למישהו פעם?...זה קרה רק לאחרונה...ב 10 ימים אחרונים.

או אולי שמא זה המסך?....מסך  BENQ 17'' LCD ????

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך כן מתאים כי הכל היה בסדר עיד לפני שבועיים, ואינני רוצה לעבוד אם הרזולוציה הזו, העניין הוא שכל המסך מרוח לי בפוסט,

מה שמעניין הוא שברגע שאני נכנס לביוס זה חוזר לנורמה איך שאני יוצא הבעיה חוזרת על עצמה

בעיקרון זה לא מפריע לעבודה תקינה עם המחשב העניין הוא שהבעיה מצביע על משהו לא תקין ואני רוצה לסדר אותו לפני שתהיה בעיה רצינית וכל עוד יש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה....

יש הרי במסכים אפשרות RECALL או RESET תלוי באיזה מסך...ובכן......מה שעשיתי זה דבר כזה

מהר מהר ב POST נתתי למסך לעשות RESET והכל הסתדר

מה שמוזר הוא שניסיתי את זה וזה לא עזר אז.........אז זה מוזר..........

מה זיכול להיות הוא שבגלל שהתקנתי את הדריוורים הכי חדשים של שמסך והכרטיס מסך זה שינה משהו

מי יודע... :)

יאללה לילה טוב ותודה על הרעיונות והעזרה.

נ.ב. זה לא היה המסך ...כי כשחיברתי את המסך למחשב אחר זה לא קרה וכשחיברתי את המחשב למסך אחר זה גם לא קרה...זה קרה רק באשר המסך הזה והמחשב הספיציפי הזה עבדו יחד....מוזר מוזר...אבל עובדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...