נייד עסקי: HP ProBook 440 G5 / Dell Vostro 5471 / Other - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד עסקי: HP ProBook 440 G5 / Dell Vostro 5471 / Other

nachum37

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של askme

@Eddie Knaz  - לא הייתי נותן משקל רב כ"כ למהירות ה -  SSD.

בסדר, זה טוב, אבל כפי שגם נחום אמר, זה לא נתון קריטי כ"כ כי גם

כונן ssdרגיל מספיק. זה המקום לומר שיש בנייד מקום לעוד כונן 2.5.

בביקורת התייחסו גם לעניין ההתחממות, אמנם ההתחממות נבעה בעיקר

מכרטיס המסך הנפרד, אבל בכל זאת, כדאי לציין.

כן, סתם עושה הרבה עבודה עם STUDIO המרצה המליץ על .

ציטוט של askme

לא, הכוונה לבילד האחרון של החלונות, 1803.

תתקין חלונות 10 1709.

לא קשור לביוס.

אההה הבנתי 

image.png.4852430424cf44e8a8be7929d37f40c4.png

תודה רבה! הבאתי את RS5 נצטרך למצוא RS3 תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים: 

ה הוא טושיבה XG5 שנחשב טוב, והוא תומך ב x4 נתיבים. המסקנה היא שלנובו בחרו להקצות רק 2 נתיבי PCIe. 

יכול להיות שיש כאלו שמגיעים עם PM961 הוא גם ברשימת החלקים של הדגם הזה. בכל מקרה מדובר ב טובים, לא מה שנמכר באירופה. 

בקשר למקלדת: 

למרות שבאופן כללי המקלדת זהה, משתמשים בארץ בדגם זה במקלדות של Surnex או צ'יקוני. אין דרך כמעט לדעת מראש מה תקבל. בכל מקרה היא אמורה להיות טובה - אבל לא בטוח שזו הצ'יקוני שבביקורות. 

המסך הוא לא הפאנל שמגיע בסקירות הנ"ל ככל הנראה, אלא AUO B140HAN04.2, שנסקר כאן: https://www.notebookcheck.net/Asus-VivoBook-S14-S410UQ-i7-8550U-940MX-Full-HD-Laptop-Review.287366.0.html

עדיין יכולים להיות הבדלים בין המחשבים, בהתחשב בPWM, רמת הבהירות והכיול שלנובו בחרו, ועדיין נראה שזהו פאנל פחות טוב במעט. 

בין כה ובן כה מדובר במסך IPS מט ממוצע שטוב בהחלט מ TN ומתאים לכל מי שרוצה להנות מיתרונות ה מט ללא צורך מקצועי, אך לא מתאים למי שצריך צבעים מדוייקים לעיצוב ועריכת , וכמו כן הבהירות היא ממוצעת, מה שאומר שהוא ניתן לשימוש בחוץ בצל בלבד - לא מומלץ לקניה למטרת שימוש בחוץ.

כרטיס הרשת הוא Intel 3165 ac הבסיסי בהחלט (1x1). יש דגמים, אולי גם בארץ, שמגיעים עם RTL8822BE המצוין (2x2). שניהם עם BT 4.1 ולא 5 (אם יש בכלל ניידים כאלו). החיסרון בשניהם לעומת ניידים עם BT של Qualcomm הוא שמאחד הבילדים האחרונים דרייבר BT המובנה בווינדוס תומך נייטיב ב aptX, מה שממש נוח אם יש לך מערכת שמע או מתאם כזה אם רוצים לראות ללא שיהוי בשמע במערכת. 

בקשר לתאורה במקלדת - ניתן להשיג דגמים מוארים. לא יודע אם בארץ.

בקשר לכיסוי - ניתן להשיג דגמים כסופים, לא יודע אם בארץ. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

באיזה אופן מתבטא עניין המקלדת בינו לבין הvostro? קניתי את הvostro לפני כמה ימים ובסה"כ מחשב מעולה אך עניין המקלדת באמת קצת מפריע לכתיבה ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NoahDalal

תתחדש!

באיזה אופן מתבטא עניין המקלדת בינו לבין הvostro? קניתי את הvostro לפני כמה ימים ובסה"כ מחשב מעולה אך עניין המקלדת באמת קצת מפריע לכתיבה ארוכה.

תתחדש !

אולי מיני סקירה נוסח זו שהביא נחום ?

יהיה מאוד מועיל.

תראה, בעניין המקלדת - אין מתחרים לזו של טינקפד.

אבל לווסטרו יש את הנקודות החזקות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין גדול במחשבים כך שאין לי יותר מידי למה להשוות אז אנסה לסכם את זה בצורה פשוטה.

נתחיל מהמראה ואיכות החומרים: לווסטרו יש מראה קלאסי ונקי, מבפנים באיזור המקלדת והמסך המחשב שחור עם תאורת אולטרה סגול עדין במקלדת שלדעתי ממש מוסיפה גם מבחינת המראה וגם מבחינת הנראות בחושך, ומבחוץ כסוף מט עם קווים נקיים, סה"כ תחושה של מחשב עסקי קלאסי.

איכות החומרים של המחשב מבחינת הבניה מרגיש איכותי וחזק ולא פלסטיקי שהולך להתפרק תוך שנה לעומת זאת במקלדת ההרגשה היא קצת שהיא פשוטה והלחיצות בה קצת נוקשות לדעתי. 

המסך בתנאי תאורה ביתיים נותן מראה ברור גם אם מסתכלים בזוויות שהן קשות לצפייה, מסך מט שרואים בבירור ולא מבריק כמו שהיה לי בעבר נותן תחושה נעימה לעבודה. 

תאורת המסך ופירוט הצבעים לא וואו בהשוואה למסכים של מחשב נייח או לטלויזיה לצורך העניין, אך מספיקה לתנאי תאורה בסיסיים, עוד לא ניסיתי לצאת איתו לתנאי תאורה של שמש, אך לא נראה שזה מתאים לכך. 

הרמקולים נשמעים ממש טוב ביחס למחשב יוצרים סראונד מפתיע. 

לסיכום: המחשב נראה טוב, נוח לשימוש, לא כבד לנסיעות ועושה את העבודה מעל ומעבר למה שאני צריך.

הייתי משדרג את לחצני המקלדת ומוסיף קצת חיות לצבעים של המסך ותאורה חזקה יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

תודה רבה על ההיענות והסקירה.

אני מבין שאין בעיות התחממות או אי נוחות באזור הנחת הידיים או

בחלקו התחתון של הנייד. תקן אותי אם אני טועה.

בסה"כ, אני מתרשם שהנייד שווה את המחיר ומקיים את מה שמבטיח.

ברור שהוא לא כליל השלמות, אחרת מה ימכרו היוקר ?  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנתיים אני שעה על המחשב שהוא לא מחובר למטען והוא נמצא עלי פיזית ולא מורגשת התחממות בהנחת הידיים והתחממות משמעותית בחלקו התחתון, אך יש חמימות קלה ממש רק בחלקו התחתון שנראה לי שזה לגיטימי, אם לא היית שואל לא הייתי שם לב.

אבדוק את העניין לאחר שימוש ממושך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NoahDalal

תאורת אולטרה סגול עדין במקלדת שלדעתי ממש מוסיפה גם מבחינת המראה וגם מבחינת הנראות בחושך,

אולטרה סגול? זה הקרינה שבגללה אומרים למרוח קרם הגנה. אתה מדבר על סגול רגיל שזה פשוט הצבע עם האורך גל הכי גבוה, ואני יודע זאת כי אולטרה סגול הוא בלתי נראה לעין אנושית.

מצטער על הטרחנות, זה הOCD שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בבוקר קיבלתי את ה-E480 המחשב סה"כ מחשב מטורף למחיר מבחינת ביצועים, מקדלת נוחה בטירוף אגב להעביר בין FN לCTRL אפשר דרך הביוס (יש מצב אולי כי עשיתי UPDATE ל BIOS  זה אתפשר)

המסך נורא מאזכב ציפתי למשהו יותר טוב, וגם המסך מרגיש לי קטן יחסית אולי כי אני רגיל ל24 אינץ'.

בתמונה מימן E480 מצד ימין בבהירות מקסימום 14 אינץ, ומשמאל –  Surface Laptop – 13.5 בבהירות מקסימילת.

20180508_205510_001.thumb.jpg.53f810668ac4f57c6b42217a144117ff.jpg

*עריכה* שיחקתי קצת עם ההגדרות שלך הDISPLAY מבחינת צבעים ועכשיו נראה הרבה יותר טוב.
20180509_001538.thumb.jpg.bcfb003846bcd1ce216eea9cdef2614f.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה !

המון תודה לכל מי שמעלה כאן   " עובדות בשטח ".

בין אם זה במלל ובין אם זה בתמונות.

אכן, המקלדת ב - E480  היא ה"וואו" העיקרי.

נו, כפי שכבר נאמר, אי אפשר לצפות להכל במחיר הזה.

אין מה לעשות.

שוב תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...