האם ארה"ב והמערב נתפסו עם מכנסיים למטה ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ארה"ב והמערב נתפסו עם מכנסיים למטה ?

askme

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Sargon

מדינה שיורה טיל מימן תמחק מעל לפני האדמה.

נניח, אבל מה זה יעזור לזה שירו עליו ?

בקיצור, כפי שכאן אנחנו חווים, לא צריך , שגשוג אזרחי ושאר ירקות.

הנה חמאס, בסדר, זה לא קנה מידה, אבל המצב בעזה ידוע ובכל זאת יש לעברנו

לא מעט טילים. אותו דבר ( טוב, גרוע בהרבה ) בצפון.

עכשיו תכניסו למשוואה את הגרעין ותבינו על מה מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ולמה אתה חושב שאנחנו לא מוחקים אותם מעל לפני האדמה? כי אז ימחקו אותנו.

זה לא כל כך פשוט לבצע רצח המוני, אלא אם כן זה מוסלמים שרוצחים מוסלמים ואז לאף אחד לא אכפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או וואה ....

אתה צריך להשלים הרבה שעות בערוץ ההיסטוריה  !  :lol:

בטעות קראתי שאי אפשר.

טוב, אבל צריך לשאוף לזה.

תראה, זה שאני אמחק את מי שימחק אותי ( כמו כל עניין הצוללות 

הגרעיניות של המעצמות ) לא ממש מנחם אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיצרים לא נמחקו מרעב ומלחמות?
הרבה עמים מהעבר נמחקו כליל. ושאני אומר נמחקו זה זה לא בגלל שהתערבבו איתם.

הערבים שחיים היום במיצריים יש להם כמעט %0 חומר גנטי שמקורו במיצרים העתיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מערבבים פה הרבה דברים, המצרים הקדמונים נמחקו בגלל לא מעט המירו דת ואלה שלא המירו דת נרצחו ע"י האסלאם.

המופטים הנוצרים שהם הכי קרובים למצרים הקדמונים גם הם נרדפים היום והמספרים שלהם מתמעטים.

לבנות פממצ אטום מבוסס אורניום זה עסק מורכב, מבוססת פלוטניום\מנגון קריסה זה עסק מורכב עוד יותר ולבנות פצצת מימן זה כבר סיפור אחר לגמרי.

עכשיו לבנות טיל שנושא פצצת אורניום זה מאוד קשה והיום אין גרעיני מבוסס אורניום יש שמועות שפקסיטן הצליחה לבנות רש"ק גרעיני מבוסס אורניום אבל פצצת מבוססות אורניום היא עדינה יחסית ומועדת לתאונות. באופן אירוני בניית מתקן נפץ מבוסס אורניום הוא הקל ביותר אבל כנראה הקשה ביותר להרכיב על טיל.

אי אפשר לדעת אם מתקני הנפץ שצפון קוריאה בנתה מבוססים אורניום או פלוטניום אז כמה מבצעי הנשק שלהם לא ניתן לדעת.

פצצת מימן זה כבר סיפור הרבה יותר מורכב יש לא מעט חומר תאורטי על זה באינטרנט ואני ממליץ לכל אחד לקרוא על זה כי זה מאוד מורכב\מעניין.

מדינה שיורה גרעיני על מדינה אחרת אף אחד לא ימהר למחוק אותה חוץ מהמדינה שחטפה את הנשק הגרעיני, כולם גיבורים עד שצריך לגבות את המעשים במילים להזכירכם בשנות ה90 ארה"ב בריטניה הצרפתים נתנו ערבות לאוקראינה שבתמורה לנשקים הגרעניים שנשארו בשטחה של ברית המוצעות הם יתערבו צבאית במידה שרוסיה תפלוש לשטחה של אוקרינה ותראו מה יצא מזה.

ברגע שמדינה תשתמש בנשק גרעיני או תמחק מדינה אחרת אף אחד לא ימהר להתעסק איתם אולי יהיו חרמות\ניתוק קשרים\סנקציות. הדרכים היחידות להבטיח שלא ישתמשו נגדך בנשק גרעיני:

א. להחזיק ארסנל גרעיני ויכולת לשגרו.

ב. למנוע מהצד השני להחזיק גרעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיצרים נכחדו מרעב עד כמה שידוע לי.

לו היו ממירים את דתם היית מוצא היום זכר גנטי של המיצרים במוסלמים. כרגע אין שם זכר גנטי כזה אצל הערבים שגרים במצריים.

עשו בדיקה לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...