איך ה-Ricoh G3 ? בשביל 1000 ש"ח, נותנת תמורה? - עמוד 4 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ה-Ricoh G3 ? בשביל 1000 ש"ח, נותנת תמורה?

Falcon4g3

Recommended Posts

RANGERMAN היקר. מה שאני למדתי ועשיתי בצילום זה בלי למצמץ פי מליון ממה שאתה חשבת על לעשות.

בכל מקרה תקרא מה אמרתי ותקרא מה אתה כתבת אני לא הולך להכינס לזה כי לא בזין שלי לבוא לעזור לבנאדם ואז שאפס כמוך ינסה להוציא אותי דביל.

אתה מטפטף שטויות עושה בדיקות חסרות תכלית ואז עוד מתפרץ עלי?! מי אתה חושב שאתה?!

תקרא בין השורות!

לגבי כל שורה שאתה כתבת אני יכול להוציא אותך כול כך חסר ידע שאתה תהפוך להיות חיור מהגיבוב שטויות שלך!

s5000 איכות תמונה ירודה.....ממממ בוא נראה ...אתה משווה את העדשה או את החיישן ל g3 הזאת בכלל?

את שאר הפיצ'רים שבכלל לא מתקרבים .

שימוש בכרטיסי xD שאומנם הם יקרים אבל הם עובדים הכי מהר שיש ...

בקיצור אתה סתם ילדון שמחפש צומי...

תקרא קצת על מה שאתה כותב ...

אני יותר לא הולך להגיב לך ...אני לא הולך לרדת לרמה שלך אני רק מייעת שוב ובצדק! קודם לראות מה מקבלים לפני שבוחרים להוציא עוד כסף על משהו שלא בהכרח צריך!

יומטוב!

אהה וrangerman פעם הבאה שאתה דוחף גזר לתחת בלי כל כך הרבה כוח אתה נהיה עצבני אח"כ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אין לי ממה לחשוש נכון ?

ועוד משו ... כרטיסי הזיכרון של LAXER הם טובים יותר מ SANDISK נכון ?

קח את הזול ביותר, במקרה שלך ה-Sandisk ב-240 ש"ח.

החברות המומלצות: Lexar, Sandisk, , Viking.

---------------

Blackend,

אני מבקש ממך לשמור על נימת דיבור נאותה בפורומים, אני מבין שכאשר אתה קורא שטויות זה מעצבן אך אין צורך להוציא את הזעם כאן בפורומים למול כולם.

אתה יכול ליישב את המחלוקות שלכם בפרטי או כאן בפורומים אך בצורה מכובדת !

אנחנו כאן מנהלים דיון חשוב, ואם יש לך ידע מקצועי שהנך מעוניין לחלוק איתנו - בבקשה, אבל לא בהתקפות על משתמש.

אודה אם תערוך את הודעתך בכדי שלא תהיה כל כך עויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא עוינת בכלל :)

אני לא כתבתי במטרה להרגיז אלה במטרה להצחיק...

אין לי כוח להתווכח עם מישהו שלא מסוגל לראות את הטעויות שהוא עושה..

שיבושם לו .

וזהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר "לא מתכוון לרדת לרמה שלו" אתה מתכוון לציטוט מדוייק ותגובה ישירה? אני מסכים רמה ירודה!

הרבה יותר עדיף לכנות בשמות גנאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

שאלתם למה אני לא אוהב את המצלמה אז הנה

גוף ממש לא נוח- יש לנו גם ישנה של אולימפוס וגם של קודאק והם הרבה יותר נוחות לאחיזה

לא נכנס נספיק אור ולכן קשה מאוד לצלם במצבים של תאורה חלשה

אין אפשרות לצלם גם על הכרטיס וגם על הזכרון הפנימי כך שכשאחד מתמלה התמונות מועברות לשני

שלא תבין אותי לא נכון

זה לא דפוקה או משהו

פשוט אני לא אוהב אותה בכלל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

whodosntlikeomri - תודה שהערת את עיניינו.

Blackend - רסן את עצמך. תלמד להתבטא בצורה קצת יותר נורמלית. אזהרה ראשונה ואחרונה.

אני לא מכיר את RANGERMAN אבל עושה רושם שהוא "קצת" מבין בתחום וגם אם אתה לא מסכים איתו - זו לא צורה לתגובה.

RANGERMAN ו-Chevy הם 2 המשתמשים היותר פעילים (סליחה ממי שנשכח) ומתמצאים בצילום דיגיטלי, והם כאן ועונים במסירות במקצועיות (ובמהרה) רק למענכם.

חבל להרוס.

ובכלל- הדיון הזה כבר מזמן לא קשור למטרה שלשמה הוא נפתח.

עכשיו גם התחלתם עם הודעות ניגוח במקום ויכוחים לגיטימיים, שאין להם מקום פה, מי שמעוניין לקלל - נא לא לעשות זאת ע"ג הפורום.

הדיון מיצה את עצמו מזמן.

ננעל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...