השוואת מהירות בין כרטיסי SD - תוצאות צילום רצף של תמונות סטילס - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואת מהירות בין כרטיסי SD - תוצאות צילום רצף של תמונות סטילס

rangerman

Recommended Posts

בדיון קודם פרסמתי תוצאות מבחן מהירות שערכתי לשני כרטיסי SD - אחד של פנסוניק והשני של . תזכורת:

Panasonic 128MB בין 4.95 ל-5.45 שניות

Sandisk 64MB בין 58 ל-71 שניות

ובכן, מסתבר שהבדל המהירות בולט מאוד גם בצילום סטילס. עם אותם שני כרטיסים, כיוונתי את המצלמה (Ricoh G3) לצילום של רצפי ובדקתי את כמות התמונות שניתן לצלם ב-60 שניות. הנה התוצאות החדשות:

Panasonic 128MB - ?21 תמונות

Sandisk 64MB -? 6 תמונות

בשני המקרים צילמתי רצפים של 3 כל אחד, אבל בעוד הכרטיס של פנסוניק איפשר צילום 7 רצפים עם הפרש של מספר שניות בין רצף אחד לאחר, הסאנדיסק התעכב כמעט חצי דקה בכל פעם. העיכוב הזה בולט מאוד גם אם לא מצלמים רצף של שלוש - צילום מספר בפרק זמן יחסית קצר עשוי גם כן למלא את הבאפר.

לסיכום, הסיבה היחידה לקנות כרטיס איטי היא חסכון כספי. מי שלא מסוגל בשום אופן "לגרד" עוד 100 ש"ח לכרטיס 256MB מהיר יוכל להסתדר גם עם הכרטיס האיטי, אבל מדובר בתענוג מפוקפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכרטיס SD256 הכי זול שמצאתי בזאפ עולה 314 ש"ח (לפני משלוח)

http://zap.co.il/model.asp?model_id=12911

כרטיס כזה של פנסוניק אפשר לרכוש ב-429 ש"ח (גם כן לפני משלוח)

http://www.electrosale.co.il/default.asp?id=2239

לפי החישוב שלי ההפרש עומד על 115 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההשוואה שהביאת ה SANDIKS הם בעלי הביצועים הירודים ביותר ... אפילו גירסת ה ULTRA שם לא מביאה ביצועים טובים.

אז מה לעשות ?! אני צריך כרטיס CC עד 300 שח בערך.

עריכה : לפי מה שהבנתי ההשוואה נעשתה ב 2001 ... זה עדיין רלוונטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי רק לשאול... איך אני מכוון את המצלמה לצלם רצף תמונות?

לחץ על Menu

בחר ב-[CONT. MODE]

לחץ OK

בחר ב-[CONT.]

לחץ OK

לחץ Menu

כדי לצלם רצף, תחזיק את כפתור הצילום לחוץ. לאחר כל פעם שהמצלמה תסיים לכתוב לכרטיס, לחץ שוב כדי לצלם רצף נוסף. כאמור, עם הפנסוניק הצלחתי לצלם 7 רצפים כאלה בדקה אחת בהשוואה לשניים עם הסאנדיסק.

בשביל לבדוק את הווידאו, סובב את הגלגל עד למצב צילום סרטונים. לחץ על לחצן הצילום כדי להתחיל לצלם. לאחר שלושים שניות המצלמה תעצור את הצילום ותעביר את הקליפ לכרטיס - זה הזמן שאתה רוצה למדוד עם סטופר. עם הפנסוניק זה אמור לקחת כ-5 שניות מול דקה בסאנדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה rangerman , כעת כל שנותר הוא לחכות למצלמה (שעדיין לא הגיעה ורק אתמול גיליתי שהספק נמצא במרחק של 20 דקות נסיעה ממני!) ואני מבטיח לעדכן!!

Chevy , לא הבנתי למה אתה מצטט אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...