ASUS או GIGABYTE?! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS או GIGABYTE?!

Master_K

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל תודה על העזרה!!!

יש לי לביזבוז 2400 שקל...

אבל במקרה הצורך אני יכול להוסיף כמה מאות... משהו כמו 300-200

יותר מזה יהיה לי כבר מאוד קשה..

הנה הרשימה:

Duron K7 1000 Socket

256/133 Viking Sdram

Asus A7V 133

V 7100 32 MX200 Magic

ATX MIDI 300W for P4

Sony 24x10x40

כל זה אמור לעלות בסביבות 2300

יש לי כרגע

Seagate 20GB 7200

ויש לי כרטיס טוב בשביל האי די אס אל...

בקיצר... במחיר שנתתי לכם... ולפי הרשימה...

איזה רכיבים להחליף באיזה רכיבים וכמה זה יעלה..

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD XP 1800 שעולה 939ש"ח

Asus A7V333 שעולה 995ש"ח

Transcend 256 mb 2700/333 שעולה 609ש"ח

זה בערך התקציב שלך אבל זה לוח חדש שתומך בזכרונות מהירים 333MHZ ויש לו כרטיס קול על הלוח, כמו כן יש לו יציאת USB2.

במקומך לא הייתי מתפשר בגלל התקציב אלא קונה עכשיו לוח, מעבד וזיכרון טובים ובשלב יותר מאוחר גם כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקבל תמורה הרבה יותר טובה בשביל הכסף שלך. עדיף לך ללכת על לוח-אם של Gigabyte אם אתה לא הולך לעשות OC למעבד שלך בצורה רצינית או להתעסק איתו הרבה, כי הן לASUS והן לGIGABYTE יש פיטשרים דומים מאוד, למעט העובדה שאסוס סתם גובים יותר כסף מגי'גה-בייט על הלוחות שלהם היות ויש להם שם יותר גדול. GIGABYTE היא חברה שנמצאת, כמו אסוס, די הרבה שנים בתחום ואפילו עובדת קרוב מאוד עם AMD ומייצרים עבורה האחרונה סמפלים לצ'יפסטים כשזו מוציאה פעם בדי הרבה זמן. ההצעה שלי בשבילך היא כדלקמן, ע"פ מחירים של פלונטר(www.plonter.co.il):

AMD Duron 1Ghz, 434 nis <-זה מה שאתה רוצה.

Gigabyte 7VTXH-PLUS <- לוח DDR של ג'יגה-בייט, ייתן לך פיטשרים מעולים של OC(אפילו יותר מהאסוס), עולה הרבה פחות וגם מאפשר לך להגיע עם הדורון שלך לגבהים חדשים בביצועים(רק תשנה את הFSB ל133 ותחזה בקסם). מחיר: 624 ש"ח.

Kingston KVR PC266 DDR <- זכרון DDR טוב מאוד, יציב מאוד ואמין. מחיר: 483 ש"ח.

מארזTK-3003B TASK 300WATT <- מארז עם ספק טוב, שתואם גם לפנטיום 4 וגם מאושר . אמנם לא ENERMAX, אבל בהחלט מארז טוב מאוד. 232 ש"ח

LITEON, 24*10*40 <- אם יש עצה שאני מציע לך זה לא לקנות צורבים של מותגים כמו LG, SONY וכו', כי הם פשוט יהיו גרועים מאוד. תקנה מוצר, אל תיקנה מותג. LITENON הם אמנם חברה שעכשיו מתחילה לפרוץ את דרכה לשוק העולמי ומספק צורבים מעולים בשביל מחירים שפשוט שווים כל שקל או פני שאתה משקיע בהם. אם אתה רוצה להדבק לחברות מוכרות לך על RICOH או YAMAHA. עדיין, הבחירה האישית שלי זה צורב LITEON. מחיר: 531 ש"ח .

Asus V7100Pro 2 MX400 64MB SDRAM <- אם יש טעות שעשית בבחירת החלקים הקודמת שלך זה שבחרתי 2 MX200, שזה סירוס של כרטיס שהוא כבר מסרוס. הMX200 - רוחב הזכרון שלו עובד ב64 ביט!!! ולא ב128ביט דבר שמוריד לו מאוד את הביצועים ורוחב הזכרון, לכם אם כבר ג'יפורס 2 MX אז 400. מחיר: 454 ש"ח.

מחיר הסופי 2758. אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף בכל הסיפור הזה, אני מציע לך לקחת צורב קצת יותר איטי, גם-כן של LITEON, את הX16 שלהם. אני חושב שזה בדיוק מתאים לתקציב שלך, רק כאן אתה תוציא את התמורה הכי טובה בשביל השקל שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם, אתה חיי בחלום? הסיבה היחידה שאמרת את זה זה כי לאסוס קוראים ולג'יגבייט קוראים , אין קשר לשם המותג, אתם לא מבינים? כל לוח לגופו... אני אומר שהלוח הכי טוב לAMD הוא הטיאן טייגר, כי הוא כולל סקאזי והוא הכי יציב, זה מה שחשוב לי. לכם חשוב אולי כרטיס קול או משהו... כל לוח וכל אדם לגופו, ודיר באלק אני מקבל עוד תשובה "אבל כעקרון עדיף." או "הלוחות של פשוט יותר טובים" מה הקשר?! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר אלי?

תתפלא אני ממזמן יודע טוב מאוד מה זה OC.... תתפלא...

הוא דיבר על מחפש הלוח לפי מיטב הבנתי.

אני מסכים עם maCr0T, שופטים לוח לפי עצמו ולא לפי היצרן.

במקרה שלך, אני הייתי הולך דווקא על הג'יגה-בייט אם אתה לא הולך לכיוון של OC, את האסוס (לא אפוקס, ביצועי נמוכים) אם אתה מעוניין בOC. הג'יגה בייט מעולים לעבודה רגילה ומציג ביצועים מעולים- הוא יהווה בחירה מצוינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...