האם ארה"ב והמערב נתפסו עם מכנסיים למטה ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ארה"ב והמערב נתפסו עם מכנסיים למטה ?

askme

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כמו שתגיד איך הנחתת אדם על מאדים משנה משהו.

זה לא מה, אלא איך !

גם אם ישמידו אחד את השני ואת כל השאר,

הדרך / " הסטייל "  היא החשובה.

נשמע ילדותי ואינפנטילי ? נכון.

אבל בזה באמת אין כל חדש ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא של פוטין לא כזה משהו. נאמר לי שצבא ארה"ב יכול להילחם בכל הצבאות בעולם ביחד ולרסק אותם בקלות.
הצבא של ארה"ב יותר חזק ומתוחכם ועם חיילים עם רוח לחימה בכמה רמות מעל כל שאר העולם.

רוסיה זה כמו צפון קוריאה, היא חייבת לאיים בנשק גרעיני כי זה הדרך היחידה שלה להראות חזקה.

אפילו יכולה להילחם בצבא של רוסיה.

כמובן שכשמגיעים לשיגור טילים למען השמדה, אז גם רוסיה לא תצא מזה כל כך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להזכיר הסטורית מי זילזל בצבא הרוסי,

הבולטים היו נפוליאון ועוד אחד ..... אי שם ב - 1941.

ובמקרה, ראיתי עכשיו רעיון עם ראש אמ"ן לשעבר, זאבי פרקש.

בוא נאמר שהוא חולק עליך.  :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חולק על כך שצבא ארצות הברית הוא הכי חזק בעולם?

לא אכפת לי מה הוא היה, כל אדם יכול לטעות. הוא גם לא משרת בתפקיד ביטחוני אז מאיפה הוא יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותך לא להסכים עם מי שאתה רוצה, אבל האנלוגיה שלך וה - 

ציטוט של Sargon

הוא גם לא משרת בתפקיד ביטחוני אז מאיפה הוא יודע?

זה כבר סיפור אחר.

זה כמו שאני אגיד על חתן פרס נובל בכימיה שכבר לא פעיל באקדמיה , "מה כבר הוא יודע ומבין

יותר ממני ?! " 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שיש לו מניעים פוליטיים.

זה כמו שסטפו הוקינס קישקש שטויות על חייזרים והשמדת העולם כי הוא משעומם בטירה שלו.

שוב, כל אחד יכול לטעות, גם איינשטיין.

גם חתן פרס נובל לכימיה לא יודע לענות על כל השאלות.

אוליי הצבא של רוסייה חזק מאוד, אבל דבר אחד בטוח, הרוסים בהחלט מנסים להאדיר את העוצמה שלהם. כלומר, הם תמיד מנסים להראות יותר חזקים משהם באמת.

ושוב, אתה באמת חושב שהצבא של רוסיה משתווה לזה של ארה"ב? לארצות הברית יש את כל הטכנולוגיה ויותר מימון ויותר כח אדם(איכותי) ויותר פטריוטיזם מכל מדינה אחרת בערך.

טכנולוגית אתה לא יכול לעקוף את ארה"ב, וגם אם אתה עוקף את ארה"ב היא משקיעה כמה מילארדים ועוקפת אותך שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופוגנדה רוסית\סובייטית במיטבה, מציא לכם לקרוא מאמרים וסרטים על פיתוחי המלחמה הקרה ועל המלחמה הפסיכולוגית.

לכולם ידוע שהיה מירוץ חימוש בין ארה"ב לרוסיה מסתבר שלא אחת בזמן שהמאריקאים הצליחו לפתח כלים ולהביא אותם לכשירות מבצעית הרוסים פשוט זייפו והציגו מצגי שווא. תעשיית הפייברגלס האיראנית היא חובבנית ליד מה שהתעשייה הסובייטית עשה.

אני לא טוען שהכל היה מצגי שווא אבל לא אחת הסתבר בדיעבד שחלק המפיתוחים היו שקר מוחלט.

כבר לפני עשור קראתי שארה"ב עובדת על טילי שיוט במהיריות של 7 - 12 מאך ואפילו יותר, ארה"ב המציאה את המושג תקציבים שחורים הם מפתחים הכל בחשאיות מוחלטת הם כמעצמת על שרוצה לבחוש בהכל ועושה זאת הם צריכים סט כלים דיפולמטי וצבאי וחלקם חשאיים.

אז קשה לי להאמין שרוסיה יכולה לתפוס את ארה"ב עם המכנסיים למטה, את חלק ממדינות אירופה ככל הנראה רוסיה תתפוס עם המכנסיים למטה.

אני עדיין מחכה לשמוע על הפיתוח הרוסי שנותן שליטה על מזג האוויר בכל נקודה בעולם בכל זמן ועל שאר נשקי העל שהם פיתחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט סביר שבקרב ראש בראש בלי גרעיני ארה"ב תקח, לרוסיה יש בעיות תחזוקה קשות.

אבל, רוסיה מעולם לא הפסידה במלחמה.

יש להם המון חיילים ולא אכפת להם להקריב המון מהם שזה יתרון גדול בקרב, בכללי הם לוחמים טובים ואם לא יש יחידות אחוריות שיורות בעריקים, לא סתם קוראים להם הדב הרוסי.

יש דירוג עוצמה, אישית צרפת הוכיחה באופן כללי רפיסות יחסית בקרבות במלחמת העולם הראשונה והשנייה, לדעתי אפילו שגרמניה מדורגת מאחורה היא תחריב אותה בקרב.

את תיאלנד אף כובש זר לא הצליח לכבוש.....

הם מאוד גאים בזה.

https://www.globalfirepower.com/countries-listing.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, בגלל זה כתבתי בכותרת "האם ...".

לפי התגובות שלכם נראה שאף אחד לא טרח לקרוא את המלל של הכתבה,

שם מתבטא דווקא מומחה אמריקאי ולא ASKME בעניין הנשקים שפוטין

טרח להתרברב בהם.

לא אמרתי שרוסיה תנצח במלחמה, אמרתי שעל פניו ולפי הטענות ( לא רק של פוטין )

הם עשו קפיצות מדרגה טכנולוגיות שבמערב עדיין לא הושגו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה נורמלי?

לרוסייה אין את הטכנולוגיה שיש לארצות הברית.

לא ייתכן שלרוסיה תהיה התקדמות טכנולוגית בצבא כשאין להם תעשייה טכנולוגית של שבבים ועוד מלא דברים שיש לארצות הברית.

לא ייתכן תעשייה צבאית בלי תעשייה אזרחית מקבילה, ולרוסייה אין תעשייות אזרחיות כמו לארה"ב.

עריכה: אגב המטוסים של רוסייה, הSU25 שאפילו לא ייצאו מחוץ לפיתוח הם ממש לא משתווים למטוסים של ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...