נרתיק/קייס לעכבר LOGITECH MX MASTER - יש מאיפה לרכוש כזה דבר בארץ ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נרתיק/קייס לעכבר LOGITECH MX MASTER - יש מאיפה לרכוש כזה דבר בארץ ?

dror_gh

Recommended Posts

שלום לכולם .
קודם כל אני מקווה שאני רושם את זה בפורום הנכון בכלל (לא מצאתי מקום אחר )
לעניין - את הקייס הזה לדוגמא ראיתי באמאזון :
https://www.amazon.de/Supremery-Hülle-Logitech-Master-Tasche/dp/B0716HSQDD/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1500795859&sr=8-1-spons&keywords=mx+master+case&psc=1

בארץ (ויותר חשוב לי בירושלים) אני לא ממש מוצא , התקשרתי לאייבורי וקיי אספי ולא הבינו על מה אני מדבר ולמה אני שואל על מוצר כזה בכלל.
אשמח לדעת אם מישהו מכיר חנות שמוכרת את זה ואם יש בירושלים אז מה טוב
פשוט אין לי זמן לחכות למשלוח של ומעדיף את זה כמה שיותר מיידי (כמובן תלוי במחיר אבל את זה נדע בהמשך)
אגב נתתי סתם קייס לדוגמא, אם יש אחרים שטוביום יותר או סתם שאתם ממליצים, אשמח לשמוע עליהם גם

תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dror_gh

ולמה אני שואל על מוצר כזה בכלל

גם אני לא כלכך מבין בשביל מה צריך את זה, אבל שיהיה :)

לא זוכר שיצא לי לראות משהו כזה בחנויות בארץ, ודווקא משלוחים של הם מהירים מאוד (הרבה פעמים אני מקבל משלוחים מאמזון יותר מהר מאשר מכתבים שנשלחו אליי מהארץ....), אבל במוצר הספציפי שקישרת אליו אני רואה שאין אפשרות של משלוח לישראל (אפשר להשתמש באתרים בסגנון buy2usa אבל זה מבזבז זמן וכסף).. אם הדגם הספציפי לא חשוב לך אז הייתי במקומך מחפש דגם שכן יש לו משלוח לארץ - ומזמין במשלוח מהיר. עלות המוצר והמשלוח עדיין תהיה לדעתי זולה יותר מאשר קניה בארץ, גם אם תמצא בכלל משהו כזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

גם אני לא כלכך מבין בשביל מה צריך את זה, אבל שיהיה :)

לא זוכר שיצא לי לראות משהו כזה בחנויות בארץ, ודווקא משלוחים של הם מהירים מאוד (הרבה פעמים אני מקבל משלוחים מאמזון יותר מהר מאשר מכתבים שנשלחו אליי מהארץ....), אבל במוצר הספציפי שקישרת אליו אני רואה שאין אפשרות של משלוח לישראל (אפשר להשתמש באתרים בסגנון buy2usa אבל זה מבזבז זמן וכסף).. אם הדגם הספציפי לא חשוב לך אז הייתי במקומך מחפש דגם שכן יש לו משלוח לארץ - ומזמין במשלוח מהיר. עלות המוצר והמשלוח עדיין תהיה לדעתי זולה יותר מאשר קניה בארץ, גם אם תמצא בכלל משהו כזה :)

1. אם יש כאלו קייסים כנראה שכן יש צורך כזה

2. במקרה שלי אני משתמש בעכבר במקום העבודה שלי ובסוף כל משמרת אני לוקח אותו איתי ולא משאיר אותו לבאים אחריי. כדי לא לזרוק אותו סתם כך בתיק (ובטח ובטח שלא ארצה לארוז אותו בקופסה הלא נוחה שלו בכל פעם מחדש) אני מעדיף שיהיה קייס כזה שיקל עליי.

3. לגבי הקישור - נכון אין משלוח מאמזון גרמניה , אבל אחר כך ראיתי שבאמזון האמריקאי כן יש משלוח.

אם יש מישהו אחר שכן יודע איפה אני יכול לרכוש כזה דבר אשמח לדעת. תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...