להתלהב מהחומרה ולהתעלף מהמחיר: אסוס מביאה לישראל את הנייד הכי משוגע שלה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתלהב מהחומרה ולהתעלף מהמחיר: אסוס מביאה לישראל את הנייד הכי משוגע שלה

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מבין מה הבעיה במחיר גם עם בארצות הברית זול יותר זה עם ,i9 1080 דגם שולחני הרבה זיכרון , מסך מכובד מחשב שולחני במפרט כזה ,אולי יהיה זול בהרבה ,אבל הוא לא יהיה ניד ,ועדיין יחסית יקר רק תבדקו מחיר של 1080 רגיל חדש היום זה שלרוב האנשים ,מחשב כזה עלות תועלת לא משתלם ,זה ברור גם למי שיש כסף ,עם מפצלים את הכסף לטווח של 5 שנים לדוגמה היום 11 אלף שקל ,ועוד 11 אלף עוד שנתיים וחצי למחשבים לגימרים המחשב דרג ביניים גבוה של עוד שנתיים וחצי כניראה יהיה חזק מהמחשב הזה והמחשב ב11 אלף היום ,אולי לא יהיה כזה מרשים אבל יספק בקלות את רוב הגימרים אבל לאנשים מקצועיים לגימרים עשירים ,וכו' שרוצים מוצר פרימיום בקטגוריה ,יש את האפשרות הזאת ,וזה בסדר גמור זה תחליף שולחני ,שיותר חזק מרוב השולחנים שיש לגימרים היום אני אישית לא הייתי משקיע במחשב כזה כי עם בשנים הקרובות יצא dx13 בלי תמיכה אחורנית או איזה רכיב חומרתי חדש ,שאין במחשב הזה זה יכול לסרס מחשב חזק כזה גם יש סיכוי שהמחשב יגנב או יתקלקל לא במסגרת האחריות ,והכסף לפח אבל עם הייתי עשיר ,הייתי קונה מחשב כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים 10 וואט, מעבד 45 וואט, כרטיס מסך 180 וואט(?) ומסך 20 וואט(?).. אז בעצם הוא יכול להחזיק מעמד 20 דקות של עבודה תחת עומס מקסימלי? מגיע איתו גם מצבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

~_אהבתי_~ בכסף הזה אסע בעצמי.... אקלף את הניילון בעצמי...... אריח את הקרטון....... אקלף את הקלקר..... אקח הסנפה עמוקה מהפלסטיק והאלומיניום או מה שזה לא יהיה..... אדליק, אחבר איזה DOK עם משחק בתצורת PORTABLE..... אחזור לארץ..... יפריח פוך שם בטרמינל עם הטקס בישבן..... והכי חשוב............................ עוד ישאר לי מלא עודף!!!!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שידוע לי את העבודה הרצינית עושים הנייחים _ (אלא אם יש מישהי שתקועה אי שם השנות ה90' והיא עדדין בגימיק). ניידים כאלו הם רק לפיניש ולפוליש והרבה הרבה...... SHOW OFF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאד. סוף סוף מישהו עם נסיון. אי אפשר לעבוד עם כזה דבר, ממש לעבודה, זה יותר מתאים .... להראות תקציר של איך הגענו לתוצאה, או ממש את השלב הסופי _ (לא רציתי להגיד מצגות כי היו מבינים את זה לא נכון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב שאתה מייצג פרוייקט (כולל צוות שלם שעמל עליו), אתה לפני פגישה עם משקיעים, משקיעים שיכולים להביא את הפרוייקט ואת העומלים עליו לתוצאות טובות יותר. יש לך 15 דקות בכדי להעביר את המסר .... המחשב הזה יתן לך 20 דק'ות! _ (אבל בינינו, 20 דקות ששום מחשב אחר לא יתן לך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים תרצי להגיע לבית הלקוח. לשמוע על הבעיה. לבקש דאטה מוגבל רלבנטי לבעיה. להכין אותו. להפעיל למידה עמוקה. ואז לצאת לאיזה הפסקת סיגריה חצי שעה שבסופה אתה מראה את הפתרון ב-50-60 אחוז הצלחה. ומסביר מה ההשלכות של לימוד עם כל הדאטה שלו, חוות חישוב נורמאלית וזמן. (רמז: מעל 98% הצלחה) אין משהו שמשכנע יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צאו מהסרט שלכם. אף אחד לא קונה מחשב כזה בשביל פגישות עם משקיעים או בשביל ללכת ללקוחות. מדובר במחשב רלוונטי לפלח שוק הולך וגדל של בשנות ה-20 ו-30 לחייהם שגרים במעונות/דירות שותפים/סאבלטים, מחליפים מקום מגורים לעיתים קרובות ומתמודדים עם מצוקת מקום. תרכיבו מחשב נייח עם מפרט דומה ואל תשכחו לכלול רמקולים, מסך, מקלדת, , אל פסק ותגיעו בקלות ל-10,000 שקל. כלומר יש כאן בערך 3,000 ש"ח פרמיה על הניידות. אני כמובן מתייחס למחיר בחו"ל ולא למחיר עושק של היבואן הישראלי. בנוגע לזה שאוטוטו יוצאים חדשים - קודם כל הם עדיין לא הוכרזו. כאשר הם כן יוכרזו אי שם באוקטובר - נובמבר השנה יחלפו עוד לפחות חצי שנה עד שהם יצאו לשוק ויותאמו לתצורה של . לכן מי שקונה את המחשב הזה היום יהנה מהפרט הטוב ביותר שאפשר להציע לפחות בשנה - שנה וחצי הקרובות. לא מעט בכלל במונחים של עולם המחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lev-27

צאו מהסרט שלכם. אף אחד לא קונה מחשב כזה בשביל פגישות עם משקיעים או בשביל ללכת ללקוחות. מדובר במחשב רלוונטי לפלח שוק הולך וגדל של גיימרים בשנות ה-20 ו-30 לחייהם שגרים במעונות/דירות שותפים/סאבלטים, מחליפים מקום מגורים לעיתים קרובות ומתמודדים עם מצוקת מקום. תרכיבו מחשב נייח עם מפרט דומה ואל תשכחו לכלול רמקולים, מסך, מקלדת, מערכת הפעלה, אל פסק ותגיעו בקלות ל-10,000 שקל. כלומר יש כאן בערך 3,000 ש"ח פרמיה על הניידות. אני כמובן מתייחס למחיר בחו"ל ולא למחיר עושק של היבואן הישראלי. בנוגע לזה שאוטוטו יוצאים כרטיסי מסך חדשים - קודם כל הם עדיין לא הוכרזו. כאשר הם כן יוכרזו אי שם באוקטובר - נובמבר השנה יחלפו עוד לפחות חצי שנה עד שהם יצאו לשוק ויותאמו לתצורה של מחשב נייד. לכן מי שקונה את המחשב הזה היום יהנה מהפרט הטוב ביותר שאפשר להציע לפחות בשנה - שנה וחצי הקרובות. לא מעט בכלל במונחים של עולם המחשוב.

במחיר של מחשב אחד כזה בארץ אתה יכול לקנות שני מעט חלשים יותר, מה שאומר שיש לך את האפשרות לשדרג אחרי שנה -שנתיים.

עדיף לשדרג עוד שנתיים מאשר להיתקע עם אותה חומרה 4 שנים (לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...