משחק ה-Call of Duty היחיד שהמעריצים הוותיקים ציפו לו מגיע - במחיר מכעיס - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק ה-Call of Duty היחיד שהמעריצים הוותיקים ציפו לו מגיע - במחיר מכעיס

yonatan.mendelson

Recommended Posts

Activision היא החברה שגרמה לעליית המחירים המטורפת של משחקי מחשב ושבתה אחריה את כל חברות המשחקים. משחק ממוצע של חברה מוכרת היה עולה בסביבות ה - 49.99$, כשהוציאו את MW2, אקטיוויז'ן הקפיצו את המחיר ל - 59.99$. עכשיו הם רוצים לסחוט עוד קצת לא אשכח להם את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Orel Ben-Yair

אמ;לק המחיר 40$. בנוסף, לצד המשחק תוצע חבילת המפות שנקראת Variety Pack בעבור 15$, כאשר היא הוצעה חינם לגמרי למשתמשי ה- במקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Norel Farjoon

יקר? לא קונים זה לא מוצר צריכה בסיסי. המחיר של זה הוא מה שאנשים מוכנים לשלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(תרשה לי להתחצף) חחחחחח ..... ואני לא זוכרת מתי בכלל קניתי משחק (פשוט מתה על קראק) לא, סתם... קניתי שני משחקים: האחד ASSASSINS CREED II והשני BATTLEFRONT. אה וגם JUST CAUSE 3 - אה וגם TITANFALL 1 זה כיף לרכוש.... אבל יקר. _ (רק את ואת AC_II קניתי במחיר מלא .. כל השאר במבצעים.) ראיתם את STARWARS 2? .... הם רוצים 80EUR על חבילה שלמה... זה כמעט 400ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיעה הנקודה בחיים שיש לך פחות זמן או סבלנות להוריד ולשחק באלף משחקים, ולא כזה אכפת להוציא פחות מ100 שקל (Dishonored 2 עלה 70 שקל לפי שער הפאונד בסייל הנוכחי) על משחק ש300 עבדים עבדו עליו ימים ולילות. זה לא כזה יקר כלכלית כשקונים אולי אחד בחודש-חודשיים, גם ככה אין לי זמן לשחק ביותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...