חוות דעת|מפרט - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת|מפרט

neah

Recommended Posts

לא בדיוק לדעתי בלוח אם הוא קצת יותר מדי יקר אז אני הייתי ממליץ להחליף אותו בלוח אם שאני המלצתי עליו (Asus PRIME B350-PLUS) כי הוא יותר זול למעבדי רייזן 5 יותר משתלם B350.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם פולי.

את הלוח היקר בחרתי בגלל ריבוי חיבורי sata ו- USB3.1 שביקשת.

בנוגע ל- פולי צודק. אלו אכן חיבורי 3.0 בתכלס.

בנוגע לsata, אם שישה כאלה (אני חושב, בדוק את זה) מספיקים לך, לך על הלוח שפולי הציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

לא בדיוק לדעתי בלוח אם הוא קצת יותר מדי יקר אז אני הייתי ממליץ להחליף אותו בלוח אם שאני המלצתי עליו (Asus PRIME B350-PLUS) כי הוא יותר זול למעבדי רייזן 5 יותר משתלם B350.

אוקי! אז המפרט שאני הבאתי עם הכרטיס היותר חזק + הלוח שאתה אומר עליו מביא אותי ל7034 שקל שזה מצויין.

אז בסדר, נקבל תכרטיס הקצת יותר "חזק" פלוס לוח atx.

זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שגם 1080TI לא יחזיק בהגדרות גבוהות ל3-4 שנים  כן ?

למעשה יש משחקים ב שהוא בקושי מספיק עבורם היום...

אם אתה רוצה לשחק ב קנה את ה1080TI, פשוט כי 1080 רגיל לא מספיק לזה גם היום, צפה להתפשר על הגדרות תוך שנה או שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

ברור לך שגם 1080TI לא יחזיק 4k בהגדרות גבוהות ל3-4 שנים  כן ?

למעשה יש משחקים ב 4k שהוא בקושי מספיק עבורם היום...

אם אתה רוצה לשחק ב 4k קנה את ה1080TI, פשוט כי 1080 רגיל לא מספיק לזה גם היום, צפה להתפשר על הגדרות תוך שנה או שנתיים.

אני לא מתכון לשחק על על אולטרה במשך 3 שנים חח. אני בכיף יוריד את זה לhigh/very high ואם צריך אני אפילו ישחק על 2K במסך של ..

אני לא מאלה שאכפת להם מגראפיקה, אני פשוט צריך מחשב שיחזיק למעלה משלוש שנים בלי צורך לשדרג, ואחר כך אפשר לקנות מפרט חדש או אם יהיה אפשר אז פשוט לשדרג כרטיס מסך ומעבד באותה מערכת ולמשוך עוד איזה שנה שנתיים. 

וקניתי תמחשב, תודה רבה לכל העוזרים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...