מתחילים בניידים: הכירו את מעבדי הדור החדש של אינטל - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחילים בניידים: הכירו את מעבדי הדור החדש של אינטל

yonatan.mendelson

Recommended Posts

15W זה 15W. ההספק והחום יהיו זהים למעבדי U נוכחיים רק עם תוספת של עוד שתי ליבות, שני ת'רדים ועוד 4 מגה מטמון.
המחשבים ישארו אותו דבר בערך. יש קלים ויש כבדים, יש דקים ויש עבים. הכל עניין של עלות המחשב.
אני חושב שהקפיצה לארבע ליבות ושמונה ת'רדים באותה מעטפת הספק היא הישג מדהים, במיוחד שזהו תהליך משופר מעט מהנוכחי.
נכון שתדר הבסיס נמוך יותר אבל הטורבו לליבה בודדת ושתי ליבות הוא גבוה יותר מהדור הנוכחי וזה לכשעצמו יבטיח ביצועים טובים יותר בשימוש יום יומי כגון גלישה, עריכת מסמכים וצפייה במדיה. תוספת שתי הליבות הנוספות תבטיח שרידות טובה יותר לעתיד ומענה הולם לעריכת מדיה קלה, מה שהיה מאתגר כשהיו רק שתי ליבות למעבד.

אה, כן, אם למישהו לא היה ברור, תחרות גורמת לדרבון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

בתקציב של DELL XPS 13  אני יכול לקנות אחלה ניידים כבר עכשיו.

לא יודע, יצאה לי כל הרוח מהמפרשים....

זה רק היה דוגמא לכך שהמעבד יבוא גם במחשבים קטנים ,דקים וקלים. ברור שיהיו גם מחשבים זולים וקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Xvertigo

15W זה 15W. ההספק והחום יהיו זהים למעבדי U נוכחיים רק עם תוספת של עוד שתי ליבות, שני ת'רדים ועוד 4 מגה זיכרון מטמון.
המחשבים ישארו אותו דבר בערך. יש קלים ויש כבדים, יש דקים ויש עבים. הכל עניין של עלות המחשב.
אני חושב שהקפיצה לארבע ליבות ושמונה ת'רדים באותה מעטפת הספק היא הישג מדהים, במיוחד שזהו תהליך משופר מעט מהנוכחי.
נכון שתדר הבסיס נמוך יותר אבל הטורבו לליבה בודדת ושתי ליבות הוא גבוה יותר מהדור הנוכחי וזה לכשעצמו יבטיח ביצועים טובים יותר בשימוש יום יומי כגון גלישה, עריכת מסמכים וצפייה במדיה. תוספת שתי הליבות הנוספות תבטיח שרידות טובה יותר לעתיד ומענה הולם לעריכת מדיה קלה, מה שהיה מאתגר כשהיו רק שתי ליבות למעבד.

אה, כן, אם למישהו לא היה ברור, תחרות גורמת לדרבון :)

הבעיה שגם במחשב קומפקטי נוכחי יחסית (DELL E7240) המעבד רותח אחרי שימוש של כמה דקות במצב טורבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאורך כל הדרך מעבדי ה U עשו את זה, לא מאמין שזה יהיה שונה הפעם.

אני לא חושב שמישהו באמת מאמין שנייד דק יקרר 4 ליבות על 3.9GHZ שה8650U מגיע אליהם בטורבו ל4 ליבות.

לדעתי זה יהיה יותר בכיוון של 2GHZ בעבודה ממושכת יותר (שזה עדיין יהיה מרשים מאוד לדעתי)

מה שאומר תחלס שאין שום הגיון לקנות את ה I7 כי בפועל ההבדל יהיה אולי 100-200MHZ בגלל סיליקון טיפה איכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

נצטרך לחכות לבנצ'ים של הניידים עם המעבדים החדשים.

המשאלה שלי זה נייד עם 80 אחוז מהביצועים של i7 HQ

במשקל של קילו שמונה מאות נניח, ואם פחות אז בכלל טוב.

הגיוני בעיניכם ?

גם עכשיו יש את הXPS 15 או BLADE ששוקלים 1.8+- עם מעבדי 45W וכרטיסי מסך 1060/0150 ככה שזה מאוד הגיוני 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הדל וגם הסוני שלכם מריצים האסוול בתהליך ייצור של 22nm. תצפה בוודאות שהתדר של הKBL-R יהיה גבוה יותר (גם הIPC גבוה יותר, באותו התדר).
לגבי טמפרטורות, מה בדיוק אתם מגדירים כ"רותח"? אני סקרן (אני מניח ששניכם ניקיתם את הקירור מאז שקניתם אותו ואם לא...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...