עכבר מקביל ללוג'יטק g502 proteus spectrum אלחוטי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר מקביל ללוג'יטק g502 proteus spectrum אלחוטי

jackhammer

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מחפש עכבר שיהיה כמה שיותר דומה ל g502 proteus spectrum אבל באלחוטי.

יש כל כך הרבה עכברים אבל אף אחד לא פוגע בפיצ'רים שחשובים לי...

העכבר ישמש למטרות משחק אבל לא רק. הוא חייב להיות נוח גם לשימוש משרדי

אלה הפיצ'רים שמעניינים אותי: 

שיהיה לו חיישן עם DPI גבוה.

שיוכל לנוע גם על משטחים בעיתיים (בדרך כלל החיישנים המודרנים המתקדמים כבר פותרים את זה).

כפתור גלילה חופשי פיזי לשינוי מצב הגלילה מקליק-קליק לגלילה חופשית (שימושי ביותר אצלי).

לגבי הכפתורים - לא ממש אכפת לי שיהיו לו מליון כפתורים שאפשר להגדיר. מספיק לי 2 כפתורים בשביל הקדימה ואחורה.

כפתורים בשביל שינוי DPI בזמן משחק גם לא כל כך חשובים לי.

אם אפשר להשתמש בעכבר גם בזמן טעינה עם כבל זה עדיף.

כל הצבעים, לדים ומשקולות ממש לא מעניינים אותי.

וכמובן שיהיה מחיר שפוי ולא 150-200 דולר...

תודה מראש לעוזרים ולממליצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיימינג לא הייתי ממליץ . ו-DPI גבוה לא מעניין. למרות שהעכברים נותנים אפשרות כזאת, לא תשתמש בה.

למשל ב-DeathAdder Elite רגישות DPI מעל 1900 כבר פוגעת בדיוק. לכן בשלי אני קובע DPI של 1800, ובמשחק עצמו משנה את ה-Sensivity.

תזוזה של 270 מעלות במשחק לכל אורך משטח העכבר שווה לרמת הרגישות שצריכה להיות במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

לגיימינג לא הייתי ממליץ אלחוטי. ו-DPI גבוה לא מעניין. למרות שהעכברים נותנים אפשרות כזאת, לא תשתמש בה.

למשל ב-DeathAdder Elite רגישות DPI מעל 1900 כבר פוגעת בדיוק. לכן בשלי אני קובע DPI של 1800, ובמשחק עצמו משנה את ה-Sensivity.

תזוזה של 270 מעלות במשחק לכל אורך משטח העכבר שווה לרמת הרגישות שצריכה להיות במשחק.

מה שגיימינג בשבילך זה לא בהכרח גיימינג בשבילי.

לא מעניין אותו גיימינג תחרותי ואני גם לא משחק הרבה ברשת אז אין לי בעיה עם עכבר .

הDPI כן חשוב שיהיה גבוה (מעל 3200-3500) כי בשימוש משרדי על מסכים רבים (עם רזולוציות גבוהות) זה עוזר מאוד.

שוב, אתה מתמקד במשחק. לי חשוב גם שהוא יהיה נוח בשימוש יום יומי.

בגלל זה נתתי דוגמה את הG502. הוא פשוט מושלם בשבילי כי יש לו גם פיצ'רים שמתאימים למשחק (DPI גמיש, חיישן מהיר ומדוייק וכו'...) וגם פיצ'רים שמתאימים לשימוש משרדי יום יומי (כפתור לגלילה חופשית, DPI גבוה וכו'...)

אם היה ללוג'יטק את העכבר הזה באלחוטי הייתי קונה בלי לחשוב בכלל אבל אין אז בגלל זה אני פה שואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...