השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 35 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגובות פופולריות

הללויה  והלוואי שתעמוד במילתך... coch ואנכי כבר ביטלנו תורים לפסיכולוג שלנו 3 שבועות קדימה (נחסוך לא מעט כסף).  

למען האמת, אף אחד אינו מבין מה הטעם ברובן של תגובותיו... אבל זה מה יש ועם זה נאלץ להסתדר...     וכל החברים אחד אחרי השני מנסים, מתאמצים, אולי משהו יחלחל.... אבל לשווא... אני

איך תעלה את מונה ההודעות אם לא תגיב במילה אחת, מיד אחרי שהגבת לפוסט אחר?

תמונות מצורפות

סרטונים על כמה היא חברה רשעית עם כאלה בולטות בתמונת הסרטון זוכים להמון צפיות, אפילו מצד ערוצים אנונימיים...

אני במקצוע הלא נכון

התשובה היותר רצינית היא שהיו כרטיסי רפרנס במחיר רפרנס אחרי בעית המחסור של סדרה 10. יתכן שזה יהיה המצב עם .

האם המחירים האלו כברירת מחדל הוגנים? לדעתי לא ממש, אבל זה נושא אחר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של djelectric

סרטונים על כמה NVIDIA היא חברה רשעית עם תמונות כאלה בולטות בתמונת הסרטון זוכים להמון צפיות, אפילו מצד ערוצים אנונימיים...

אני במקצוע הלא נכון

מצד שני אם הקשבת לוידאו אתה לא יכול לבטל את הטענות שלו שברובן נכונות - וממש מטרידות בעיקר לנו כצרכנים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ברור שזה מטריד אבל אין פה שום דבר חדש , מדובר במונופול וככזה כך הוא מתנהג.

הוא יכול לקבוע גם את המחיר וגם את כמות הכרטיסים בשוק ככה שהוא יעשה מקסימום רווח וזה בדיוק מה שהם עושים.

הדבר היחידי שאתה יכול וצריך לעשות כצרכן זה פשוט לא לקנות.

נערך על-ידי lompy
  • אהבתי! 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של lompy

ברור שזה מטריד אבל אין פה שום דבר חדש , מדובר במונופול וככזה כך הוא מתנהג.

הוא יכול לקבוע גם את המחיר וגם את כמות הכרטיסים בשוק ככה שהוא יעשה מקסימום רווח וזה בדיוק מה שהם עושים.

הדבר היחידי שאתה יכול וצריך לעשות כצרכן זה פשוט לא לקנות.

בדיוק.

ככה פשוט.

מה הלחץ גם?

כמפתח אני מבין את הצורך לשים את היד על הטכנולוגיה הכי חדשה כדי לא להשאר מאחור כשהטכנולוגיה תהפוך מיינסטרים.

אבל כצרכן?

עד שזה לא מגביל אותי, למה לשדרג?

ציטוט של huber

lompy - אני ואתה מבינים את זה, שאר הצרכנים כנראה לא, פשוט תסתכל כמה מהר נעלמו היחידות שהוקצו ל PRE-ORDER.

יש אנשים שפשוט חייבים.

ויכולים גם להרשות את זה.

שיבושם.

יש מחיר לאימוץ מוקדם.

תמיד.

לשאר הצרכנים הזמן פותר את הבעיה.

נערך על-ידי se7en
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של huber

lompy - אני ואתה מבינים את זה, שאר הצרכנים כנראה לא, פשוט תסתכל כמה מהר נעלמו היחידות שהוקצו ל PRE-ORDER.

אף אחד לא יודע כמה יחידות הוקצו.

לפי מה שאני קורא ושומע ההיצע של הכרטיסים מהסדרה החדשה די מוגבל.

אני מניח שהם מיצרים כמות מוגבלת של כרטיסים לפלח השוק שמוכן להוציא סכומים כאלה.

עובדתית רוב הגימרים לא קונים כרטיסי HIGH END , זה שמור לפלח מסויים שמוכן להוציא כל סכום וכנראה כסף זה לא הבעיה שלו בחיים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האירוע הוא לא אפוקליפטי והחגיגה של לא צפויה להמשך זמן רב. בין אם מדובר בצעדים רגולטורים או מצד מתחרות, כרגע יש משולש שנלחם על גרפיקה. כשדור 7 ננומטר יכנס לפועל אני סבור שדברים שוב יתערבבו בשוק

כרגע כרטיסי רדאון רבים מתחילים לרדת במחיר. אני רוצה לראות איך תשאר אפאטית לזה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מאד מקווה (בשביל כל העולם תכלס') של- יש גם איזו ביצת זהב דומה שדוגרים עליה איזה עשור.

כי אם לא לקחה את כל הקופה.

ובכל התחומים.

חוץ מהת'רדריפרים שהם מאדרפאקרס אמיתיים (תחת בכל אופן) ותאמינו או לא שאני לא עושה ריסטרארט אף פעם (כבר יותר משנה).

ויש לי 30 כאלו :cool2:

מקווה שיש להם גם איזה שפן ל-.

שבת שלום חברים.

נערך על-ידי se7en
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של djelectric

האירוע הוא לא אפוקליפטי והחגיגה של NVIDIA לא צפויה להמשך זמן רב. בין אם מדובר בצעדים רגולטורים או מצד מתחרות, כרגע יש משולש שנלחם על גרפיקה. כשדור 7 ננומטר יכנס לפועל אני סבור שדברים שוב יתערבבו בשוק

כרגע כרטיסי רדאון רבים מתחילים לרדת במחיר. אני רוצה לראות איך NVIDIA תשאר אפאטית לזה

איזה משולש? מזמן לא בתחרות ודור 7 שלה שיוצא השנה ושנה הבאה מיועד לפי ההצהרות שלה עד היום לשוק העסקי בלבד, תיכנס רק עוד כשנתיים כנראה ולא בטוח בכלל שלשוק הגיימרים אלא כנראה לשוק העיסקי, כרגע אני לא מבין איך נווידיה לא מוגדרת כמונופול.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שנה טובה לכולם 

משהו שכבר ידענו\שיערנו - 

https://www.guru3d.com/news-story/nvidia-geforce-1000-series-to-sell-into-2019-likely-no-rtx-for-lower-end-cards.html

at least* leading to Q1 2019

במילים מנומסות יותר, בקיץ 2019 סביר להניח שעדיין יהיו שאריות של כרטיסי סדרה 10. אני זורק פה מה שאני חושב,

הם אמרו Q1.

שבוע טוב

נערך על-ידי coch
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

מה הכתובת שלכם?

מה הכתובת שלכם?

באז-זון: מרחבי האינסטגרם #buzzzone מה הכתובת שלכם? A photo posted by HWzone.co.il (@hwzone.co.il) on 2020-09-26 14:20:12 מה הכתובת שלכם?