קרב המצלמות: גלקסי S9+ מול פיקסל 2 XL מול אייפון X - מי ינצח? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרב המצלמות: גלקסי S9+ מול פיקסל 2 XL מול אייפון X - מי ינצח?

Milford Cubicle

Recommended Posts

בסוף שנה שעברה כולם דיברו על המצלמה בטלפון הפיקסל 2 החדש מבית גוגל, והשוו אותה כמובן למצלמה באייפון X ולמצלמה בגלקסי S8 של סמסונג. לפני מספר ימים סמסונג הכריזה על הגלקסי S9+ החדש שלה, וטענה שהיא "המציאה מחדש" את המצלמה. אז איך הוא מתמודד מול המתחרים הקיימים? צפו בהשוואת הוידאו והחליטו:

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שכולכם משוחדים ולא אובייקטיבים. אתם לא מסתכלים בעיניים רגילות. ה פשוט מהממת! מעולם לא שמעתי על אבל עכשיו... כשידברו על מצלמה... זה רק . ואל תחשיבו את התמונה של הלילה כי רואים בברור שלא הקליקו על כולם בבת אחת, כל בנפרד, והשוט של הלילה לא היה מוצלח. אני בטוחה שאם היו עושים זאת שוב התוצאה הייתה הרבה יותר טובה אם לא הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי התמונות של הפיקסל והאייפון נראות הכי טוב. דווקא ה- S9 לא הרשים אותי. זו כמובן דעה שלי, אדם פשוט מן השורה ולא איזה מומחה צילום. אבל את מי מעניין כל הסקירות והניתוחים של כל מומחי הצילום, הרי אני גם ככה לא מומחה צילום ולא אשים לב ל-"חירטוטים" שלהם (כמובן בלי להעליב אף אחד).

אבל שורה תחתונה, שלושת המצלמות מעולות וההבדל בינהן לא יהיה מורגש אלא אם ממש משווים אחת ליד השניה ומחפשים את ההבדלים. אז מבין שלושתם אם הייתי צריך לבחור מכשיר אחד, הדבר האחרון שהייתי מתחשב בו במקרה הזה הוא המצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל נושא הדיון כאן הוא המצלמה של הסמארטפונים,

לא חשיבותה בעיני משתמש כזה ( קינג ) או אחר ( אני ).:)

נראה לי שגם אתה לא הצצת לקישור שהבאתי.

ברור שזה עדיין לא יותר טוב מדיעה של  כל אחד וטעמו,

זה רק בא לעזור במקרה של "תוצאות קרובות" נקרא לזה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

אבל נושא הדיון כאן הוא המצלמה של הסמארטפונים,

לא חשיבותה בעיני משתמש כזה ( קינג ) או אחר ( אני ).

לא הבנת אותי. לא דיברתי על חשיבות המצלמה באופן כללי, אלא במקרה הזה ספציפית מהסיבה ששלושת המצלמות מעולות וההבדל בינהן לא משמעותי לדעתי.

ציטוט של askme

נראה לי שגם אתה לא הצצת לקישור שהבאתי.

הצצתי ואף מעבר לכך, לא מעניין :) 

מה שמעניין אותי זו דעתי האישית כפי שכתבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני יכול להרחיק עד אלפיים משלים ,

אבל זה כמו שאני אכנס לדיון של 20 עמודים על מפרט 

גיימינג שרבים בו בשיא הלהט  על עשירית FPS  ואגיד

" לא מבין על מה כל המהומה".  :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-S9 נראה טוב אבל לא מציאותי בעליל מפוצץ פילטרים נראה כמו מובנה בכל תמונה, לא מכיר את פיקסל אבל נראה ממש טוב איכותית בשביל NO NAME לפחות בשבילי, את האייפון אני לא סובל ובכללי את (דעה שלי) אבל damn איזו יש להם השנה לא רגיל לזה. מחכה לתגובה של ושל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של avihaizipel

ה-S9 נראה טוב אבל לא מציאותי בעליל מפוצץ פילטרים נראה כמו פוטושופ מובנה בכל תמונה, לא מכיר את פיקסל אבל נראה ממש טוב מצלמה איכותית בשביל NO NAME לפחות בשבילי, את האייפון אני לא סובל ובכללי את אפל (דעה שלי) אבל damn איזו מצלמה יש להם השנה לא רגיל לזה. מחכה לתגובה של LG ושל Sony.

המצלמה של של האייפונים תמיד הייתה טובה באותה רמה עם כל הטלפונים בשוק.

ולא מעניין אותי כמה מגה פיקסלים היו לה.

עובדתית היא הייתה טובה.

מה כן היה לוקה בחסר זה המסך עצמו אז התמונות לא היו נראות איכותיות בגלל המסך. אבל במסך אחר (מחשב) הן היו נראות איכותיות באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...