הצלחה רבה בחיבור LCD COLOR למחשב (ראו דף מס' 6 :) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלחה רבה בחיבור LCD COLOR למחשב (ראו דף מס' 6 :)

Mighty

Recommended Posts

אוקי אנשים, שלום שלום, הכרנו, מצויין :] לי קוראים אלדר , יש לי מערכת מים למעבד פנטיום 3 500 שבניתי לבד :]

הכל טוב ויפה מים כחולים, ולא לא עשיתי אוברקלוקינק, כי הכל נעול אצלי :\ באסה, כן אבל זה עדין יפה :]

אוקי הגעתי למסקנה שאני רוצה שיהיה לי צג של טמפרטורות בפרונט של המחשב, עכשיו יש לי מארז של פנטיום 2 שיש בו צג אלקטרוני של כפתוק ה"טורבו" שלא בשימוש.... ואין דבר כזה "אי אפשר" אני ממש רוצה לעשות , להתאמץ, להחלים, מה שייקח אני יעשה

שאני יוכל לראות את הטמפרטורות של המעבד או או של אלוהים בצג הזה....

אם תוכלו לעזור לי אשמח ביותר  :]

:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון אני אדם יותר של .... ואחד הדברים היותר יפים שיש במחשב משודרג זה מערכת מים :]

שמע, זה יפה, זה מקרר, זה מייצב את המעבד של... ובקרוב מאוד אני יכין בלוק לכרטיס מסך (שזה לא קל, כי אין לי בסיס לההחזיק את הבלוק)

המערכת תעבוד על שניהם :]

אבל אני יותר רוצה להתרכז בלהתעסק קצת באלקטורניקה..

אפילו אם יש מכשיר שקונים ואני יחליף את הצג המכוער :]

או להפוך את הצג המכוער למשהו ממש שווה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעשות אם זה לא מזיז את ה... לאף אחד מהחברים שלך שלא מתעניינים בכלל במחשבים?

בשביל הכיף האישי... בשביל זה אנשים משקיעים ועושים דברים

בקשר לצג...

לא נמכר היום שום צג בנפרד שפועל ע"י סנסור ישירות ולא דרך פקודות מתוכנה

דרך קצת יקרה אבל חביבה מאוד זה לקנות את ההרד קנו הישן של TT שמגיע עם שני מסכים עולה בסביבות ה110 שקל לדעתי

כמו שעשו פה באחד המודים הגדולים והוציאו את הצג עם הכרטיס שלו והרכיבו אותו איפה שרצו בלי הפאנל..

תנסה להוציא את שלך מהפאנל אולי הוא יכול לתפקד בלי כל השטויות של הפאנל אלה לבד עם חשמל וסנסור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים שלי אנשים של מחשבים, אבל אתה יודע, יש לי מחשב טוב משחק משחק, כרטיס מסך

הם פחות אנשים של ואו.סי....

אני יותר:] שמע אני אדם שאוהב ליצור, להתעסק עם דברים, במיוחד שהם יפים

וחבר'ה אנחנו מדברים על 3 500... זה המחשב הכי יפה נראה שייצא לפנטיום 3.. שאני יסיים איתו הוא יהיה מלאך :]

תמונות יהיו, אל תדאגו....

אבל אנשים, אתה לא ממש יכולים לעזור לי בקטע של הצג מעלות? :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי בכללי אני לא מכיר אותך או את חברים שלך, והאמת זה לא ממש רלוונטי

כמו שאמר הבן אדם מעלי אפשר לקנות צג בנפרד אבל זה בשליטת המחשב

דרך אגב יש לי צג כזה שנקנה לא מזמן בתל אביב אבל עדיין לא חובר (עצלנות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה יש מדריך באחד מאתרי המודינג העולמיים הגדולים , אני זוכר שראיתי , תחפש יש בדביק הרבה אתרים , תחפש באחד מהם יש בטוח את המדריך .

או שתחכה שאליאנין יגיד לך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונגיד ואני קונה את זה ... ואני מחליף את הצגים

לאן בידיוק מתחבר כל המכשיר הזה... אל תשכחו שזה לוח ומעבד ישנים, לא נראה לי שיש סנסורים למעבד...

לידעתכם רשום לי בביוס 55 מעלות (מעלות מערכת) ואין לזה שום קשר למעבד..

אז אין לי מושג מאיפה יהיה מקור המדידה טמפרטורות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונגיד ואני קונה את זה ... ואני מחליף את הצגים

לאן בידיוק מתחבר כל המכשיר הזה... אל תשכחו שזה לוח ומעבד ישנים, לא נראה לי שיש סנסורים למעבד...

לידעתכם רשום לי בביוס 55 מעלות (מעלות מערכת) ואין לזה שום קשר למעבד..

אז אין לי מושג מאיפה יהיה מקור המדידה טמפרטורות שלי

בגלל זה אני לא ממליץ לתצוגת טמפ אף פעם לקנות LCD כמו שהציעו לך שתמסתמך על תוכנה

ברוב המקרים התוכנה לא מראה טמפ מדוייקת וגם הטמפ מוצגת רק אחרי שהמערכת הפעלה נטענת וכאלה דברים..

בקיצור לך על הרעיון שאמרתי לך לדעתי יצא לך הכי משתלם זה לא עולה יותר מ150 שקל ואתה מקבל פה 2 צגים

החיבור עצמו הוא ע"י סנסור פיזי שתחבר לתחתית הסינק וכמובן חיבור מולקס לספק כוח..

ברגע שרשום בביוס טמפ מסויימת זה הסנסור שיושב בתוך הלוח אם, וכן זה מתיחס לטמפ המעבד שלך (:

עדיין אני ממליץ לקנות צג עם קריאה חיצונית ולא של תוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מה שאני רושם פה זה רק ממחשבה ולא מנסיון/ידע/או שראיתי את זה איפה שהוא

יש הרבה תוכנות שיודעות "לשאוב" את המידע של המעלות מהלוח (כול תוכנת ניטור חומרה)

יש גם תוכנות שיודעות להעביר מידע מהמחשב (כגון מה אתה שומע בWINAMP, טמפרטורות ועוד ועוד) ליציאה מקבילית או טורית (LPT או COM)

עכשיו החלק הקשה זה למצוא אפשרות להעביר את המידע מהיציאה לצג הLCD המעפן של הTURBO

יכול להיות שאפשר לקנפג את התוכנה ליציאה של הLPT/COM להוציא מידע רק דרך 2 פינים? (לחיבור של הTURBO יש 2 פינים לא?)

צריך לבדוק מה אפשר לעשות עם התוכנה ואם אפשר אז זה רק עניין של חיבור פיזי של הכבל לפין הנכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה יש מדריך באחד מאתרי המודינג העולמיים הגדולים , אני זוכר שראיתי , תחפש יש בדביק הרבה אתרים , תחפש באחד מהם יש בטוח את המדריך .

או שתחכה שאליאנין יגיד לך !

צודק הוא עוזר לכולם...

אולי אני אוכל לעזור לך קצת,תוכל לומר לי מה הדגם שרשום על הרכיב של התצוגה כדי שאני אוכל להבין על מה מדובר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה (לדעתי) שהצגים שמציגים רק טמפרטורה הם אשכרה מציגים רק טמפרטורה ;D וצג LCD כזה כמו שבאריהב יכול להציג דברים מגניבים אחרים, לדעתי שווה לקנות את הצג מאריהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...