סקר כרטיסי מסך הגדול - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר כרטיסי מסך הגדול

OvOnoob

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

GTX1080 XTREAM GAMING עברתי מGTX980.

די מרוצה למרות שאני חושב שה-TI היה יותר מתאים כי אני משחק על 3440X1440 60MHZ.

BF1 למשל אני צריך להריד הגדרות למידיום עם מספר הגדרות על גבוהה ואולטרה כדי לקבל FPS של 100 עם נפילות ל80 מידי פעם... פחות מזה החוויה לא חלקה. 

WITCHER 3 - אני משחק על ההגדרות הכי גבוהות עם HAIRWORKS עם VSYNC אז יש לי CAP של 60 וזה יציב כסלע, דרך אגב משחק מדהים! 

כל המשחקים שיצאו לפני שנה רצים על הגדרות מלאות מעל 60 FPS (סינגל פלייר). 

OVERWATCH את אמת לא זוכר אבל המסך 60MHZ והFPS מעל 100 אם אני זוכר נכון. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FastSync (או Vertical sync - Fast מלוח הבקרה) מיועד בדיוק למקרים האלו של FPS גבוה מקצב הרענון של המסך. הפריימים ה"מיותרים" שהכרטיס מרנדר נזרקים (לא נשלחים לתצוגה).

אמור לספק זמני תגובה קרובים מאוד ל-Vsync Off ובלי ה-tearing (קריעות תמונה).  ההגדרה המקבילה אצל הרדאונים קרוייה Enhanced Sync למיטב ידיעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX 1070 g1 + I5 7500

מריץ כל משחק על הגדרות גרפיות מקסימליות ב80 fps לפחות. אפילו wildlands על ultra עובר את ה60 fps. הכרטיס יושב על oc קבוע של 2 GHz 

כבר חצי שנה אצלי ומאוד מרוצה,! 

שיפור מטורף מהps4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה1080Ti של Strix שרכשתי לפני כ4 חודשים ביחד עם מסך 2K 165Hz Gsync

במשחקים כמו OW אני יכול חופשי לקבל 165FPS קבוע

בBattlegrounds 60-120 FPS תלוי בכמות האנשים באיזור.

לא בוצע עדיין OC, אני עם ההגדרות יצרן (שהן גם סוגשל OC) אבל ניסיתי לשחק עם תדרים והוא החזיק יפה מאוד גם תדרים יותר חזקים ב100-200Mhz (לליבה) ממה שיש עכשיו

מאוד נהנה מהכרטיס (לא יודע עד כמה משתלם כי לא הייתה לי התייחסות לעלות כשקניתי)

אני מאוד מרוצה ממה שאני רואה על המסך שלי! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריץ אותך @jambo222 על כך שיש לך עדיין כרטיס כזה :)

אגב זה רק נדמה לי או שכל מי שהגיב עד עכשיו נמצא במחנה הירוק?  אלה ממצאים מעניינים מאוד, לאף אחד אין כרטיס אדום (מהתקופה האחרונה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד גם במעבדים וגם בכרטיסים הגרפיים, הבעיה היא שהמעבדים יצאו השנה ועוד אין לי סיבה להחליף. למרות שאני מת להחליף את המערכת באיזה R7 1700! 

לגבי הסיבה ללמה יש לי 1080 היא שלפני שנה לא היה והייתי צריך (רציתי) להחליף כי הGTX 980 לא סחב על 1440P ULTRA WIDE. 

אני מאמין גדול ב-FINE WINE של ואני מאמין שבעוד שנה בערך  64 כנראה יהיה מהיר כמו ה-1080TI בפחות כסף (אם תמצאו כזה כמובן). אבל אני מבין לגמרי שלקנות משהו ולקוות שהביצועים יעלו זה לא חכם. 

כמו שאומרים too little too late.

הרגע שמתי לב שהחתימה שלי נורא ישנה, אז היה לי HD7970 (זה נחשב? :) ) ואז שידרגתי לGTX980.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי GTX 1070 כבר שנה, משחק ברזולוציה 1440p + 144hz + Gsync

ברוב הגדול של המשחקים הכרטיס משרת אותי נאמנה ועומד בלחצים שהמסך דורש, וזאת שברוב המשחקים אני משחק על high\ultra.

הכרטיס עבר OC קליל, בנוסף להמהרה שמגיעה מהמפעל.

אני למען האמת משדרג את הכרטיס רק אחת לכמה שנים, אבל אם ה2080 יציג שיפורים משמעותיים אז יש מצב שארגיש צורך לשדרג בגלל המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX1060 על i5 3470 קשיש. מחפש תירוץ לשדרג אבל עוד לא מצאתי. משחק בהגדרות מקסימליות, לא ממש אכפת לי מה קצב הפריימים כל עוד הוא גבוה מ30. מסך- 1200p של , אחד מהפופולרים, לא זוכר את הדגם, עלה יותר מדי, 24 אינץ'. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...