מחשב נתקע איך שהמערכת עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע איך שהמערכת עולה

ilanb0

Recommended Posts

מערכת הפעלה חלונות 7. כרגע אני עובד על מצב בטוח + תקשורת . ברגע שמעלה את המערכת כרגיל,ומקליק על משהו, המחשב נתקע. בהתחלה חשבתי שזה עומס, אבל אחרי שחיכיתי שעתיים ונותר באותו מצב שחוזר עלעצמו שוב ושוב ושוב, אני פונה לעזרת הפורום. זה לא הבעיה של מאוורר לא פועל או מעבד שמתחמם, כי ב"מצב בטוח" המחשב עובד ללא כל בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tald26

במצב בטוח תפעיל msconfig

משם לך ללשונית startup ותבטל את כל התוכניות חוץ מאלו של מיקרוסופט תבדוק אם עולה ולא נתקע

אם זה עובד אז תפעיל שוב ותדליק תוכניות עד שתמצא מה תוקע את המערכת 

לא עדיף להפעיל את כל התכניות ואז לבטל אחת אחת עד שתמצא התכנית הסוררת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tald26

במצב בטוח תפעיל msconfig

משם לך ללשונית startup ותבטל את כל התוכניות חוץ מאלו של מיקרוסופט תבדוק אם עולה ולא נתקע

אם זה עובד אז תפעיל שוב ותדליק תוכניות עד שתמצא מה תוקע את המערכת 

אוקיי, ניסיתי. השארתי רק רכיבי מיקרוסופט והמשיך להתקע. הסרתי לפי הסדר את המסנג'ר (לא עזר), את ONENOTE (לא עזר) ואת 2016 (גם לא עזר וגם עלה בכל זאת כשלחצתי על האייקון של האופיס...).

אנסה לשנות רזולוציה ואעדכן.

אבל תשומת לבך שבצילום החלון שהצגת בעליית המערכת, אין אצלי את האופציה של שינוי רזולוציה. אני יכול לעשות זאת רק כשהמערכת עלתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

מה שאני הצעתי לא "מוריד רזולוציה". הפעולה הזאת מבטלת את הדרייבר של כרטיס המסך ומשתמשת בדרייבר מובנה פשוט ובסיסי, ולכן הרזולוציה המתקבלת נמוכה !

טוב, לצערי זה לא פתר את הבעיה. האם אפשר לעשות תיקון למערכת הפעלה מהדיסק, כאשר המחשב פועל במצב בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד עם 7.

בדקתי וכל המאווררים פועלים, כלומר לא תקלת התחממות. במצב בטוח, המחשב עובד כהלכה ולא נתקע.

ביצעתי איחוי דיסק עד הסוף. יצא תקין.

עושה לי רושם שזו אולי תקלת תכנה של "חלונות".

רק אחרי שעליתי באמצעות מצב last known good configuration , המחשב חזר לעבוד כלכה.

במצב הזה המחשב עובד תקין ללא בעיה. אבל מה אני צריך לעשות הלאה כדי לוודא שהמצב הקודם לא יחזור. יש לי דיסק ההפעלה של . אשר לטעוןן אותו לצרכי תיקון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...