קניית מחשב נייד (לאפטופ) לתכנות בעיקר ולגיימינג, עד 5K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב נייד (לאפטופ) לתכנות בעיקר ולגיימינג, עד 5K

eleshem

Recommended Posts

ציטוט של nachum37

ThinkPad T מתקלקלים? אחרי כמה שנים של שימוש? מה עשית להם? 

החלפתי עכשיו T420 שעובד כבר מ 2011 וכוחו עוד במותניו, לפניו היו לי T430 ו 440p, גם הם לא צייצו, ועל T450 שפכתי כוס תה רותח ענק 600 מל שהמשיך לעבוד תוך כדי! הנזק היחיד שדרש תיקון היה החלפת מקלדת. 

אגב יש לי חבר שברשותו T60 שאמנם כבר לא בשימוש, אבל עדיין עובד. מ 2006.  

כרגע אני עם X240 , הלך לו כבר מסך וה TRACK של העכבר.

לפני זה אני כבר לא זוכר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , לא יודע מה זה בעיה נפוצה.

בסידרה עסקית ויקרה כשלא מצליחים (או לא מנסים) לתקן בעיה דור אחרי דור אז זה אומר משהו על החברה.

בנוסף כבר נתקלתי בכמה במקרים שבסדרות הבסיסיות שלהם המחשבים הגיעו תקולים.

לא יודע אם זה מיצג או לא ,לא עשיתי סקר אבל לי באופן אישי אין ניסיון טוב איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אנחנו מתעסקים במחשבי גיימינג בעיקר, ולא בעסקיים.

מחשבי הגיימינג של , מאז Y50 דור ראשון ועד היום הם פשוט אסון אחד גדול. לוחות אם קומפלט מתים על ימין ושמאל עם בקרת איכות פושעת. ברגים משוחררים או חסרים מהקופסא שגורמים לך לתהות איפה לעזאזל בקרת האיכות

אני לא גזען-חומרה, בחיי. אני לא פוסל אף יצרן על סדרה אחת כושלת או דגם כושל. אין אצלי דבר כזה "אף פעם אל תקנה Y או X" כי כל דבר לגופו. אבל יכולת האכזבה מלנובו עוברת וחוצה גבולות. כל אדם שעסק באופן מקצועי בטכני של לפטופים יכול להזדהות עם הדבר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפתח הוא להפריד כי אלו חברות ענק עם הרבה ספקים, וכל סדרה יכולה להיות מיוצרת או מורכבת במקום אחר, ודגם אחד יכול להגיע עם הרבה רכיבים מקבילים (אפשר לראות דוגמה, בלנובו E480 ה SSD שמגיע בחול ממש איטי, בארץ הוא מגיע עם XG5 של טושיבה שדי נחמד. גם בקשר למקלדת אתה לא יודע מה תקבל אפילו בתוך הארץ) לכן האיכות של לנובו Y או HP Pavilion או J1 לא אומרת כלום על השאר, אלו קונצרנים גדולים שמאגדים הרבה מפעלים שרק לגבי היבואן והלקוח זו חברה אחת עם נסיון ליצור בידול בין סדרות (מפעלים אחרים) אך עם מיתוג זהה. בדיוק כמו שאין קשר בין מכונות הכביסה, הטרקטורים והמחשבים של סמסונג אפשר יותר מלהניח שבדרך כלל אצל רק המותג זהה בין סדרה לסדרה, יש להם סדרות שחולקות מעט מאוד מאפיינים. באותו מידה הדל Vostro החדש 5471 פשוט לא דומה ל Vostro 5000 הקודמים או אחרים בסדרה במקומות אחרים בעולם. הימור שלי - ייצור להונג קונג ואסיה במפעל ספציפי שונה מהשאר שהיבואן חמד גם לפה. פשוט הVostro יותר יקרים בדרך כלל עם מפרט כזה. 

לא סותר שהם צריכים לחטוף על סדרות עם ייצור או QC גרועים. אבל זה כמעט לא אומר כלום על שאר החברה חוץ מכמה אכפת להם מהלקוח, שאצל הם באמת זומבי דולרים בלי לחשוב דקה קדימה. הם החריבו את מותג מוטו בצורה שלא תיאמן. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

מעניין מה גורם לו לעלות 85 שקל יותר מזה שהמלצתי בקישור, הוא נראה זהה לחלוטין. בכ"מ הוא נראה טוב לדעתי, ומסמן וי בכל הדרישות שלך

לאחר בחינה מדוקדקת של שני הדגמים, ההבדל היחידי הוא באחריות.

אחת ניתנת ע"י והאחרת ע"י C-Data.

זה ההבדל היחידי שיכולתי למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה, האחריות אותה אחריות של . ההבדל הוא היבואן, אותם דגמים של מיובאים לארץ במקביל על ידי C-Data וע"י CMS

ציטוט של nachum37

אגב יצא לי להבין משהו מעניין, C-Data ממספרים את הקונפיגורציות שלהם במספרים, למשל Dell Vostro 5471-4126, ו CMS במספור עם אותיות Dell Vostro 5471 VM-RD09-10431,

כמו כן ניידים ללא מערכת הפעלה נראה ש C-Data מביאים עם Free Dos, ו CMS עם ubuntu, ולפעמים יש קונפיגורציות שיש לזה ולזה אין.

באופן כללי התמחור זהה אבל אכן יכולים להיות הבדלים באותה חנות אפילו של כמה עשרות שקלים בין הדגם המקביל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...