שאלה בנושא חשמל ושקעים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנושא חשמל ושקעים

Alex Wazana

Recommended Posts

צהריים טובים, 
אשמח לייעוץ מאנשים שמבינים עניין או שתיים. 
אני מעוניין להעביר לחדר בבית ואת הנקודת אינטרנט(איפה שהמודם ישב), אין לי בחדר נקודת טלפון ומה שיש לי זה סוג של מאריך עם חיבורים שנראים לי כמו של , מצורפת תמונה. 
אשמח לדעת אם אפשר להחליף את החיבורים שיש שם בקופסה שתכיל גם את החיבורים לטלוויזיה וגם את החיבור של האינטרנט(החיבור טלפון של בזק), צירפתי תמונה של קופסה כזאת שמצאתי באינטרנט אבל אני לא יודע מה השם של זה ואיך להשיג אותו. 
ובכללי אם אתם יודעים כמה דבר כזה אמור לעלות, האם צריך שיפוצניק או חשמלאי למשהו כזה ? 

ktwmjfjmwfnm.jpeg

xqrktmxzqmjg.jpeg
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לבדוק את האופציה של שימוש במוקה https://www.google.co.il/search?q=moca+adapter+connection&oq=moca+&aqs=chrome.1.69i57j35i39l2j0.2066j0j7&client=ms-android-xiaomi&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

באמצעות מתאמי מוקה אתה יכול להעביר תעבורת באמצעות תשתית הטלוויזיה (כבלי RG6). התקנתי אצלי בבית פרטנר TV ובגלל שהמודם היה בחדר מחשב והממיר בסלון - הטכנאי הרכיב לי שני מתאמים ואז בעצם הממיר בסלון קיבל בפועל חיבור קווי לאינטרנט ולא וויפי. בפועל - העדפתי שהמודם יהיה בסלון אז פשוט החלפתי מיקום וכעת המחשב גיימינג שלי מחובר קווית למודם שיושב בסלון. מהירויות לגמרי תקינות.. מקווה שזאת אופציה שיכולה לעזור.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...