עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

djelectric

הגישה הנכונה למקלדת מכאנית שפויה: Corsair K70 RGB Mk2 בביקורת

Recommended Posts

לקחנו לסיבוב את אחת מספינות הדגל של יצרניות החומרה והציוד ההיקפי האהודה - ומצאנו מקלדת נעימה מאוד לשימוש ומאוזנת היטב בתכונותיה

לכתבה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נראה ממש מדהים. אם מישהו ניסה מקלדת במחיר יותר מקורקע עם לחצנים אדומים של cherry ויכול להמליץ עליה אני אשמח לשמוע

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
מצחיק, בדיוק רכשתי בBF את הK68 עם סוויצים אדומים שהייתה במבצע מדהים של 280 ש"ח בערך בNEWEGG. עד כה מאוד מרוצה ממנה ובאמת כפי שתיארת מאוד קל להתרגל אליה ונוחה להקלדה. נראה שמאוד דומה לדגם הזה חוץ מכפתור הפרופילים וגלגלת במקום כפתורים לשליטה בווליום. אחלה סקירה!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח NiMiZ
יש מלא.. אני לאחרונה רכשתי את KEYCOOL 82 מMassdrop - https://www.massdrop.com/buy/64379 - מאוד נוחה (היא 75%), או יש את https://www.amazon.com/DURGOD-Typewriter-Mechanical-Interface-Tenkeyless/dp/B078H9CBX9/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1544482762&sr=8-13&keywords=tkl+mechanical+keyboard שזו גם מקלדת מעולה (וגם אותה תוכל למצוא לפעמים במבצע מתחת למחיר המכס) השאלה היא מה אתה מחפש חוץ מזה שהיא עם סוויצים אדומים.. ד.א. - אם אתה רוצה דווקא סוויץ אדום בגלל שאתה מחפש מקלדת רכה (עם כמה שפחות התנגדות בלחיצה) יש לי מקלדת של NiZ שהיא יותר רכה (סוויצים לא של cherry mx) אבל היא מדהימה בנוחות שלה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח NiMiZ
במקלדת של שאני התנסתי בה (TKL 85%) חלק מהמקשים היו יוצאים אחרי כמה לחיצות, משהו שדבק חלש פתר די בקלות (וגם הוספתי טבעות גומי להקטין את מהלך הלחיצה ולבטל הרעש). מקלדת סבבה - לא חושב שהיא צריכה להיות מומלצת HWZONE , יש טובות יותר במחיר סביר

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
וכמובן שכחתי את המנהל התקן .. התצורה של המקלדת (אורות / שינוי מקשים) כמובן עובר דרך המנהל התקן, הבעיה שזה לא נשאר במקלדת, ככה שבאפל זה פשוט לא קיים, או אם המחשב נעול אז המקלדת מאירה את המצב הברירת מחדל שלה ולא מה שכיוונת.. בקיצור - רחוק ממושלם

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של A.Z.P

מצחיק, בדיוק רכשתי בBF את הK68 RGB עם סוויצים אדומים שהייתה במבצע מדהים של 280 ש"ח בערך בNEWEGG. עד כה מאוד מרוצה ממנה ובאמת כפי שתיארת מאוד קל להתרגל אליה ונוחה להקלדה. נראה שמאוד דומה לדגם הזה חוץ מכפתור הפרופילים וגלגלת במקום כפתורים לשליטה בווליום. אחלה סקירה!

היא גם עמידה לנוזלים אם זוכר נכון, שזה יתרון. 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
יש לי את ה-k68 עם קליקים אדומים, להקלדה היא נעימה אבל בכל הנוגע לתוכנה היא מאוד רחוקה מלהרשים. יש לי בנוסף עכבר שלהם, והתוכנה לא יודעת לסנכרן את הצבעים בין שתי ההתקנים אלא אם כן אני מכריח אותם לעבוד בצבע קבוע. לא יודע להגדיר את זה אבל בחוויה הכללית משהו מאכזב, בוודאות רייזר זה לא.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח גיימר
רק בישראל מקלדת ב 750 ש"ח .... אני דווקא ממליץ על (sharkoon (low profile מקלדת מצויינת

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
השאלה אם היא טובה ובאיכות גימור המשתווה לk70.. הבעיה היחידה שלי עם המקלדת הקורסאייר הגרסה הראשונה שהכפתורים יוצאים בקלות רבה וזה מתסכל לחפש אותם אחרי שהילד שיחק לך.. המחיר פרימיום אין ספק אבל המוצר גם פרימיום..

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close