מאריך טווח לwifi בתקציב של כ300 ש"ח - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאריך טווח לwifi בתקציב של כ300 ש"ח

פולי הקנטאור

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של פולי הקנטאור

שאלה- האם אני אוכל לחבר  Powerline Adapters לשתי רשתות חשמל שונות והם עדיין יתקשרו? כי כל אחד אמור להיות בבית שונה.

לא.  מתאמי החשמל עובדים רק עם שקעים המחוברים לאותו מונה חשמל.  האות לא חורג מגבולות המונה החוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ15-20 מטר, יש מספר קירות מפרידים, והתקציב גמיש (אחרי שאני אראה את כל האופציות אני אבחר בהתאם ליתרונות וחסרונות ולמחיר). אי ממש יכולת למקם משהו באמצע הדרך.

תודה רבה לכל מי שעזר ועוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהטווח שלהם הוא 5 קילומטר זה אומר שהם יפעלו במרחק 20 מטר אחד מהשני? (כולל קירות וכו') כי להעביר כבל לקיר בחוץ זה קצת סיפור (קומה שנייה). ואם לא אז יש דגמים אחרים שכן?

והאם הם כבר מספקים wifi או שצריך לקנות נתב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול גם לשמש כ-access point אבל אני חושב שזה או AP או משדר מנקודה לנקודה ולא עושה את שניהם ביחד ככה שכנראה שאתה צריך גם . כיוון שאתה עובד בטווח קצר אולי יספיק לך אחד כזה בתור AP וזה יצליח פשוט לכסות את הבית השני אבל זה נראה לי הימור.

קח בחשבון שאלו אנטנות כיווניות מאוד, אתה אמור לכוון אותם אחד לכיוון השני ובכל מקרה לא אמורה להיות קליטה טובה בחלק האחורי של המכשיר. אם יש שפונים אחד לשני אפשר להציב את זה בחלון (מבפנים או מבחוץ) יש מתלה יעודי לחלון שלא כלול במחיר. כמובן שיש דגמים שמשדרים בעוצמות גבוהות יותר ובתדרים אחרים שאולי יהיו יותר מתאימים כדאי להתייעץ עם מי שמייבא את זה, זה היה הדגם הכי זול.

https://www.senetic.co.il/product/LOCOM2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לא יודע אם זה עומד בתקציב שלך אבל אתה יכול להקים רשת של מספר נקודות Google WiFi. זה יפתור לך את כל הבעיות.

יהיה יותר זול ויותר יעיל להתחיל לקדוח בקירוץ ולהעביר כבל ומאשר לקנות את זה ^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שאני אצטרך גם עוד ראוטר בנוסף אבל שהם יוכלו לשדר גם דרך קירות ? (כשהם פונים אחד אל השני מן הסתם) 

כלומר שכל הפתרון צפוי לעלות בערך 600 (400 על שני AP ועוד 200 על ראוטר זול ובסיסי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו כדי להתגבר על בעיית המרחק - פרסנו כבל CAT7 מחוץ לבית, כאשר הוא עטוף בצינור פלסטיק שיגן עליו - אם אני לא טועה, אורכו כ30 מטר. עובד מצויין עם ראוטר שמוגדר כנגודת גישה בקצה השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...