מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 20 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

ציטוט של coch

2060 גם בלי RT יהיה לו קושי לטווח ארוך להתמודד עם זה. ולכן, יש כאלה שזה רלוונטי עבורם ב 1080P. 2060 מתמודד טוב מאוד ב 1440P על מסכי 60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרי אמרתי לך לטווח קדימה, כמה שנים, טווח ארוך - איך שלא נקרא לזה.

מה הנקודה בלהראות לי ( משהו שאני יודע ) שנכון לעכשיו 2060 מספיק ל 1440P ? זה הרי כל אהבל יכול לדעת, אחרת NV לא היו

מוציאים כרטיס כזה עם 6GB. 

תנסה לחפש הוכחות הפוכות.. בשבילך, לא בשביל הויכוח. אם תחפור טוב, תגלה שהיום יש משחקים שחוצים 5GB. 

https://www.guru3d.com/articles_pages/battlefield_v_pc_performance_benchmarks,8.html

https://www.guru3d.com/articles_pages/shadow_of_the_tomb_raider_pc_graphics_performance_benchmark_review,8.html

אלו שתי דוגמאות למשחקים עכשווים. אם תרצה יש לי עוד 5-6 כאלה, כי אני מכיר את המצב והשוק וכו'.

שמתדיינים - אני ממליץ לך לחפש גם הוכחות מהצד השני, כי מה שאתה יודע - אני יודע. לא בטוח שהבנת אותי, כוונתי היא שמי

שרוצה 1440P ורוכש חדש עדיף לו לשקול אופציות אחרות מ 2060 שעלול בעתיד הקרוב להגביל אותו לעומת כרטיסים עם 8GB

ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

הרי אמרתי לך לטווח קדימה, כמה שנים, טווח ארוך - איך שלא נקרא לזה.

איך אפשר לדעת בקלות אם המתדיין מולך טרח לקרוא את החומר שהובא לו, או במקרה שלך - לא. הבחור מציין בפירוש שאין דרך לדעת בוודאות מה יהיה "קדימה" (כי בניגוד אליך, כדור הבדולח שלו כרגע בתיקון), אבל הראה איך העבר מוכיח שבהורדה די פשוטה של כמה המ SETTINGS אפשר בקלות להתגבר על הבעיה גם אם היא תקרה בעתיד ה"קרוב" (ומדובר על כ 3 שנים - נצח במחזור של מאיצים גרפיים). בנוסף מי שרוכש מאיץ גרפי "במחשבה על העתיד" לדעתי עושה טעות. מאיץ גרפי זה לא מניה. מאיץ גרפי נועד לתת לך מענה כאן ועכשיו - מקסימום 1-2 שנים קדימה ואם קיבלת יותר - זכית. בגלל זה תמיד רצוי לרכוש מאיץ גרפי שנותן הכי הרבה "תמורה/עלות" ולא את הכי חזק ברב המיקרים, ובכסף שנחסך לשדרג שוב כל 2-4 שנים.

לגבי "מי שרוצה 1440P ורוכש חדש עדיף לו לשקול אופציות אחרות מ 2060 שעלול בעתיד הקרוב להגביל אותו לעומת כרטיסים עם 8GB ומעלה", לא שאני חסיד של ה 2060, אני חושב שהוא מתמחר חזירי ביותר, ואני מסכים שנווידיה עשו צעד מלוכלך בכך שהם נתנו שם רק 6GB - על זה אין וויכוח, אבל כרגע לצערנו כצרכנים אין משהו יותר טוב בכ 350$. עצוב אבל נכון  מה שהופך את כל הדיון שלנו לדי מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי מיותר. רק .

ציטוט של huber

איך אפשר לדעת בקלות אם המתדיין מולך טרח לקרוא את החומר שהובא לו, או במקרה שלך - לא. הבחור מציין בפירוש שאין דרך לדעת בוודאות מה יהיה "קדימה"

קיבלת שני לינקים של משחקי AAA שעוברים את רף ה 5GB בקלות ב 1440P. משחקים של היום. ב 2019 יש כותרים שעתידים להיות הרבה יותר

power hungry ממה שיש עכשיו. כנ"ל ב 2020. איך אני יודע את זה ? בגלל כדור הבדולח שלי. או שאני פשוט משחק שני עשורים. האמת היא שהם גם חוצים את ה 6GB אבל הייתי זהיר, כי אני לוקח בחשבון סטייה וכדומה. אז הייתי עדין

איתך. אם תרצה עוד דוגמאות - תקבל. השאלה אם אתה בכלל משחק ומכיר את כל המשחקים שאני מדבר עליהם.

ציטוט

(כי בניגוד אליך, כדור הבדולח שלו כרגע בתיקון), אבל הראה איך העבר מוכיח שבהורדה די פשוטה של כמה המ SETTINGS אפשר בקלות להתגבר על הבעיה גם אם היא תקרה בעתיד ה"קרוב" (ומדובר על כ 3 שנים - נצח במחזור של מאיצים גרפיים). בנוסף מי שרוכש מאיץ גרפי "במחשבה על העתיד" לדעתי עושה טעות.

מצוין שזו דעתך. כי מי שמנצל את השוק ורכש 1080\1080Ti במחירי ריצפה, הרוויח כרטיסים טובים מ 2060 בביצועים ( ה Ti משמעותית ) ה 1080 במצב סטוק אחוזים זניחים מעליו - ויותר , ללא RT. דעתי היא שמי שחושב כמוך, יש לו ראייה של טווח קצר ומאוד עכשווית, הלינק שנתת לנו למרות שאמרתי לך שאני מדבר על טווח זמן מסוים - הוא עכשווי.

ציטוט

מאיץ גרפי זה לא מניה. מאיץ גרפי נועד לתת לך מענה כאן ועכשיו - מקסימום 1-2 שנים קדימה ואם קיבלת יותר - זכית.

מבחינתי זה משפט שמבוסס על הבל הבלים. טיפשות מוחלטת.  אפילו אני מחליף כל 3.5 שנים בממוצע ואני עוד מהקיצוניים שמשחקים על מקסימום הגדרות אפשריות. שנה מאיץ גרפי ? אתה חי במאדים. לך תקנה 1050Ti ותחליף אותו עוד שנה, או חלילה.. תמליץ את זה לאנשים... כדי "למקסמם" ואז לשדרג..

ציטוט

בגלל זה תמיד רצוי לרכוש מאיץ גרפי שנותן הכי הרבה "תמורה/עלות" ולא את הכי חזק ברב המיקרים, ובכסף שנחסך לשדרג שוב כל 2-4 שנים.

בהמשך לטיפשות של קודם, יש שוק חי היום שאפשר להפסיד את ההפרש ולמכור את "המניה" שלך ביד שנייה. בקלי קלות. מכרתי כמה וכמה

וכמה וכמה מאיצים ורכיבי חומרה אחרים, במינימום השקעת זמן ומינימום הפסד ביחס למחיר הרכישה המקורי. זה שאתה לא

עושה את זה - מבחירה או משהו, אתה בוחר בדרך של השנתיים. רק שמקודם זה היה 1-2 שנים ועכשיו זה 2-4 שנים.

אני מזהה חוסר עקביות אצלך. בלי לחץ, זה דיון. יש הבדל גדול בין שנה שנתיים לשנתיים עד ארבע, רק תהיה סגור

על עצמך שאתה מגיב שוב כי זה נראה רע.

ציטוט

לגבי "מי שרוצה 1440P ורוכש חדש עדיף לו לשקול אופציות אחרות מ 2060 שעלול בעתיד הקרוב להגביל אותו לעומת כרטיסים עם 8GB ומעלה", לא שאני חסיד של ה 2060, אני חושב שהוא מתמחר חזירי ביותר, ואני מסכים שנווידיה עשו צעד מלוכלך בכך שהם נתנו שם רק 6GB זיכרון - על זה אין וויכוח, אבל כרגע לצערנו כצרכנים אין משהו יותר טוב בכ 350$. עצוב אבל נכון  מה שהופך את כל הדיון שלנו לדי מיותר.

הדיון שלנו מיותר כי אתה לא מתדיין, אתה מתעלם ממה שמראים לך בעיניים ( בנוגע למשחקי AAA קיימים שחוצים גם 6GB ). אתה מסביר

את זה במשפטים של "אפשר להתמודד". ברור שאפשר להתמודד - אפשר להוריד הגדרות, אפשר הכול. ברגע שתוציא את הראש מעל המים

ותלמד לקרוא ותבין שאני אישית גם יכול ללמד אותך אם תרצה, תבין שככה עובדת התעשייה וזה למה טענתי במקור שהיום, כדאי 1080 או 1080Ti

כי התמורה שלהם תהיה גדולה יותר מ 2060 ( למי שלא מחפש RT ), במחיר הנכון. הרבה יותר גדולה, בעיקר ל 1440P שמדברים עד 2021.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

ואני חשבתי שאני חכם עם ה-GTX1060 3GB שלי.

Battlefield משתעל לי בפרצוף.

זה לא קשור לחוכמה. אני חושב שזה קשור לניסיון. ככה עובד השוק, כל X שנים עוברים את הסלט הזה מחדש.

כרטיסי 4GB יכולים היום לעשות עבודה טובה מאוד ב 1080P, אבל יש מגמה מסוימת שהולכת לכיוון מסוים ומי שחשוב לו "למקסמם" כמו שהאדון

המבין הגדול שפתח את הדיון טוען, אז הוא צריך לשקול ולבדוק מה כדאי לו לרכוש. במידה ולא היו אופציות* בחוץ ( כרטיסי סדרה 1000 \ )

למשל, אז ה 2060 במקרה הזה היה כרטיס עם קלף. אבל פה אני הייתי נזהר, אם אפשרי למצוא 1070Ti ומעלה במחירים אטרקטיביים..

אולי שווה מאוד ללכת עליהם ואני לא טוען את זה סתם.

מה שצריך לבדוק זה גם מצפה לנו ב 2019, 2020. ויש כותרים שהולכים לעבוד בכל המובן הגרפי.. מאוד מאוד חזק.

מי שיודע מראש מה הוא הולך לשחק - אז הרכישה שלו נעשת קלה בלי קשר לדיון. מי שמשחק בכל מה שיוצא, או ברוב

מה שיוצא - שלא יקשיב לממליצים החכמים האלה.. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

כבעליו המאוכזב של RTX 2080 אני אומר לך שזה פשוט בזבוז. משחק אחד שתומך בזה וגם שם בקושי רב.

אלא אם כן קיבלת את הכרטיס במתנה, אתה מסביר לנו פה בעצם - > עד כמה אתה גאון.

קנית 2080 ? אתה עוקב אחרי חומרה ? אתה מודע לכמה משחקים יש עכשיו, ועדיין קנית ?

ונגד כל זה אתה טוען ש 2060 במחיר האגרסיבי שלו ( כחדש ), עדיף על 1080\1080Ti -> במחיר הנכון*  ? ( שזו הטענה המקורית היחידה שלי ).

איפה אתה חי תגיד לי בן אדם.

רק עם הדיון המטומטם הזה. בחור שכל שני וחמישי מקפיץ אותו ומראה לכולם שהוא עוקב אחרי חומרה, אבל בפועל

המעשים והטיעוני נגד מבוססים על כלום. מרגיז לראות שיש אנשים שקונים כאלה, שמחופשים למבינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

ממש אין מקום לדעתי לדיבור פוגעני שמערב את מוצאו של הצרכן או שאר הקבלות סמי גזעניות (קוראים להם "פראיירים", לא אשכנזים והם אינם פראיירים פשוט יש להם שיקולים אחרים-דבר לגיטימי בהחלט. מי שקובע ש"אשכנזי" משמעו פראייר ויש ללמד אותו קצת "מזרחית" כדי שיתפתח ובכן, לא למד דבר מן העבר).
קביעות דוגמתיות לגבי מי הוא נבון או מי מחליט את ההחלטה הנכונה ושימוש בהם על מנת לשכנע בטיעון מסויים מעידים הרבה על מי שקובע אותן ומחליש למדי את שאר מה שאמר. 
לא לעניין.

מראה כי לא למדת בספרות, או בתקשורת, או במדעי ההומור,

שיש מקום להשתמש "בנורמות" שהושרשו בתרבותו של עם מן העבר,  ולימים משמשות בהומור מסוים כמו צחוק עצמי בהווה

המתבסס על אותה טכניקה.

אכן "האשכנזי" בספור על ערש התרבות הישראלית, במיוחד זו של עד שנות ה- 70 (וזליגה קלה ל- 80) בה לידי ביטוי בעבודה

יפה של שלישיית הגששים (שהיא תערובת תרבויות ועדות בפני עצמה) והוא הבסיס שממנו הדבר הגיע.

אם זוכר את גבעת חלפון אינה עונה, הקטע בשבי המצרי בה משתמשים בעת הכנת הקפה השחור בביטוי המתפרץ "מה קרה לך

התאשכזנת ?"  במטרה להקצין את החינוך שמנסים להעביר, שהאשכנזי אינו יודע להכין קפה שחור, וכנראה צריכים להיות

מזרחיים על מנת להבין בכך. נו, היש פה גזענות ידידי ?

פשוט פרשנת לא נכון, זרקת דברים בלתי רלוונטיים. אין כל קשר "לגזענות" שכבר מזה 30 (ואולי 40 שנה) אינה קיימת

ברוב רובו (לבטח הרוב המכריע) של העם העדכני שלנו ויפה שכך. נסה להבין שוב את דבר המשורר במקור, ואולי תצליח

לצחוק קצת בהנאה מעשעת.

אם עסקינן מצריך דוגמא טובה לשמוש הומוריסטי מקביל (ומושכל) בהקשר זה - בבקשה:

**אגב משתף כי אשתי מזרחית (חצי פרסיה וחצי עירקית) כך שיש לנו בת אחת מקסימה "שחורה", ובן אחד הכי מתוק שבעולם בצבע לבן (שנראה כמו רוסי לבקן מהקוטב). מדוע משתף ?

על מנת שיובן הרקע ממנו מגיע כותב שורות אלו - וכי הוא האחרון שניתן לנכס אליו שמץ של נטיה גזענית בהקשר של עדות

העם היהודי (שכן אצלו בבית מעורב ירושלמי אסלי). לכן פרשנותך (לדברים המקוריים) היתה מיותרת מלכתחילה, ואמליצך

מחדש לקרוא אותם - אך בהקשר הנכון.

ועכשיו בחזרה למסלולנו,

לגבי יתר מה שציינת... זה נחמד לספר ספורים אודות מדוע מישהו עושק אותך עסקית (כי הוא מונופול) ולתרץ שזה לגיטימי

מבחינה מוסרית. כי אז נשאל מהי דעתך על תרופה מצילת חיים לסרטן, שרק מפעל תרופות אחד בעולם הצליח למצוא

את הסוד לפתרונה, ובכדי למכור לך ממנו בעת שאין לך ברירה - זה או התרופה או שאתה מת, אז מבקשים  שתשלם כמה

מיליונים לטיפול. הטענה לקידמה שמתירה סחיטה כספית בגין (ובזכות) הטכנולוגיה, שהרי אנחנו היחידים שפרצנו את המחסום

המדעי, זבשך - שלם לנו, כדי לחיות.

נראה אותה אז מצדיק את הגישה. גישה שזורקת לפח 999 חולים ומצילה רק אחד - זה שבמקרה הוא מיליונר.

וזה לא שאי אפשר להוריד את המחיר לסף כזה - שכולם יהנו מהתרופה (בטח על חשבון סל הבריאות הממשלתי) ובתנאי

שהמחיר יהיה הולם את עלות היצור, לרבות שכר סביר והולם למהנדסים שפתחו אותה.

אפשר לקבל גם 40 ברוטו, לא חייבים 4 מיליון.

מן הצד השני לטעון כך,

שהצד שכן מנתנהג מוסרית וסוצילאית, אין לו ברירה אלא להתנהג כך (AMD) ולכן אין לזקוף התנהות מוסרית חברתית

לטובתו... נו באמת.

אומרים שבעולם האמיתי (הראלי), לא מענינות הסיבות לשום דבר. אלא רק התוצאות.

ממרום נסיוני (וגילי) הנני סובר שהאומרים כדבר הזה צודקים. לפחות על סמך התצפיות שמסביב. ספורים וסיבות באמת

שאינם מענינים אף אחד, אלא רק התוצאה המושגת בפועל - זו שהגיעו אליה. תהה הסיבה אשר תהה.

ולא חסרות דוגמאות להראות זאת, נראה שגם אתה מכיר זאת מסביבך.

יש לנו מחד מותגים דורסניים (ראה מקרה תנובה בעת המחאה החברתית של 2011) וכולנו הבנו (במחקר שעשו לאחר מכן),

שתנובה בכוונת מכוון ניצלה את המונופול שלה בארץ - העלתה מחירים ועשקה את הצבור הישראלי (פעגה בכיסו)

בהעדר חלופה למוצרים שלה בשוק. וזה בדיוק הספור של נוידיאה אחד לאחד, ראה את הדמיון השזור בין המקרים.

הנני אדם מאד קפיטליסטי. למעשה מנצל את הקפיטל לתועלתי ולתועלת משפחתי (מי שמכיר יודע) ומעולם לא הסתרתי זאת.

להפך - אפילו נסיתי להעביר ידע כדי שאחרים סביבי יוכלו לבצע גם ולהעתיק השיטה. לא מדובר במקרה דנן ברווח של מישהו

הבא חלילה על חשבון פגיעה במישהו אחר. לקפיטל בהחלט יש גם הרבה מאד צדדים יפים ובריאים מוסרית ואבוי הלנו אם

יעלם.  ואני אוהב קפיטל למעט סייג אחד - שהוא מונופוליזם שאינני מקבלו. 

יש לנושא (מונופול) התייחסות נוקבת וברורה בהגבלים עסקיים במשקים קפיטליסטיים:

אין חופש מוחלט לעסוק ולעשות כרצוננו מבחינת תמחור, גם לא בארה"ב מובילת החופש.

ברגע שמגזר עסקי נעשה למונופול (ויש לכך כללים), ההגבלים העסקיים שמים עליו את ידם ומנהלים את התמחור מרגע זה

ואליך. כן, קפיטל למהדרין - כי ככה זה החוק במדינות המערב. החוק נועד הרי למעשה להגן על המשק השוק והצרכנים בראש

ובראשונה - משום שהם המטרה המקורית שלשמה קיימת הכלכלה (החופשית).

ואבוי לאותו מנופול שינצל מצב בשוק - לתועלתו האישית או לדפיקת הצרכן, או חליבתו בעל כורחו מה שנקרא (בהעדר תחרות

הולמת). עפ"י ההגדרות של מופול נוידאה קרובה לכך ומהלכת על חבל דק. הם צריכים להזהר (ולא רק הם).

זה שהרגולטורים בחלק ניכר מהמקרים ישנים בעמידה ואינם עושים את תפקידם כנדרש (גם בישראל) היא הסיבה העיקרית

מדוע מונופולים רבים מדי בעולם (ובארה"ב) עדיין "נהנים" מהיכולת להתחמק מצעדים מרסנים.

אני מבטיח דבר אחד, וזה להעשיר את הקורא בידע מאקרו כלכלי לכשההזדמנות לכך נקראת, ללמד על מונופולים,

וולהרחיב על הגבלים עסקיים. משעמם לא יהיה פה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

ואני חשבתי שאני חכם עם ה-GTX1060 3GB שלי.

Battlefield משתעל לי בפרצוף.

האין בכותר זה הגדרות נמוכות דיין, בעיקר של איכות הטקסטורות ו- MSAA,

המאפשרים בכל זאת כן להתכנס לנפח vram כזה, שהוא מתחת לסך ה- 3GB ?

למשל כמו הגדרות mid ללא AA, וטקסטורות על low ?

במטותא, נסה לבדוק וחזור אלינו עם תוצאות (לטובת הקוראים). זה חשוב מבחינה פרקטית 3GB לאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר מחקתי את המשחק.

בהתחלה השתמשתי בהגדרות המומלצות של נבידיה דרך ה- Eperience.

אלו היו הגדרות דיי נמוכות, משהו כמו מדיום.

אחרי זה ניסיתי לחפש מדריכים ANTI STUTTER וכאלה, שגרמו לי להוריד עוד הגדרות.

אבל שלא תבין לא נכון, רוב הזמן המשחק רץ חלק. אבל יש תקיעות ב-0.1% האלו.

האמת שעכשיו אני חושב על זה, הייתה הגדרה של VRAM LIMIT משהו... לא התעסקתי בה, היא הייתה מכובת. כי זה מה שהיה מומלץ לפי נבידיה.

אולי זה היה פותר לי את הבעיה ואולי לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה סבירות להניח שזה בהחלט מה שהיה פותר את הבעיה.

יש לא מעט כותרים, שאלגוריתמית מטפלים בבעיות vram limitation כשמפעילים את הפונקציה הזו,

בכך שהם מכוונים במדויק את הצריכה של הזכרון, באמצעות הגדרות מושכלות מה כן להפעיל, מה לא, וכמה להפעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אלא אם כן קיבלת את הכרטיס במתנה, אתה מסביר לנו פה בעצם - > עד כמה אתה גאון.

איפה אתה חי תגיד לי בן אדם.

רק בריאות עם הדיון המטומטם הזה. בחור שכל שני וחמישי מקפיץ אותו ומראה לכולם שהוא עוקב אחרי חומרה, אבל בפועל

המעשים והטיעוני נגד מבוססים על כלום. מרגיז לראות שיש אנשים שקונים כאלה, שמחופשים למבינים.

כמעט וטרחתי להגיב לך בצורה בוגרת ועיניינית, ואז ראיתי את התגובה האינפנטילית והילדותית הזו - מה ששינה את כל התמונה.

תודה שהבהרת לי מי מסתתר מאחורי המקלדת/כינוי ותודה שחסכת את זמני היקר.

נ.ב. - קצת אירוני שאתה זה שעוקב ומגיב בתרד שאתה רואה כמטומטם, שוב מעיד הרבה על קנקנך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האחרון שמסתתר מאחורי מקלדת. כנראה קשה לך שאני אומר לך את האמת כפי שהיא. אתה לא מתדיין, אתה פשוט מקפיץ ומעדכן את הפורום כל כמה זמן עם לינקים \ ידיעות, שזה נובע כנראה מהכיף שלך לעקוב אחרי נושאי חומרה - ומצד שני אתה מדבר הבל הבלים, בצורה שנראית "כנבונה", ולמרות שנותנים לך הסבר שלעיתים מגובה בדוגמאות, זה לא מתיישב.

אני מגיב באתר, שבא לי להגיב. אוטומטית כל דיון שאני מגיב בו, אני מקבל התראות. זה ההגדרות הרגילות של הפורום, שלא טרחתי ולא אטרח לשנות. לכן הבלבול, אני לא עוקב אחרי הדיון הטיפשי שלך.

אין פה אירוניה.. הדיון מטומטם, כי פותח הדיון מראה את טיפשותו על ימין ועל שמאל, כנ"ל חוסר העקביות.

אל תטרח לענות לי בצורה בוגרת, התחפושת שלך של היוזר הותיק הינה תחפושת בלבד. אני יודע מראש שמה שיש לך זה - לינקים.

אהלן חבר'ה - סתכלו, ה CEO של אמר ככה. אחרי שבוע - היוטיובר הזה - אומר ככה. על זה מבוסס הדיון שלך, ב 15 דפים האחרונים.

ה 5 ראשונים היו בסדר, היה שם דיון. אם אתה נעלב, תעלב - זה מה יש זה הדיון שיצרת.

@huber רק , איש מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה יש כזה שקט? 🙂

מה דעתכם בינתיים על עיצוב הקירור והPCB?

בינתיים אתרי הביקורות ניראים מאוד מופתעים לטובה מהכרטיס, מעניין מה עשתה מאחורי הקלעים, אם כי ד,ר ליסה סו טענה שכעת שיש לחברה כסף הם מנצלים אותו לטובת אופטימיזציות של מפתחי המישחקים לכרטיסים שלהם, מה שעד לא מיזמן כמעט ולא היה קיים כי לAMD לא היה את הכסף להקדיש לזה.

בנוסף לראשונה כרטיסי מסך - חלוצה בשימוש רדיד גרפיט בימקום מישחה טרמית רגילה, מדובר Thermal Conductive Sheet: TC-HM03:

על הנייר מדובר בשיפור משמעותי לעומת מישחה טרמית רגילה- 25-45W/mK לעומת 8.5 W/mK שמקבלים במישחה הטרמית הפופולרית MX4.

על הPCB אני שומע שמדובר בחלקים מהרמה העליונה והיקרה שיש בשימוש בתעשייה, ניראה שAMD לא היתקמצנו על הכרטיס.

Thermal Conductive Sheet: TC-HM03
Thermal conductivity: 40-90W/mK
Effective thermal Conductivity: 25-45W/mK -For reference- MX4 has 8.5 W/mK

http://www.hitachi-chem.co.jp/english/products/cc/026.html
http://www.hitachi-chem.co.jp/english/report/057/57_tr05.pdf

disassembly7.jpg

dissassembly1.jpg

dissassembly4.jpg

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/Radeon_VII_Unboxing/3.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...