לקנות כרטיס מסך בחו"ל או לחכות? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות כרטיס מסך בחו"ל או לחכות?

Lapua23

Recommended Posts

שלום ,

אני מעונין לקנות כרטיס מסך חדש , שסביבו ארכיב מחשב - חשבתי על 1080ti  ,  1080  , 1070 ti.

הסתכלתי על המחירים באמזון - והם הרבה יותר זולים מישראל .

יש לי קרוב משפחה שחוזר ב20 באוגוסט מניו יורק - השאלה שלי היא האם כדאי להביא איתו, או לחכות להנחות משמעותיות שצפויות להגיע  ,

החשש שלי הוא שהמחירים בארץ לא ירדו משמעותית בזמן הקרוב , אז כדאי לנצל את ההזדמנות הזאת .

1070 TI - ב 470 דולר - שהם 1700 שקלים -  לעומת הארץ -כ 2800 שקלים

1080 ב 570 דולר - שהם 2080 שקלים - לעומת הארץ - כ3150 שקלים

1080 TI - ב760 דולר - שהם 2775 שקלים - לעומת הארץ -  כ4300 שקלים

מה אתם חושבים? לחכות כמה חודשים ולקנות בארץ? או להביא כבר איתו בעוד חודש?

תודה לכולם!😄

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

הקרוב שלך חוזר מחול שבוע לפני צפי של השקה של כרטיסים חדשים לגמרי בדור חדש

כן, אבל אני מניח שיקח כמה חודשים עד שיצאו גרסאות טובות , ועד שהמחירים יירדו לדורות הקודמים - וכנראה ההשפעה על המחירים בארץ תהיה איטית יותר .

אם היית במקומי , מה היית עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קשה. בגלל אופציות שיכולות להיות מעבר לפינה.

ובכל זאת לגבי רכישה אפשרית -

אם יש לך אופציה להביא 1070Ti של חברת במחיר הוגן\טוב - אתה יכול לשקול את הרכישה. ל יש אחריות בינלאומית,

והכרטיס היחיד שלדעתי משתלם שם היום הוא 1070Ti למחירים הנתונים שציינת. הוא יותר מידי קרוב בביצועים, אפילו עם המהרה

מהמפעל - ל 1080 ככה שההפרש בכסף.. meh.. חרם אפשר לקנות אחלה או משהו אחר בהפרש.

זה נראה לי האופציה הכי טובה שלך, ככה תרוויח מחיר הוגן וכרטיס עם אחריות ובפועל ביצועים כמעט זהים ל 1080.

את שאר הכרטיסים.. לא הייתי שוקל. 

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

למה החלטת שהמחירים יהיו לא טובים בהשקה? אני קניתי את ה1060 שלי יום אחריי ההשקה שלו עם משלוח עד הבית מאמזון ועדיין לא ראיתי את המחירים בארץ אפילו באותה שכונה(יצא לי כ1150 ל1060 6GB), אני מציע לך לחכות להשקה של הדור הבא ובשניה שזה זמין באמזון להזמין עד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

למה החלטת שהמחירים יהיו לא טובים בהשקה? אני קניתי את ה1060 שלי יום אחריי ההשקה שלו עם משלוח עד הבית מאמזון ועדיין לא ראיתי את המחירים בארץ אפילו באותה שכונה(יצא לי כ1150 ל1060 6GB), אני מציע לך לחכות להשקה של הדור הבא ובשניה שזה זמין באמזון להזמין עד הבית.

אתה מתכוון להזמין את הדור החדש? אם כן, יקח כמה חודשים עד שהגרסאות הטובות יצאו לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ofertete

אתה מתכוון להזמין את הדור החדש? אם כן, יקח כמה חודשים עד שהגרסאות הטובות יצאו לא?

אני הזמנתי את הכרטיס שלי ב21 ליולי עם שונה וPCB לא סטנדרטי שהכרטיס יצא ב19 ליולי 2016, אז לא, לא לוקח חודשים. והאם אני הולך להזמין את הדור החדש, בינתיים לא, ה1060 מספק אותי לגמריי.
לפחות לנוידיה לא, לAMD יש קטע הזוי כזה או לפחות היה עם וגה וRX480

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אני הזמנתי את הכרטיס שלי ב21 ליולי עם קירור שונה וPCB לא סטנדרטי שהכרטיס יצא ב19 ליולי 2016, אז לא, לא לוקח חודשים. והאם אני הולך להזמין את הדור החדש, בינתיים לא, ה1060 מספק אותי לגמריי.
לפחות לנוידיה לא, לAMD יש קטע הזוי כזה או לפחות היה עם וגה וRX480

ה 1060 זה לא כרטיס השקה לגמרי. כרטיסי "השקה מן המניין" הם לרוב, הביצועיסטים. בהשקה של NV היו בעיות של 1070 ו 1080.

גם אני רכשתי 1070 ומצאתי וואחאד מציאה בימים הראשונים, שהגיעה אליי מהמדפים של אחד המחסנים הגדולים של בסיאטל במחיר שאי אפשר

למצוא בארץ ( אזור 1700 ש"ח לפני שנתיים פלוס מינוס ).

מהר מאוד זה השתנה. בהשקות הם בדרך כלל מכוונים להיות מוכנים, אבל השיגעון של הכרייה וחוסר הוודאות שאז היה וכו' גרר 

דברים שלא צפו. הכול אפשרי עכשיו, לכאן או לכאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...