נייד עסקי: HP ProBook 440 G5 / Dell Vostro 5471 / Other - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד עסקי: HP ProBook 440 G5 / Dell Vostro 5471 / Other

nachum37

Recommended Posts

תתחדש!

ציטוט של Eddie Knaz

בתמונה מימן E480 מצד ימין בבהירות מקסימום 14 אינץ, ומשמאל –  Surface Laptop – 13.5 בבהירות מקסימילת.

אתה משווה פה טופ קלאס ללפטופ אקונומי ביזנס 🙂. אי אפשר גם להשוות מט למבריק. 

בכלל אם אתה רגיל למבריק כנראה יש לך אכזבה מסויימת, אבל אחרי שמתרגלים אי אפשר בלי. 

תחפש בסקירה הנ"ל של נוטבוק צ'ק - כל העסקיים המוזלים +\- אותו דבר מהבחינה הזו. הם נותנים מקסימום 10% ניקוד גבוה יותר בקטגוריה ויש כאלו 20% פחות מהמחשב הזה. מבחינת בהירות הוא בין הטובים שהם סקרו בעסקיים המוזלים, למעט שנקר ואייסר טרוול מייט שלא ברור מה מוזל בהם - מדובר על מחשבים יקרים. 

You get what you pay for ובמקרה הזה יחסית די הרבה - בשנים שעברו הקפידו לעשות בידול משמעותי וה E היו נחותים לעומת הT. 

עדיין ברור שה T טובים יותר, לנובו לא יעשו קניבליזציה למותג, אבל הפעם מקבלים תמורה לכסף, בפרט בגרסה הישראלית. , טוב, אפשרות שדרוג "2.5 בלי מתאמים (אהמ אהמ HP), מחשב קל, Cover אלומיניום, שלדה מחוזקת באלומיניום (זו הסיבה שהמקלדת לא שוקעת במרכז בהקשות חזקות), 3.2, לא רועש, לא כבד, וכמו שהזכירו - מקלדת בלי מתחרים. 

עריכה: היתה לי תחושה קלה שזו לא 100% המקלדת של ה T וה X, מהתבוננות חוזרת נראה שאכן יש טיפה שוני. עדיין מקלדת טובה מאוד בלי מתחרים במחיר זה.

יתכן שיש ל Vostro 5471 את מעלותיו שלו למרות שכרגע אני לא יודע את כולן, למעט יופי (אגב ה E480 מגיע גם כסוף, לא בארץ כנראה), משום שמדובר בדגם הונג קונגי - לא בוצעה אף סקירה רצינית נכון לרגע זה. להיפך, בינתיים ממה שידוע לי ברוב הנקודות הוא מפסיד ל E480 (מקור: https://www.laptopmain.com/dell-vostro-14-5471-review/)

• מסך בבהירות של 183 ניט - לשם השוואה ה E480 בגרסתו הישראלית הבהירה פחות, אם אני מזהה נכון את הפאנל, הוא באיזור ה 240. כלומר עם ה E480 עוד אפשר לעבוד בצל, עם ה Vostro אין מה לחשוב לצאת מהמשרד. מבחינת כיסוי צבע יש ל Vostro מעלה קלה - 64% sRGB לעומת כ 57 ל E480 (שוב - אם הפאנל זהה לאסוס שהזכרתי). מדובר בהבדל מינורי שלא משנה לשום דבר כי שניהם לא מספיקים לעבודה. 
  • מקלדת ממוצעת. יתרון ל Vosto הוא תאורה ברמה הבסיסית - ה E480 מגיע מואר בארץ רק בורסיות היקרות יותר. עם זאת למי שמקליד עיוור גילוח של כמה דולרים ממחיר המקלדת הוא לא רע. 
  • USB 3.1 בלבד, ללא אודיו + וידאו, מה שמגביל את המחשב למסך חיצוני אחד בלבד, כנראה לא יותר מ FHD 60Hz. יתרון ל Vostro ששקע הטעינה נפרד מה וכך ניתן להטעין את המחשב גם מה - מרוויחים את השקע כשרוצים לחבר אליו משהו שצורך כח בלי צורך במפצל לטעינה תוך כדי. עדיין בגלל שאין העברת יש פחות צורך בזה. 
  • סוללה - קצת קשה להשוות, אבל מהבדיקה שביצעו בביקורת לקמן נראה שתחת עומס, wifi ובהירות של 75% סחטו מה Vostro 4 שעות. ב Notebookcheck בבדיקת wifi סחטו מה E480 כ 8 שעות. אני לא מאמין שהבדיקה דומה, אבל כנראה שה E480 יותר טוב. הם כותבים שהוא מהטובים בקטגוריה. נקודה לטובת הVostro - טעינה מהירה. בשילוב סוללת USB חיצונית זה נחמד. אבל בעלי ה Vostro כנראה יצטרכו את זה יותר... 
  • SSD - הבדל גדול מאוד בגרסה הישראלית (אם כי אני לא יודע מה ב Vostro בארץ, אבל זה לא משנה, כי) ב E480 יש תמיכה ב , והוא מגיע פה עם מהיר כנ"ל, בעוד שה Vostro מגיע עם SATA M.2 עם ביצועים של כ 500\500. 
    דווקא לדעתי אלו ביצועים יפים ולא סיבה של ממש להעדפת המחשב - לרוב מוחלט של האנשים שקונים עסקי מוזל זה לא משנה. 

נכון, גם ל E480 יש חסרונות. אני בטוח גם שמי שקנה את ה Vostro עשה בחירה טובה והוא יהנה מהמחשב. אבל לסיכום, לדעתי התמורה הכי טובה למחיר בסגמנט הזה כרגע הוא E480. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אממ כן לא ידעתי שיש אפשרות למסך מבריק, ומסך מט. אבל כן צודק מתרגלים, באמת שזה לא קריטי.
מה שכן בדיקת בהתתחלה שעשית הגעתי למהירות שלך נחום, עכשיו רק הREAD נשאר גבוה וWRITE ירד מתחת ל500. כמו בREVIEWS של NOTEBOOK 

זה לא קריטי כי מהירות הREAD יותר חשובה רוב הזמן אנחנו קוראים ולא כותבים אבל מפתיע שבבדיקה הראשונה כשהתקנתי את הווינדוס היה WRITE על 1200 ועכשייו ירד ל 340 מוזר..

image.png.630ce495eff90d36fa6c6d4dad064332.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ש עוד תוכנות שמנסות תוך כדי לכתוב לכונן? , העתקה, הורדת עדכונים, לא משנה. סגור הכל. 

בכל מקרה אלו עדיין ממש לא המהירויות שהם הגיעו אליהם, יש להם כונן אחר לגמרי. גם אם היה סוג זהה, 128GB יותר איטי מ 256. מצורפת תמונה. שים לב שהבדיקה נעשתה בתוכנה ישנה יותר והמדדים לא זהים.

crystaldiskmark_5.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אופס... 

בעקבות ביקורת של ממורמר אחד על הביקורות לעיל הטוען שאמנם ה מעביר וידאו אבל מדובר ב C 3.1 ולא 3.2, בדקתי ומסתבר שהוא צודק. פשוט משקרים. הזוי

https://hwzone.co.il/community/topic/586257-כיצד-ניתן-לבדוק-האם-פורט-usb-c-הוא-31-או-32/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...