בעיות עם לוח אם GA-X58A-UD7 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם לוח אם GA-X58A-UD7

Igor Endlin

Recommended Posts

שלום ובוקר טוב. יש לי לוח אם GA-X58A-UD7, והחלטתי להרים מחשב באזרתו. מעבד: i7-X980. 

זכרונות - ניסיתי כ-7 מודולים שונים של DDR3. כרטיס מסך EAH5870 1

לאחר חיבור, לוח מתחיל לעלות, בגיע לקוד C1, i ומופעל מחדש, עולה אחרי כמה שניות ונתקע באותו מצב. למי יש רעיונות? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שנתמכים ויש שלא, זה עניין של ניסוי וטעיה,

וודא שאתה תוקע את הזיכרון במקום המתאים, שאין אבק או ליכלוך בסלוטים  ושהם יושבים כראוי

אם תמצא אחד שעובד יתכן ועידכון ביוס יעזור לתמוך בעוד סוגים של זיכרונות.

DDR3_GA.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

יש זכרונות שנתמכים ויש שלא, זה עניין של ניסוי וטעיה,

וודא שאתה תוקע את הזיכרון במקום המתאים, שאין אבק או ליכלוך בסלוטים  ושהם יושבים כראוי

אם תמצא אחד שעובד יתכן ועידכון ביוס יעזור לתמוך בעוד סוגים של זיכרונות.

DDR3_GA.jpg

תודה... זה בדיוק המצב, שאני ניסיתי את כל המודולים שלי בכל מיני שילובים... ניקיתי את כל הסקטות עם ספריי מגעים... בינתיים אין לי קצה חוט... ועד עדכון ה- כמו עד השמים... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חברה של מציינת באתר שלה את דגמי כרטיסי הזיכרון הנתמכים בלוח. בדקת?

מה פירוש לא ניתן לשנות הגדרות דיסקים? בדקת במנואל של הלוח, בפרק על Integrated Peripherals? (צריך גם מס' עמוד?? 55)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eliezer

כל חברה של לוח אם מציינת באתר שלה את דגמי כרטיסי הזיכרון הנתמכים בלוח. בדקת?

מה פירוש לא ניתן לשנות הגדרות דיסקים? בדקת במנואל של הלוח, בפרק על Integrated Peripherals? (צריך גם מס' עמוד?? 55)

כמו שכתבתי, באתר יש רשימה די קצרה של מודולים הנתמכים, אך זה לוח ישן, ולמצוא מודולים כאלה בדיוק לא קל בכלל. חוץ מזה, שזה רק רשימה של מודולים, שנבדקו עם הלוח, וזה לא אומר, שרק מודולים אלה נתמכים. בקשר לזה, שלא ניתן לשנות דיסקים: לוח הזה ניתן לקינפוג רק דרך , ולא ניתן לקנפג משהו, אם הוא לא מאתחל כרטיס מסך ואין לך גישה ל-. חוץ מזה, לא נראה לי, שזה קשור, כי הוא לא מגיע אפילו ל-Boot. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל  כדאי לבדוק את הלוח מחוץ למארז אם כרגע הוא בתוך מארז.

אתה יכול לנסות להדליק את המחשב ללא כלל- לפחות בשביל שתאסוף עוד מידע ותראה אם המצב משתנה .

אני די בטוח שללא הוא אמור לתת הודעה שונה מאשר לא מתאים או דפוק.

אני גם מניח שאם הבעיה הייתה לפחות אחד הנסיונות היה נותן מצב שונה של POST  תקוע או  POST  ואחריו שגיאות .

נסה מעבד אחר.

נסה כרטיס מסך אחר. ( נסה ללא כרטיס כדי לבדוק אם משתנה הקוד )

אם כל הנ"ל לא עוזרים , נסה להפעיל ביוס גיבוי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חיברת את המעבד ללוח אם לבד 

ייתכן מאוד שהמעבד מתחמם עקב חיבור לא נכון .

כשהמעבד מגיע לטמפרטורה מסוימת הוא מכבה את המחשב אוטומטית בכדי להגן על עצמו מנזק בלתי הפיך .

אתה יכול לבדוק בקלות אם אני צודק בצורה הבאה

אם ככל שאתה מנסה לעשות ניסיונות הדלקה רצופים המחשב נכבה יותר מהר אז הניחוש נכון .

זה קורה כי המעבד התחמם כבר מניסיונות ההדלקה הקודמים ומכבה את המחשב מייד 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...