Dual CPU - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dual CPU

eitan1980

Recommended Posts

כיוון שבשנה האחרונה התקדמנו רבות מבחינת המעבדים  , הכוונה במספר הטריידים  וכל זה בזכות שבאה אלינו לטובה רציתי לשאול שאלה בנושא זה . 

נניח ויגיע יום שארצה לקנות מחשב חדש  , מטרותיו יהיו בעיקר ל3ds max ששם מתבצע מידולים בתלת מימד ורינדור עצמו . 

בזמן הרינדור כמה שיותר טריידים יותר מצויין .

חשבתי אולי אפשרי לקנות שתומך ב2 .
להתקין מעבד אחד טוב של שיש לו 16 CORE  ו32 טריידים, להתקין נגיד 16 או 32 ג'יגה ויהיה לי אפשרות לשדרג בחצי שנה/שנה הקרובה בכך שאוסיף עוד מעבד וזיכרון.

אפשרי? ? ? 

ושאלה נוספת : למעלה באתר איפה שכתוב "מחשבים" "גאדג'טים" "גיימינג"  וכו'.... מופיע מספרים.  אצלי כרגע 24.  זה משגע אותי שאני לא מבין מה המספרים אומרים וגם שאני נכנס לכתבות המספרים אינם יורדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה: Threads, ענפים, ת'רדים. מתבטא ללא צליל חיריק.

לוחות לשני מעבדי יהיו מיועדים למעבדי שרתים מסדרת . מדובר במעבדים בעלי מספר ליבות של עד 32 והם יקרים משמעותית, וזקוקים ללוחות יקרים וזיכרונות ספציפיים בעלי תיקון שגיאות, קרי ECC.

השאלה היא כמה זמן צריך לחסוך, וכמה כסף צריך לחסוך. בעקרון מעבד 16 ליבות מסדרת צפוי לעשות את זה בצורה מאוד מהירה בעלות משמעותית נמוכה.

כיום לרינדורים מהירים יותר ב-3DSMAX לא משתמשים במחשבים בעלי 800 מליון ליבות, אלא בעיקר בכאלה בעלי כרטיסי עיבוד מסוגי TESLA של אנוידיה. ככה לפחות האולפנים הגדולים עובדים. לעבודה בזמן אמת בכרטיסי בעיקר.

שים לב לזמני הרינדור הנמוכים בצורה אדירה כתוצאה מהוספת GPU למערכת בעלת 16 ליבות CPU ב-VRAY

pic_disp.php?id=43761

החשיבות שלו מצטמקת לכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, כי בזמן הרינדור אני אף פעם לא משתמש בכרטיס מסך שיש לי  (אגב , אצלי כרגע 970 )   , כי כנראה לא ידעתי שיש את האפשרות הזאת.
הדבר היחידי שאני יודע זה שאם אני רוצה רינדור בזמן אמת, רק שם הוא כן משתמש בGPU. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...