התקנת ווינדוס לא ניתן! חייב עזרה! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת ווינדוס לא ניתן! חייב עזרה!

Hass

Recommended Posts

אני כבר יומיים מנסה להתקין על המחשב ללא הצלחה, קראתי את כל הדברים האפשריים ניסיתי הכל אבל עדיין במבוי סתום.. אני במסך של הכוננים באמצע תהליך ההתקנה ורשום לי כונן 0 שטח שלא הוקצה ועוד כונן שאני יצרתי בשביל ההתקנה של הווינדוס (כונן 0 מחיצה 1) בשניהם אי אפשר להתקין.. אני כבר אחרי כל האיפוסים אתחולים בדיקות בביוס שהכל תקין ואין לא מצליח. יש פה מישהו שיכול לעזור ?? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של yotam

תמחק את כל המחיצות, ותתקין על המקום הפנוי. ההתקנה תיצור את המחיצות בעצמה.

ואיך בדיוק אני עושה את זה? אם אפשר הסבר מדוייק זה יעזור 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

תעלה תמונה של המסך שאתה תקוע בו.

כל פעולה שאני עושה אם זה להמשיך או לעשות חדש כולן מקבלות בעיה.. היה לי גם עוד כונן שיצרתי אבל עשיתי איפוס לכונן הראשי והכל נמחק. 

1542449581631356611412510236652.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה שתי אפשרויות:

1. להפעיל recovery console ע"י shift + F10 ומשם לבדוק עם diskpart מה המצב. באותו מקום אפשר גם לנסות לנקות טבלאת המחיצות עם בחירת התקן איחסון ופקודת clean.

http://knowledge.seagate.com/articles/en_US/FAQ/005929en

2. אם הפעולה הקודמת לא עוזרת, אפשר תמיד לפתוח את panther log ולראות שם יותר פרטים על טכניים על התקלה.

https://support.microsoft.com/en-us/help/927521/windows-vista-windows-7-windows-server-2008-r2-windows-8-1-and-windows

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי מחוץ לווינדוס , אבל אם תצליח לחבר את הדיסק למחשב אחר עם , ע"י מקש ימני על המחשב שלי אתה בוחר ניהול, בתוך תיבת השיח בחר בניהול דיסקים. על המחיצה בכונן החדש הקש במקש ימני בעכבר ובחר באופציה: סמן מחיצה כפעילה. בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של vardy

לא ניסיתי מחוץ לווינדוס , אבל אם תצליח לחבר את הדיסק למחשב אחר עם ווינדוס, ע"י מקש ימני על המחשב שלי אתה בוחר ניהול, בתוך תיבת השיח בחר בניהול דיסקים. על המחיצה בכונן החדש הקש במקש ימני בעכבר ובחר באופציה: סמן מחיצה כפעילה. בהצלחה!

אפשר לעשות את זה עם diskpart.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...