איך זה שכל המחשבים המומלצים באתר עם AMD? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך זה שכל המחשבים המומלצים באתר עם AMD?

Kukishin
 Share

Recommended Posts

היי,

לא הייתי בעניינים איזה שנתיים, נוצר הכרח והתחלתי לרחרח קצת ואני רואה שכל המומלצים באתר הם עם .

אני מבין שהם מייצרים ב 7NM, עדיין, מה עושה אותם לכל כך הרבה יותר מומלצים מאינטל בצורה כזו שאני לא זוכר?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאבסורד הוא שעדיין ההמונים ירוצו בעיניים עצומות ויקנו.

ערוצי החומרה ביו-טיוב ימשיכו לפרגן מעט כדי לקבל מוצרים מיצרניות החומרה כדי לקבל מתנות, להלהיב את הסאבים כדי לקבל עוד, והעדר רץ לחנות.

העסק דופק, לא משנה מה מוכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר ערוץ מכובד אחד שמפרגן לאינטל. מאז שיצא הריזן לא מפסיקים לקטול אותם.

גם לא רואה שאנשים רצים לקנות אינטל, הם מאבדים נתח שוק באופן עקבי בתחום ה DESKTOP , ומעבדים הלא פחות ממדהימים של שיצאו עכשיו לשוק הניידים הולך לקחת להם נתח שוק לא קטן גם שם.

רק בארץ אנשים מכירים וקונים רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

לא מכיר ערוץ יוטיוב מכובד אחד שמפרגן לאינטל

לא שמפרגנים להם על מלא, אבל כולם אומרים מציאותית שלא ביחס לעלות תועלת (שזה שלעצמו לא תמיד עניין שנותן את הטון)  שלגיימינג הם מוכרים את המעבד הכי טוב שיש , אם MONEY IS NOT YOUR ISSUE...זה החותמת שבה כולם חותמים.

למרות שהמודעות להיצע של רייזן בעולם הולכת וגדלה, היא עדיין בתחתונים, רוב העולם קונה על עיוור.

והכוונה ברוב העולם היא ברוב שאינו מבין בתחום החומרה, שכן אלה המבינים בה בוודאי מהווים מיעוט.

ציטוט של lompy

רק בארץ אנשים מכירים וקונים רק אינטל.

היקף המכירות של בשוק הדסקטופ אמנם גדל מאוד, אבל הוא עדיין קטן מאוד ביחס לאינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

שלגיימינג הם מוכרים את המעבד הכי טוב שיש , אם MONEY IS NOT YOUR ISSUE...זה החותמת שבה כולם חותמים.

כי זה נכון ,אם כסף הוא לא בעיה ושיש לך 2080 TI אז המעבד שיוציא ממנו הכי הרבה זה 9900K מומהר.

ציטוט של No-One

למרות שהמודעות להיצע של רייזן בעולם הולכת וגדלה, היא עדיין בתחתונים, רוב העולם קונה אינטל על עיוור.

והכוונה ברוב העולם היא ברוב שאינו מבין בתחום החומרה, שכן אלה המבינים בה בוודאי מהווים מיעוט.

היקף המכירות של AMD בשוק הדסקטופ אמנם גדל מאוד, אבל הוא עדיין קטן מאוד ביחס לאינטל.

AMD בשוק ב DESKTOP מחזיקים בין 30%-40% , רוב המכירות של אינטל בשוק הזה הוא מחשבים של DELL,HP ולנובו שהם מוכרים לשוק התאגידי, כמעט לא קימיים בשוק הזה.

לאנשים פרטים בעולם מוכרת יותר מאינטל (וכנראה הרבה יותר) ומספיק לראות את מצעד המעבדים הכי נמכרים באמזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו!

לא עקבתי אחרי התחום כמה שנים והט'רד הזה מרגיש לי כמו שנלקח מיקום מקביל.

בפרק האחרון שראיתי, אינטל קברו את ובכל הרשת אנשים התלוננו על חוסר תחרותיות.

לא הייתי מעלה על דעתי לשקול מעבד של אם לא הט'רד הזה!😄

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה פשוטה כל מי שמחפש לקנות היום מחשב הוא בעיקר למשחקים...

ועדין שולטת שם. דגמי ה i7 סדרות ה K כמעט תמיד יותר מהירים מהמקבילים שלהם ב AMD

הבדל של 5-20% לטובת האינטל... שזה לפעמים מתבטא ב 10-15 פריימים יותר (שזה משמעותי)

אני מאמין שהפער יצטמם לקראת הZEN3 ואולי אפילו יהיה לטובת עם הכניסה של הDDR5

נערך על-ידי Pleomax
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מקור יותר טוב באינטרנט מהערוץ הזה ביוטיוב לדעתי https://www.youtube.com/user/GamersNexus
@Pleomax מה שאתה אומר ומקשר הם הבלים מוחלטים, לא רק שה9700K עולה משמעותית יותר מ3700X אלא שגם לוח האם וגם הקירור מוסיפים עוד להפרש המטורף בין השניים, לא רק זה אלא שההפרש שאתה מדבר עליו קורה אך ורק עם 2080TI ועם חזקים פחות הAMD בדרך כלל נותנים ביצועים שווים או טובים יותר, בטח ובטח באותו מחיר.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Pleomax

ועדין אינטל שולטת שם. דגמי ה i7 סדרות ה K כמעט תמיד יותר מהירים מהמקבילים שלהם ב AMD

לפחות תבדוק טוב ואז תבין למה כולם בוחרים במעבדי רייזן.

אז ככה... קודם כל 9700K אין HT כלומר רק 8 ליבות! 3700X יש 8 ליבות ב16 תהליכים, אני בטוח שאם היוטיובר היה מבטל SMT בביוס היה מקבל יותר FPS ברייזן.

והכי חשוב! תסתכל את ההבדלים ב- CPU Usage האינטל כבר מתקרב לצוואר-בקבוק 89% בהשוואה לרייזן 54%, זה אומר שבדור הבא של -

מעבד 9700K כבר ייצור צוואר-בקבוק על ה-GPU. עכשיו אתה מבין למה ממליצים פה על .

Annotation 2020-04-13 115045_LI.jpg

נערך על-ידי urib
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Pleomax

ועדין אינטל שולטת שם. דגמי ה i7 סדרות ה K כמעט תמיד יותר מהירים מהמקבילים שלהם ב AMD

הבדל של 5-20% לטובת האינטל... שזה לפעמים מתבטא ב 10-15 פריימים יותר (שזה משמעותי)

אני מאמין שהפער יצטמם לקראת הZEN3 ואולי אפילו יהיה לטובת AMD עם הכניסה של הDDR5

כמה שטויות והצגת תמונה מעוותת.

נתחיל מזה שזה סירטון ראנדומלי מ YOU TUBE שלא ברור מה המקור של ומי עומד מאחוריו , אפילו לא ברור באיזה כרטיס מסך השתמשו שם.

יש ביוטיוב מלא יוטיברים מכובדים שמבצעים סיקרות ובדיקות מעמיקות עם כרטיסים שונים , ברזולוציות שונות וגם לשימושים שונים והם מקור הרבה יותר אמין למידע.

ועכשיו לעובדות בתמצית.

בכל רמת מחיר , מציעה מעבד שהוא OVERALL עדיף על המקביל של .

איפה שאינטל מציעה משושה ליבות מציעה משושה ליבות + 6 נימים.

איפה שאינטל מציעה מתומן ליבות , מציעה מתומן ליבות + 8 נימים במחיר יותר נמוך.

איפה שאינטל מציעה מתומן ליבות+8נימים  , מציעה 12 ליבות + 12 נימים במחיר יותר נמוך.

איפה ש AMD מציע מעבד 16 ליבות + 16 ליבות , לא קיימת.

בנוסף המעבדים של AMD מגיעים עם קירורי סטוק סבירים בהחלט מה שלא קיים אצל .

המעבדים של הם תנורים ומצריכים קניה של מסיבי.

בכל מה שקשור לפרודוקטיביות ועבודה עם ריבוי ליבות AMD משאירה לאינטל אבק , למשל רינדודים, מכונות ויטואליות,, למיטב זיכרוני גם עריכת וידיאו (יכול להיות שאני לא זוכר נכון)

יש יוצאים מן הכלל כמובן כמו תוכנות אדובי ששם אני למען האמת לא עוקב אבל למיטב זיכרוני אינטל עדין מובלים.

ועכשיו לנושא הגימניג , אינטל עדיפים על AMD בגימניג רק בתרחישים מאד מסויימים , לגיימר ממוצע אין הבדל בין המעבדים.

כדי להרגיש את ההבדל בין המעבדים צריך כרטיס כמו ה 2080 ברזולוציה של FHD וקצב ריענון של 144MHZ למשל וגם אז זה תלוי במשחק.

אני עם 2060 ב 1440P 144MHZ וה 3600 תקוע בכל המשחקים מתחת ל 50% ניצול , כל העומס הוא על הכרטיס מסך.

גם אם היה לי 2070 המצב היה דומה.

המעבד היחידי של אינטל ששווה לשקול לקנות זה ה 9900K וזה רק עם כרטיס 2080 וכל עוד המטרה היחידה שלך זה גימניג.

עוד נקודה למחשבה לעתיד , קונסולות הדור הבא של ומיקרוסופט הולכות להיות מבוססות על ריזן , זה אומר שיותר ויותר משחקים הולכים להיות מותאמים בשנים הבאות לריבוי ליבות וארכיטקטורה של AMD בפרט. בעולם שבו שמשחקים מפותחים קודם כל עבור הקונסולות זה כנראה יתרון נוסף למעבדי AMD בשנים הקרובות.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

בכל מה שקשור לפרודוקטיביות ועבודה עם ריבוי ליבות AMD משאירה לאינטל אבק , למשל רינדודים, מכונות ויטואליות,סטרימינג, למיטב זיכרוני גם עריכת וידיאו (יכול להיות שאני לא זוכר נכון)

יש יוצאים מן הכלל כמובן כמו תוכנות אדובי ששם אני למען האמת לא עוקב אבל למיטב זיכרוני עדין מובלים.

כבר לא, 9900K עדיין חזק בפוטושופ אבל... 3900X 12 ליבות בפחות כסף מביס אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...