בעיה חמורה עם הפינגים של האינטרנט והאימיול!! בבקשה תעזרו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה עם הפינגים של האינטרנט והאימיול!! בבקשה תעזרו

nivezrati

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי מחשב דיי מהיר עם 512 פנטיום 4 2.6 וכו...

ויש לי בכבלים 750KPS עכשיו לאחרונה כל רגע היו לי התנתקויות של האינטרנט

לא יכולתי להיות שעה מחובר בלי התנתקות והתקשרתי להוט וסיפרתי להם שאני מקבל

פינגים בממוצע של מעל 2000MS שזה המון ושיש לי המון התנתקויות הוא בדק את זה ואמר

שיש לי עומס על המחשב מצד תוכנה בלבד ובדקתי פינגים בלי אימיול והייתי בממוצע של 9MS שזה אדיר

ושהעלתי את האימיול הייתי מעל 1500 2000 3000 אפילו שזה יוצר המון עומס על האינטרנט גורם לניתוקים

ולמהירות נמוכה באימיול ובכל דבר! יכול להיות שזאת הגרסה הנוככית של האימיול או שזה תולעת אבל אני לא חושב שזה תולעת בגלל

שאני קבוע עם פיירוול של נורטון אולי גרסה אחרת תעזור לי? האימיול דופק לי את כל האינטרנט!

בבקשה מי שיכול יודע או משהו שיעזור לי ומהר!

בתודה ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תגביל את קצב ההעלאה של האימיול האינטרנט יזחל כמובן.

תן לו איזה 5KB.

הוא צודק ב100%. זה בסדר שככה זה אצלך וככה זה גם אצלי. אם אתה רוצה פס יותר פנוי אז תצטרך להגביל את המיול שלך (לא כ"כ טוב אבל הוא יהיה בסדר גם ככה. כשאתה לא משתמש בפס תשתדל לשים את אימיול על פס מלא כדי שיהיה יותר אפקטיבי.

ד"א- אז מה אם יש לך נורטון עדיין אתה יכול להידבק במשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לקרוא את כל זה EMULE לא EMULE. באיזו מהירות אתה מוריד קבצים (סתם מהאתר של ספקית שלך להמחשת המהירות)? תנסה תוכנת הורדה אחרת תשאיר אותה לילה לבדוק אם עדיין יש ניתוקים. זאת לא הפעם הראשונה שאני שמוע שEMULE גורם לניתוקים יש מצב שהוא מעמיס יותר מדי על החיבור גלשיה שלך ואז מתרחש הניתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה

באנטרנט המידע במנות, ולכול פרוטוקול יש את המאפיינים שלו, הרבה מהתוכנות משתמשות בפרוטוקול TCP וגם בUDP

נתחיל מהאחרון (למרות שהרוב משתמשות בראשון), פרוטוקול זה הוא לא אמין, עול כול מנת מידע המחשב המקבל לא שולח אות למחשב השולח שהכול בסדר והוא יכול להמשיך, כלומר מחשב אחד שולח מידע ומחשב שני פשוט מקבל את המידע ואין ביניהים העברת מידע נוספת (בכללי בלבד, יש עוד רבדים אבל בגדול)

בפרוטוקול TCP העניין אחר, הפרוטוקול הזה הוא אמין, כלומר הוא מבטיח שהמידע שנשלח יתקבל במלואו בצד השני, כדי להבטיח את זה צריך שהמחשב שמקבל ישלח הודעת "OK קבלתי, תעבור למנה הבאה" למחשב השולח, מה שגורם על כול מנת מידע שהמחשב מקבל (דרך הDOWNSTREAM) הוא חייב לשלוח מידע (דרך הUPSTREAM) ולכן כאשר הUPSTREAM מלא (כמו בזמן שיתוף גדול מדי באימיול) ואין מקום בקו העולה לשליחת מידע, אז גם הורדת המידע נפגמת קשות

לכן כאשר מגדירים באימיול את ה"הורדה-העלאה" צריך לוודא שלא נותנים את כול הפס להעלאה מכיוון שאז לא יהיה אפשרות להוריד בכלל או ממש לאט

מקווה שהבהרתי ולא סבכתי

חג שמח ושנה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי את זה אחי...

אני בודק פינגים דרך הכתובת של השרת של חברת האינטרנט שלי!

הגבלתי את ההלאה וזה עזר מאוד!

אבל המהירויות שלי באימיול לא עוברות את ה10 קילו בייט...

יש למישהו המלצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...