עזרה| הורדתי קראק , וזה עושה לי בעיות בדפדפן - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| הורדתי קראק , וזה עושה לי בעיות בדפדפן

elik56

Recommended Posts

אהלן. אני הורדתי קובץ קראק לTEAMVIEWER והקובץ שהורדתי ופתחתי- השתלט לי על כרום , מיד הסרתי את ההתקנה של , אך עדיין מופיע לי בדפדפן את בעיית האבטחה כמו שמופיע בתמונה. האנטי וירוס (AVG חינמי) לא מצא כלום.\

אשמח לעזרה

תודה רבה

תקלה.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

ראשית כל דיון על תוכן בלתי חוקי אסור עפי חוקי הפורום

שנית - להבא - תשלם על התוכנה ואל תנסה לפרוץ - ואז לא יהיו לך את הבעיות הללו

אני נועל את הדיון - אין כאן כל מקום לדיון על ואו על התוצאות שלה.

בהצלחה להבא,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• gabriel6 locked this דיון

לא אמרתי חופשית, אמרתי חינמית. היא חינמית לחלוטין למשתמש ביתי, השתמשתי בה ככה שנים למספר רב של מחשבים (כל המשפחה המורחבת).

יש פיצ'רים עסקיים אבל זה לא אמור לעניין משתמש ביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אנשים שננעל להם אבל לדעתי זה כי הם התחברו מ\אל סביבת דומיין. אני השתמשתי בו המון עם חשבון של לפחות 20 מכונות קבועות ועוד לא מעט מזדמנות ומעולם לא ננעל לי. אולי אני סתם בר מזל. היום אני עם רישיון עסקי כמובן שגם מאפשר לי חיבור ליותר מSESSION אחד בו זמנית שזה בעצם הפיצ'ר החשוב ביותר.

מה שמכעיס אצלם הוא שהם מוציאים שידרוג מינורי לחלוטין, עולים גרסה למעלה ואז דורשים לקנות רישיון מחדש. כמובן שהגרסה הישנה לא יכולה להתחבר למחשב עם גרסה חדשה יותר וצריך להזהיר את המשתמשים לא לעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

מה שמכעיס אצלם הוא שהם מוציאים שידרוג מינורי לחלוטין, עולים גרסה למעלה ואז דורשים לקנות רישיון מחדש. כמובן שהגרסה הישנה לא יכולה להתחבר למחשב עם גרסה חדשה יותר וצריך להזהיר את המשתמשים לא לעדכן.

זה טריק ידוע של חברות תוכנה - אחרת הם יישארו בלי הכנסות (הם הרי צריכים לייצר הכנסות מאיפהשהו)...

כהערה צידית ובעיקר לנושא זה ממליץ בחום על הספר "קשר התוכנה" - יש שם מלא דוגמאות לשטיקים של חברות תוכנה איך לייצר הכנסות

http://www.focus.co.il/pl_product~239-302~51~0.htm

אגב - מבחינתי המודל המועדף הוא מודל של פרסומות (בערך כמו מנוע ההכנסה של HWZONE :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
  • צור חדש...