ריבוי מסכים וריבוי כרטיסי מסך - לא עובד כמו שציפיתי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריבוי מסכים וריבוי כרטיסי מסך - לא עובד כמו שציפיתי

eranmor

Recommended Posts

יש לי שלושה מסכי CRT 17" שאותם אני רוצה להפעיל במקביל. לראדון 9500PRO שלי חיברתי שניים ויש לי עוד כרטיס מסך RAGE II+ PCI שאליו רציתי לחבר את המסך השלישי. הבעיה מתחילה בזה שהWIN רוב הזמן בכלל לא רוצה לעלות כששני הכרטיסים מחוברים. הוא מגיע למסך הטעינה של הWIN, עובר אותו כביכול ואז אני רואה רק מסך שחור ושום דבר לא עוזר חוץ מריסט ידני. קרתה פעם אחת שהצלחתי להפעיל את המחשב נורמלי (לרוב אם אפשר להפעיל אותו זה רק במצב בטוח) אבל לא הצלחתי למצוא מתאימים לRAGE PCI וגם לXP.

אני ממש לא יודע מה לעשות פה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מכיר אפשרות "להגיד" למחשב שישדר את הנתונים למסך לשני בו זמנית

יש כרטיס מסך מיוחדים להפעלת יותר מ2 מסכים בו זמנית, יש לMATROX כרטיס ל3 מסכים בו זמנית אני חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החל מווינדווס 98 ווינדווס מסוגל לעבוד עם שני במקביל!

הבעיה שלפעמים יש התנגשות בין שני .

במידה ואתה יכול להיכנס במצב בטוח ווינדווס אמור לזהות לבד את הכרטיס השני שלך כי הוד די מיושן וסביר להניח שיש לו את הדרייבר שלו ואז אתה צריך להגדיר את ההגדרות תצוגה שלך כדי שווינדווס יבין באיזה אופן אתה רוצה להשתמש במסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצליח להיכנס במצב בטוח אבל הWIN לא מתקין את הדרייבר לכ. מסך.

אם מישהו זוכר יודע איזה הגדרה אני צריך לכוון בביוס אז שיגיד. הכרטיס נמצא בPCI מספר 4 (אפשר גם לשים אותו ב5) אם זה משנה משהו.

עריכה

----------

תעזרו לי להגשים חלום

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אופציה כזאת בדיוק אבל יש אפשרות להקצות את הIRQ לפי בחירה או בצורה אוטומטית. כרגע זה בצורה אוטומטית לפי ברירת מחדל.

לאן בדיוק אני צריך להקצות את הIRQ כדי שאני אוכל להפעיל את הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חמישה סלוטים של PCI. ניסיתי את החמישי, הרביעי והראשון וזה עדיין לא עובד כמו שצריך.

לא ניסיתי את החרים כי הם מחוברים לכרטיס קול ולכרטיס רשת ולא מתחשק לי עכשיו להתחיל להתעסק עם בעיות של הכרטיסים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...