המלצה לראוטר מודם עבור הוט? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לראוטר מודם עבור הוט?

Tal Hadad

Recommended Posts

היי יואב, תודה על התגובה.

אני לא מחפש משהו זול, אני מחפש משהו שיעבוד כמו שצריך, גם לא בא לי להסתמך על הראוטרים הגרועים שהם מביאים.

שאלה, ראיתי פה גגם המלצות לגבי vr600 או Vr2600, יש סיבה מסויימת שבגללה המלצת על ה c7/c9?

עוד דבר, כל הדגמים המוזכרים (גם מה שהזכרתי אני), כולם מגיעים עם מודם פנימי נכון? כולם עובדים גם בהוט וגם בבזק?

תודה רבה

נ.ב

ראיתי שיש גם עניין של גרסאות חומרה, איך בודקים? מה הגרסה האחרונה?

סורי על החפירה אני מנסה להבין על הדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת התכוונתי ראוטר מודם שיתאים גם לבזק וגם להוט, יש חיה כזאת?

אני רוצה ללכת מחר לקנות אם יש אפשרות לקבל תשובה עד מחר אני אשמח - אני עם ראוטר מודם של VTECH והוא נוראי!!!! כל שנייה ניתוקים - אני עובר לתשתית של ומפחד שגם שם יהיו בעיות

לגבי ה VR600 זה ראוטר+מודם,איך הוא? מספיק טוב? בהוט אני אצטרך לחבר אותו למודם שלהם והוא יתפקד רק כראוטר? או שהוא לגמרי יחליף את המכשיר שלהם? סורי אני לא לגמרי מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות יש בתשובות כאן.

הוט תומכים רק במודם שהם נותנים - כלומר רק ההוטבוקס או הפייברבוקס נתמכים על ידם אי אפשר לחבר להוט מודם צד שלישי.  שני המוצרים שהזכרתי כוללים גם מרכיב של ואם הוא לא מתאים ניתן לנטרל אותו ולחבר עצמאי.

על תשתי אין (כמעט) מגבלה למודם שמחברים ולכן יש רשימה ארוכה של מוצרים תואמים.  יש בשוק נתבי VDSL שמתאימים לרשת של שניתן לנטרל בהם את מרכיב המודם ואז הם יכולים לשמש כנתבים אוניברסלים גם אם מחברים למודם של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי צ'יף, אחלה תגובה! תודה

בעצם רק בבזק אפשר לחבר ראוטר מודם שיתפקד גם כמודם אם הבנתי נכון.

מה עדיף לקנות? ראוטר לבד או ראוטר עם מודם? יש המלצה מסויימת או מה שכבר המליצו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...