איפה אפשר לתקן אוזניות IN EAR ? (סאונד רק באוזניה אחת ) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר לתקן אוזניות IN EAR ? (סאונד רק באוזניה אחת )

ASUSN550JV

Recommended Posts

ציטוט של Roy.T

אי אפשר לומר בוודאות, אבל יש סבירות לא רעה שאחד החוטים התנתק מהדרייבר, נסה מעבדת אלקטרוניקה או אצל מישהו שיש לו ניסיון עם הלחמה עדינה. 

הבנתי שהחלק הבעייתי בתיקון זה פתיחת האוזניה.

האם מעבדת גם יעבוד?

אגב כמה תיקון כזה אמור לעלות אצל איש מקצוע?

יש את ענק האוזניות שכתב לי שהתיקון יעלה 150 

ציטוט

עד 150 לא כולל אם זה בתקע פי אל זה גג עד 100 אם זו בעיה בתוך האוזניה עצמה זה 150 לא כולל.

אישית לא הצלחתי להבין מה הוא כתב לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שכל מעבדת אלקטרוניקה כללית תדע לזהות ניתוק של הלחמה ולהלחים מחדש. לא ממש מסובך. 

אם אתה תל אביבי יש חנות שנקראת דקדה ששם כנראה הסיכוי הכי טוב שלך לתיקון.

מה שהוא אומר זה, שאם התקלה היא במחבר ה-PL (שזה הקונקטור  3.5MM הסטנדרטי שמתחבר למקור (סלולרי, נגן מחשב וכ') אז התיקון זה עד 100

ואם הבעיה היא באוזניה עצמה, ז"א שהחוט התנתק מהדרייבר לדוגמה אז התיקון הוא 150. לא כולל אולי הכוונה למע"מ, לא יודע.

מחירים נשמעים לי סבירים לגמרי, גם אם זה 5 דקות עבודה. נשמע זול למדי.

השאלה היא כמה כבר שוות ה-IEM שלך? על איזה דגם מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...
ציטוט של Roy.T

https://www.amazon.com/Sony-MDR-XB90EX-Extra-Headphones-Japanese/dp/B008G80FIU/ref=sr_1_1?s=apparel&ie=UTF8&qid=1513959543&sr=8-1&keywords=XB90EX

דקדה לא הצליחו לעזור , טוענים שהנתק  כנראה באמצע הכבל  ולא בחיבור הPL ופתיחת האוזניה עצמה זה בעיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

גם איביי אמורים להיות בסדר בדברים האלו.. שווה לנסות . 

אבל הזמנתי ממכור פרטי ועוד יד שנייה רק במצב חדש.

אין לאיביי שום קשר לאוזניות.

בכל אופן תודה על הניסיון לעזור , מעריך את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא היה קונה מוצר חדש ממוכר מורשה של לא היה לאיביי שום קשר לזה מבחינת אחריות. 

איביי זה לא

אתה יכול לנסות ליצור קשר עם המוכר, ולשאול אם ישנה אחריות, או ליצור קשר על שירות הלקוחות של , ולברר לגבי עלויות תיקון אם יש דבר כזה בכלל בדגם הנ"ל.

אם אין מה לעשות, מצב כזה אין לך מה להפסיד, תראה אם ישנה דרך לפתוח את הצד שלא עובד, אם תצליח, תעדכן. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

,תודה , קניתי כבר מאז  עוד זוג אבל יד שנייה של ממש , ואני לא יודע אבל (למרות שהמקור שלי הוא מכשיר סמסונג  סה"כ ) עדיין נהניתי אבל באמת נהניתי מהזוג הקודם - זכור לי שהרגשתי את הבמה הרבה יותר רחבה ממה שאני שומע בזוג השני ..-וזה מה שהכי אהבתי באוזניות .

הכל נשמע טוב ואין עיוותים בצליל -ככה שאני מניח שהן תקינות , למרות שאני לא נהנה  מהם ממש כמו בקודמות.

אה ועוד משהו , בזמנו , ראיתי גם שיש חברה בבחו"ל שמתמחה בתיקון האוזניות האלו- זאת אומרת מציעים תיקון עבור הדגם הנ"ל 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...